.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    TeeMO03
    Guest

    Да ми пука ли ?

    Здравейте на 13 години съм и другия месец ще ходим на екскурзия обаче проблема е че ще идват и горния клас а аз не съм приятел с един от тях. Та това че ще се събираме по стаите ще бъдем с тях защото съучениците с които аз ще бъда и те ще се събират с тях а ако не отида ще трабва да стоя сам в стаята. Има само един от горния клас с който не съм приятел и съм сигурен че ще ми прави някакви номера. И това което искам да питам е трябва ли да се сприятелявам с него или изобщо да не ми пука защото всичко ще е на майтап (понеже разбрах че на предишна екскурзия той е надраскал лицата на някои от съучениците си). И да се притеснявам ли или да ми е все тая защото отивам да се забавлявам.

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Няма нужда да се сприятеляваш с него, в случай че не ти е приятен. Ако ходите в друга стая - добре е. Отиваш, правиш каквото правиш, а след това се прибираш в твоята стая и на сутринта ще си със сравнително чисто (ненадраскано) лице. Тъпо ще е на екскурзия да си седиш сам в стаята.

  3. #3
    Мега фен Аватара на Dwyd96
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    5 758
    Много неоригинално е да драскаш по лицето на някой заспал.

    Има много по-забавни номера
    Но да се върнем на темата. Няма смисъл заради един човек да си скапваш екскурзията. Пък може и да се сприятелите по стечение на обстоятелствата..
    "Абсурд - това е грях без Бог"
    Сартр.

  4. #4
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    паста за зъби в ушите (h)
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  5. #5
    Мега фен Аватара на Dwyd96
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    5 758
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    паста за зъби в ушите (h)
    Aматъор
    Един приятел, цяла седмица, като му звъняха питаше "а кой се обажда". Всички имена на контактите сменени
    "Абсурд - това е грях без Бог"
    Сартр.

  6. #6
    The Rainbow Girl
    Guest
    Така, първо- недей да се сприятеляваш с този човечец, ако не го харесваш, така ще стане по-сложно, а и ще изглежда че му се подмазваш. Другото е, въобще да не ти пука кой ще ти прави номера и кой не, а просто се забавлявай!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си