.
Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 57 от общо 57
  1. #51
    На интересен ли се правиш с дадените по подразбиране в по-горния ми коментар рекреационни методи за лечение? Въпросът е обаче, че тухлена може да е пробила отвор от едната страна и да е иззлязала от другата. Тогава освен всичко ще те заведа в една енергийна пещера, където някоя мечка да те пооправи, ако никой дух на самурай не се събуди...

    Че с нашите доктори наистина подобни места са по-добрата алтернатива.

  2. #52
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    [QUOTE=PathToOuroboros;11557601]Важно е да елиминираш излишната захар от диетата си също и да контролираш теглото си, тоест калориите, който приемаш.. Хубаво е да приемаш основната част от калориите сутринта и да избягваш да се храниш с основната част вечерта..

    Хубаво е да избягваш силно обработени животински храни и въобще храни, в/у които са били приложени високи температури: Скара мара, печене мечене...
    В този случай образуват доста дегенеративни крайни продукти, когато бъдат обработени от тялото, а това ти влияе на теб двойно..

    Повече витамин Д и калции 1000 мг калции на ден и хубава разходка..
    Забрави да кажеш да прави по 100 лицеви, 100 кофички, да бяга по пет пъти на ден, минимум по 5 километра, и да се моли 100000000 на бог Хришна. Кво по дяволите общо има всичко това, което си написал... Или си някой малоумен, който само за фитнес мисли, или си сектант.
    Пс- йога да помага за репродуктивни проблеми, това беше най-малоумното от целия пост.

  3. #53
    Banned Фен
    Регистриран на
    Apr 2017
    Мнения
    104
    Очевидно съм малоумен Докажи, че йогата не помага за репродуктивни проблеми, щом е най малоумното и ще отстъпя Успех, давам ти 5 години, защото вярвам в теб ! Хей поне може да научиш нещо полезно самостоятелно за пръв път в живота си. Нали знаеш, нещо извън кафЙенцету и различно от новите нокти на Иринчиту или новите екстеншъни на Пепиту
    Последно редактирано от PathToOuroboros : 04-26-2017 на 22:05

  4. #54
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Всъщност това за захарта, което този каза е вярно. Една от причините за ПКЯ е инсулинова резистентност.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  5. #55
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от PathToOuroboros Виж мнението
    Очевидно съм малоумен Докажи, че йогата не помага за репродуктивни проблеми, щом е най малоумното и ще отстъпя Успех, давам ти 5 години, защото вярвам в теб ! Хей поне може да научиш нещо полезно самостоятелно за пръв път в живота си. Нали знаеш, нещо извън кафЙенцету и различно от новите нокти на Иринчиту или новите екстеншъни на Пепиту
    По кафенета мразя да ходя, не обсъждам хората, не се интересувам, ама грам, от нокти и екстеншъни. Уча много нови неща и различни, самостоятелно, като изключвам университета. Това с йогата по абсолютно никакъв начин не можеш да ме убедиш. Един роднина е учител по йога и дори той не ги дрънка тези глупости, че с пет пози, ще и се оправят яйчниците

  6. #56
    Banned Фен
    Регистриран на
    Apr 2017
    Мнения
    104
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    По кафенета мразя да ходя, не обсъждам хората, не се интересувам, ама грам, от нокти и екстеншъни. Уча много нови неща и различни, самостоятелно, като изключвам университета. Това с йогата по абсолютно никакъв начин не можеш да ме убедиш. Един роднина е учител по йога и дори той не ги дрънка тези глупости, че с пет пози, ще и се оправят яйчниците
    Ама сериозно как ли нещо, което подобрява съня, циркулацията, притока на кръв към яйчниците, намалява стреса и емоционалните прояви на човек, може да помогне в този случай ... Очевидно е нещо, което трябва да се прави в дългосрочен план за съхранение на репродуктивните възможности или най малкото, за да отпусне тялото, та да може да се справи с проблема по ефективно, следователно увеличавайки шансовете за оздравяване... Ако кажем хипотетично, че никога няма да оздравее, ще изгуби репродуктивните си възможности след 3 години, а ще срещне подходящ мъж след 5, то чрез подходяща диета, подходяща тренировка, лекарства ако са нужни и нагласа, тя ще може да задържи проявата на тези последствия достатъчно дълго, за да може да има деца
    Това, че дадено нещо не си го чула в мола не значи, че не можеш да навредиш на някой като спориш за нещо, което не разбираш достатъчно.. Все пак не съм написал да седи върху пусната скара всеки ден по 10 минути... Айде спирам да споря, че и на мен взеха да ми поникват гърди и да ми измират мозъчните клетки...

  7. #57
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от PathToOuroboros Виж мнението
    Ама сериозно как ли нещо, което подобрява съня, циркулацията, притока на кръв към яйчниците, намалява стреса и емоционалните прояви на човек, може да помогне в този случай ... Очевидно е нещо, което трябва да се прави в дългосрочен план за съхранение на репродуктивните възможности или най малкото, за да отпусне тялото, та да може да се справи с проблема по ефективно, следователно увеличавайки шансовете за оздравяване... Ако кажем хипотетично, че никога няма да оздравее, ще изгуби репродуктивните си възможности след 3 години, а ще срещне подходящ мъж след 5, то чрез подходяща диета, подходяща тренировка, лекарства ако са нужни и нагласа, тя ще може да задържи проявата на тези последствия достатъчно дълго, за да може да има деца
    Това, че дадено нещо не си го чула в мола не значи, че не можеш да навредиш на някой като спориш за нещо, което не разбираш достатъчно.. Все пак не съм написал да седи върху пусната скара всеки ден по 10 минути... Айде спирам да споря, че и на мен взеха да ми поникват гърди и да ми измират мозъчните клетки...
    Виж какво, дай да не определяме хората по това, кой къде ходи, какво прави, първо. Второ и по моловете не ходя, тъй че няма как да чуя там каквото и да било. Трето, не споря, че йогата помага за психическото, а и донякде физическото здраве на човек. Но няма как, по какъвто и да било начин, да помогне за поликистозни яйчници, стерилитет, рак и темподобни болести. Каквато полза ще и донесе йогата, такава ще и донесе и плуване, карате, баскетбол и тн. Също така, това че има поликистозни яйчници, не означава, че и остават още 3 години възможност за дете
    Последно редактирано от anonimna:D : 04-27-2017 на 16:21

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си