.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4

Тема: Коремче

  1. #1

    Unhappy Коремче

    Привет, съвсем нова съм в сайта и не съм разглеждала добре темите затова директно се отправям с въпрос към вас ,а именно коремчето.Да,коремчето именно моето дебелаче.Напоследък съм му сърдита тъй като расте усърдно,пък от части може би мъъъничко си е и моя вината.Похапвам си често ядки най - вече като печена царевичка ,доста сладкичко,карам я често на сандвичи ,не приемам много зеленчуци и плодове.Проблем на коремът ми е в долната част тъй като от доста време започнах да правя упражнения както за корем така и за дупе ,уви ефект върху корема няма , а долната част е непоносима. Но не знам какви упражнения да правя за долната част и какво да и да не консумирам? Надявам се да ми помогнете . Забравих да допълня ,че съм 1,65 и 47кг. ,също ако някой желае да види коремчето да пише на лс.
    Последно редактирано от Dgolemecheva : 03-30-2017 на 21:53
    IG: dgolemecheva

  2. #2
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    царевицата е 100% ГМО, гъза да си скъсаш, паласките няма да ги махнеш, ако я набиваш

  3. #3
    Кардио и повечко протеини.
    Плодовете не са решение в случая, не прекалявай с тях, съдържат много въглехидрати в себе си, а всякакви други глупости от сорта на дюнер, пица, шоколад, сандвич, печена царевица и какво ли още не, просто забрави.
    Само с упражнения няма да отслабнеш. Развиваш мускул, а мазнината си остава над него. Прави интензивни кадрио тренировки (има страшно много в youtube) и яж повече месо, млечни продукти и салати.

  4. #4
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    ^^^ подкрепям

    кардио и по-чисто хранене, махни тези сладки и сандвичи само домашни, и не прекалявай
    а печената царевица е солена и се подуваш сигурно от нея
    замени я със сурови ядки - лешници, орехи, бадеми
    и пак, внимателно с количествата, защото 100 грама са 500-600 калории каквито и ядки да ядеш
    поне са мазнини основно и можеш и вечер, и следобяд да хапваш
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си