.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    За всички, които са на път да направят голяма грешка...

    Здравейте. Ще ви разкажа как живота ми се преобърна за половин година... тази тема е с цел поне някой от вас да си научи урока и да разбере какви могат да са последиците. Става дума за най- добър приятел момче. След 5 години приятелство... особено накрая след като се наричехме брат и сестра всичко започна с въпроса Би ли го направила с мен?.
    Повярвайте ми това е най- гадния въпрос. След дълго мислене и убеждаване от сорта.. ти си ми най- добрата приятелка, имам ти доверие и искам първият ми път да е с теб.. около 5-6 месеца по- късно всичко се случи. Не беше зле и не бих казала, че съжалявам. Само че това беше края на едно велико приятелство. Питах много хора за съвети.. но не знам защо не исках да послушам никого.. само себе си. Не знам какво чувства той, няколко пъти се опитвах да го питам но без успех. И накрая се отказах, явно ни е писано да се подминаваме със спомена че преди време сме били истински приятели. Трудно е да подминеш такъв човек. Аз все още не мога да свикна и се надявам някой ден да успея. Моля ви, преди да направите такава стъпка помислете, винаги можете да ми пишете. Струва ли си да изгубите най- добрия си приятел за едното удоволствие? Надявам се на никой от вас да не се случи такова нещо. Късмет и винаги когато ваш близък ви пита дали бихте го направили с него, по- добре помислете хубаво, ако го отрежете още на момента последиците ще са мн по- малки!
    Дали си искам стария приятел? Да определено има такава част от мен която би отишла при него, би го прегърнала и би му казала всичко в очите... но смятам че е твърде късно за тези неща и вече няма смисъл.

  2. #2
    The Rainbow Girl
    Guest
    Имала ли си някога чувства към най-добрия си приятел?

  3. #3
    Не мисля... Но аз съм момиче, което супер много подтиска чувствата си и вече дори не мога да различа любовта от омразата. Не мога да разбера аз самата какво чувствам.

  4. #4
    Супер фен Аватара на Djenka
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    The little Wien :)
    Мнения
    1 197
    Нещо подобно ми се случи и на мен. Ако го търсиш, а той теб не - остави го намира, ако пожелае, ще те потърси, ако не - негов проблем. Просто продължи. Дори да имаш някакви чувства, той очевидно не иска да говори с теб - въпреки че причината може да е именно това. Просто изчакай и виж какво ще се случи, ако той желае да говорите, говорете, и така.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си