.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Мъката от любовта хелп

    Предложете някакви хобита за разнообразяване, да запълвам излишното си време, за да не мисля много много,че имам чувството,че изпадам в някаква тотална депресия понякога

    Попринцип до сега преодолявах проблемите си със спорт много тренировки.... но след "такъв тип проблем" като любовта и спорта не ми помага ;хх и на работа ходя и пак си мислите са ми там...

    е ся почивни дни, да вися пред компа или телевизора не ми се струва вариант..

    Изобщо как преодолявате такива моменти ;h

  2. #2
    С много време и търпение.

  3. #3
    Излез с приятели това е най доброто решение и прави това което ти донася удоволствие някое хоби

  4. #4
    emi4a69
    Guest
    излизай с добра компания, забавлявай се, спортувай, прави това, което ти харесва, усмихвай се, втълпи си, че си щастлив/а и рано или късно наистина ще забравиш, свързвай с дадената личност всичко най-лошо и така най-накрая ще се отвратиш, но не прави мръсно, нека всичко е в твоята глава..надявам се да съм била полезна, това са моите начини!

  5. #5
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Ходи за бира в Била. На промоция е до сряда.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  6. #6
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Ходи за бира в Била. На промоция е до сряда.
    и то с пиле
    Всеки ден ми е екзистенциална криза.

  7. #7
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от Ewok Виж мнението
    и то с пиле
    Не въвеждай човека в изкушение, много е скъпа тая. Има Старопрамен за 1,50 (1 л.). Другата седмца й изтича срока на годност.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  8. #8
    Част от живота си е, трябва да си го преживееш, а това става с време. Каквото и да правиш, мисълта ще ти е все там...

  9. #9
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    погледни Стефан или Деймън в очите и ще ти изчистят чувствата :O

  10. #10
    Започни да обичаш себе си ! Чети хубави книги, пътувай, бъди позитивен, развивай се. Не забравяй, че хората не са незаменими. Научи се, че трябва да обичаш на първо място себе си, да вярваш в себе си и да вървиш напред (разбира се, нямам предвид да си егоист и да нямаш вяра на никой друг). Намери себе си, разбери желанията си, бъди насаме със себе си, постигни мечтите си, работи за тях. Ще ти кажа една книжка, която помага в такива моменти и която много добре връща баланса в живота ни - Мислещият човек на Джеймс Алън.
    Бях в подобно положение преди няколко месеца и бях в него доста дълго време. В продължение на 2 месеца нямах вяра в нищо и желание за нищо. Това са глупости. 2 месеца, през които не съм се развивал, не съм помогнал на никого и не съм правил крачки към сбъдването на мечтите си. Не си заслужава. Единственото важно нещо е СЕГА! Оценявай момента, бъди осъзнат, няма вчера, няма утре, има само СЕГА! Бъди благодарен за тези, които са с теб. Бъди благодарен за всяко едно нещо в твоя живот! Бъди позитивен и не се напрягай много приятелю. Една от любимите ми фрази на Чарли Чаплин: "Life is a tragedy when seen in close-up but a comedy in long-shot meaning". Заради това усмихвай се, забавлявай се, смей се със сърце и дерзай!
    И естествено, запознавай се с други готини мацки
    Последно редактирано от latinmoon : 06-18-2017 на 19:19

  11. #11
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Спокойно ще мине след време, само че гледай да не станеш като мене да нямаш повече желание никога да се влюбваш! Айде и успех с начинанието!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си