.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1
    Мега фен Аватара на LittleDude
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    bs™
    Мнения
    4 167

    Golf 4 или Seat Leon ?

    Кое бихте предпочели ? Става въпрос за 1.9TDi и на двете коли. Голфа е по масов, но леона е брутално як.

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    На мен пък голфа повече ми харесва на външен вид, но не заради това бих избрал него, а заради това, че по-лесно се намират части и май са по-евтини от на Сеата.

  3. #3
    Мега фен Аватара на LittleDude
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    bs™
    Мнения
    4 167
    да щото всяка 2ра кола е голф 4 вече

  4. #4
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Те дефакто са една и съща кола. Която ти харесва повече тази вземи. За мен лично Seat е по-красив.

  5. #5
    Двигателя и Сеата е VW, така че ще имат доста сходства. От значение е по-скоро състоянието на двата автомобила. Части и други неща винаги се намират за поддръжка. Въпроса е коя е в по-добро състояние. Отделно, която повече те кефи визуално. Мен Сеата в случая.

  6. #6
    Мега фен Аватара на LittleDude
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    bs™
    Мнения
    4 167
    да сеата е брутално як, то ауди а3, голф 4, шкода фабия и сеат леон е едно и също

  7. #7
    аз предпочитам мерцедес

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от Jack_Reacher Виж мнението
    аз предпочитам мерцедес
    То всеки предпочита мерцедес, ама не всеки може да си го позволи.

  9. #9
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от Jack_Reacher Виж мнението
    аз предпочитам мерцедес
    Току що темата беше закрита..

  10. #10
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Шкода Фабия не я слагайте тук. Тя е на база Поло

  11. #11
    Ми приятел какво да ти кажа.ВАГ-група.Голф,сеат едно и също.Вярно е,че на голфа частите са по-достъпни.Да ти кажа бих избрал сеата.Според мен има някак си има повече визия и вътре изглежда по-добре от голфа.Нямам нищо против голф,но ако трябва да сме честни вътре си е кочинка в сравнение със Сеата.Поддръжката е много разтегливо понятие.Ако предишният собственик е слагал хубаво масло и го е сменял редовно,пазил е окачването и т.н. няма да имаш проблеми с поддръжката.
    Избери тази,която ти хваща окото повече.Все пак на теб е важното да ти харесва.
    Скоро си купих кола.Всички ми казваха че тази марка е адски чуплива,но аз не ги слушах.Вече близо 3 месеца не съм имал никакви проблеми с нея да чукам на дърво.Когато я взех бях малко скептичен,защото беше внос.Закарах я да прегледат окачването и майсторите бяха учудени как е толкова запазено.Сипах едно хубаво масълце и си движи без никакви проблеми.

  12. #12
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Голф 4. Може да не е кой знае какво, но е изключително здрава кола. Пък и ако ти се развали нещо, частите за Голфа са доста по - достъпни и по - евтини.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  13. #13
    Като си я поддържаш добре няма кво да се притесняваш. Аз сега например съм се заел точно с подмяна на масло за колата и събирам отзиви и за някоя готина добавки да вкарам...

  14. #14
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    С две ръце за Голфа. Тая кола е супер здрава и се кара без пари в сравнение с повечето автомобили на пазара изобщо. Аз лично съм фен на бензините, но един приятел има точно такава 1.9 тди, за 5 години е сменял само бушони и беше разбил полуоска, ама това заради неговото каране. Аз ще си взимам също такава, само че бензиновата версия 150 коня.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  15. #15
    Мега фен Аватара на GD
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Варна морето сините вълни
    Мнения
    31 518
    Голфа си е голф но всеки кара това което му харесва в крайна сметка.

  16. #16
    Между двама съседи:
    -Купих си сеат ибиса
    -Иби са ти, аз си купих мерцедес

    иначе +1 глас за сеата

  17. #17
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Въпреки, че много ненавиждам голфовете, тук бих го подкрепил. Имай предвид, че колите в 90% от случаите страдат най-вече от окачване, а не от двигател. Все пак бъди много внимателен с дизелите, тъй като на запад никой не взема дизел за да ходи до магазина с него веднъж седмично.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си