.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: Сутиен

  1. #1
    Yoanna2005
    Guest

    Angry Сутиен

    Аз съм единствената в класа ми,която не носи биустие.На 11 съм и правя 12 тази
    година през април.Нямам много големи гърди но от тази година,когато тичам или
    скачам по физическо ми се тресът и много ме боли.Беше ме срам да кажа на мама но
    миналия петък една от нас започна тази тема и й споделих.Казах и,че всички в моя клас
    носят и сутиени а аз само потници.Споделих и и за проблема по физическо.Тя ме разбра.
    Още на другия ден отидохме до илианци за спортен сутиен.Нямаше.Във вторника,като
    се прибрах гледам на леглото си чанта.В нея сутиен!!!!Бях много щастлива!!!!!Пробвах
    го пред майка ми.Установихме,че според нея ми е голям а тои не беше!!!!!!Не го смени.
    Днес я питах дали мога да го нося а тя ми каза,че не мога.Трябвало да изчакам да ми
    порастнат гърдите та да го нося.Това не е вярно беше ми перфектен.Каза ми и,че щяла да търси за по малки.
    Молбата ми е да ми дадете съвет как да постъпя.Гърдите ми не са много големи но при малко по прилепнала блуза ми се виждат малко зърната. Смешно е,защото 99,9 процента от момичетата в моя клас носят сутиени а аз едно биустие не нося.

  2. #2
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Кажи на майка ти да ти вземе бюстие, а не сутиен.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  3. #3
    Yoanna2005
    Guest
    Тя вече ми е взела сутиен но не ми дава да го нося "бил голям".(Сутиена е с чашки)
    Последно редактирано от Yoanna2005 : 03-29-2017 на 18:20

  4. #4
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Именно. Няма да фалира, ако ти вземе бюстиета.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  5. #5
    носи сутиена тайно, стига да ти стои добре
    Бъди себе си! - Така виждаш, как хората влизат в живота ти и излизат по същия начин, опитвайки се да те излъжат, че ще успеят да те издържат.

  6. #6
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    5-10 лева струват сутиените, ебати инвестицията, че чакаш майка ти да ти го даде

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си