.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Как се отразява втората световна война върху природата?

    Тъй като от два дни насам се мъча да открия отговора на въпроса „Как се отразява втората световна война върху природата на Европа?“, а такъв няма никъде в Интернет, реших да поставя въпроса и в този форум.
    Ще съм много благодарен на всеки, който даде някаква информация, тъй като не бих могъл да си завърша реферата без него!
    Благодаря предварително!

  2. #2
    Щом е за реферат трябва да си намериш някакъв източник, а ако владееш английски още по-добре.
    Наглед най-сериозни са ефектите покрай взривяването на атомните бомби, що се отнася до ВСВ.
    За Хирошима и Нагасаки има безкрай информация, още около Япония - останките от огромните линейни броненосни кораби, които все още имат пълни резервоари.
    Радиацията в Япония също убива над 400 000 човека, а също така в Нагасаки умират и страшно много американци притекли се на помощ, но не съобразили нивата на радиация.
    Отделно от това индустрията натоварва тежко озоновия слой със засилената си продукция и подготовка за войната, но интересното, е че последвалите 60 години човешка дейност замърсяват толкова много, че това случило се през ВСВ дори не може да се сравнява.
    Проектът „Манхатън“ замърсява тежко щата Ню Мексико - където е проведен първият ядрен опит - Тринити.

  3. #3
    Благодаря много за тази информация! Но въпроса засяга само и единствено Европа, а информацията, която аз търся е толкова скрита, че дори този който я е публикувал не може да я открие. С помощта на бивш мой учител написах необходимото, но повечето от него се основава само на предположенията на някакъв си професор. Когато получа оценка на реферата ще го публикувам тук, за да е достъпен до повече хора.

  4. #4
    трябва ми да обясня за библията на нацизма

  5. #5

  6. #6

  7. #7
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    75 000 000 трупа наторяват земята гарваните са нахранени червеите доволни

    а от наторяването връзват страхотни праскови
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  8. #8
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    https://www.youtube.com/watch?v=s1BZ-jOW2e4
    излгедай този клип
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си