.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Unhappy На 14 съм и съм нямала първа целувка

    Здравейте пипъл!
    Аз съм Ели на 14 и съм нямала първа целувка...
    Просто всичките ми приятелки, дори по-малки са имали дори гаджета, а пък аз се чувствам много изостанала.
    Имам няколко теории на какво може да се дължи това:
    1. Домашен ученик съм. Нямала съм особено много досег с момчета и не съм социализирана...
    2. Не съм достатъчно хубава...? Не казвам, че съм грозна, напротив, мисля че съм просто нормално момиче, с нормално тегло, височина, цвят и т.н.
    3. Не съм годна за харесване. Аз съм наперена. Много хора не ме харесват и ме отбягват. Не съм срамежлива, напротив. Не съм сигурна, не мога да се видя отстрани...
    Така или иначе, много от хората тук на 14 - 15 вече говорят за правене на секс, изневяри, а аз дори съм нямала първа целувка... Просто се питам - нормално ли е, или просто аз съм кьорава? :Д
    Believe

  2. #2
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Спокойно аз и на 19 нямах първа целувка, така че всичко с времето си, ако няма кой да ти даде това, което искаш дори и да си готов за него все тая!

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Elenchetoo Виж мнението
    Домашен ученик съм.
    ти си социално осакатена

  4. #4
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Като домашен ученик имаш даже повече време да се социализираш. Споко, за всяко нещо си иа пръв път и когато най - малко го търсиш, тогава те намира.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Elenchetoo Виж мнението
    Здравейте пипъл!
    Аз съм Ели на 14 и съм нямала първа целувка...
    Просто всичките ми приятелки, дори по-малки са имали дори гаджета, а пък аз се чувствам много изостанала.
    Имам няколко теории на какво може да се дължи това:
    1. Домашен ученик съм. Нямала съм особено много досег с момчета и не съм социализирана...
    2. Не съм достатъчно хубава...? Не казвам, че съм грозна, напротив, мисля че съм просто нормално момиче, с нормално тегло, височина, цвят и т.н.
    3. Не съм годна за харесване. Аз съм наперена. Много хора не ме харесват и ме отбягват. Не съм срамежлива, напротив. Не съм сигурна, не мога да се видя отстрани...
    Така или иначе, много от хората тук на 14 - 15 вече говорят за правене на секс, изневяри, а аз дори съм нямала първа целувка... Просто се питам - нормално ли е, или просто аз съм кьорава? :Д
    Е ти какво го изкара, че "рейтинга" ти се измерва в бройката гаджета ли? Напълно нормално е.Първото ми гадже беше когато бях на 14-15 и да ти кажа това с нищо не ми е повлияло.Тогава ми се струваше важно.Сега съм на 18 и честно да ти кажа не мисля толкова много за гаджета, а в главата са ми съвсем други простотии.На мнение съм,че не можеш да очакваш някаква сериозна връзка на 14-15 години.

  6. #6
    Това че съм домашен ученик, не значи че се уча
    Believe

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от qwerty7842 Виж мнението
    Е ти какво го изкара, че "рейтинга" ти се измерва в бройката гаджета ли? Напълно нормално е.Първото ми гадже беше когато бях на 14-15 и да ти кажа това с нищо не ми е повлияло.Тогава ми се струваше важно.Сега съм на 18 и честно да ти кажа не мисля толкова много за гаджета, а в главата са ми съвсем други простотии.На мнение съм,че не можеш да очакваш някаква сериозна връзка на 14-15 години.
    Е то и аз не мисля само за гаджета, дори досега не съм харесвала никой, просто че чудя дали е нормално :/
    Believe

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Elenchetoo Виж мнението
    Е то и аз не мисля само за гаджета, дори досега не съм харесвала никой, просто че чудя дали е нормално :/
    Напълно нормално е.

  9. #9
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    закъсняла си циганите на 12г вече има две деца
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  10. #10
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Нормално е, девойко. Напълно нормално.
    Ако не можеш да промениш дадена ситуация, промени отношението си към нея.

  11. #11
    Повече от фен Аватара на KREED
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    373
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    закъсняла си циганите на 12г вече има две деца





  12. #12
    Нормално е.. и аз на 15 год ми беше първата целувка. Спокойно. Аз те съветвам да започнеш да излизаш повече, да си намериш приятели. И то всичко ще се получи от само себе си.

  13. #13
    И аз не съм имала първа целувала, ама въобще не ми пука, направи и ти като мен-не се впрягай за глупости. Когато трябва да стане-ще стане. Ще получиш първата си целувка, после още и още...
    Beautiful faces are everywhere, but beautiful minds are so hard to find.

  14. #14
    Повече от фен Аватара на Iphigenia
    Регистриран на
    May 2016
    Мнения
    331
    А какво си имала?

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си