.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Презервативи

    Извинявам се за глупавата тема предварително.
    Срам ме е да си закупя презервативи защото съм на 14 г. и не знам как ще реагира продавачката.Също и какво трябва да кажа за да поискам?
    Последно редактирано от Bulldog : 04-20-2017 на 07:06

  2. #2
    Земи си от супермаркета и ги тресни на касата.

  3. #3
    Не мисля че е от най-добрите варианти защото в супермаркетите винаги има доста хора и все някой който познава родителите ми може да ме познае и да им каже и после ще бъдат разпитвания ...
    Таа мислех да си взема от някой малък хранителен магазин и точно за това питам какво да кажа на продавачката за да поискам

  4. #4
    Както се казва дреме ти
    И мен ме беше срам, но няма нищо страшно. Отиди в аптека по-добре. Хората там са подготвени за такива неща все пак всеки ден им идват с всякакви проблеми 90% от аптекарките няма да ти кажат нищо. На тях им е все тая на кой ги продават. И запомни тва е за првдпазване, което значи по-добре на 14 в аптеката за презервативи от колкото после да тичаш за тест за бременност.
    Давай смело
    Другия ти вариант е поръчваш онлайн идват ти в офис на Еконт, те не знаят кво е вътре и си ти. Аз правя така, като взимам големи бройки по 50-100 и имам за 3 месеца, пък и ако го правиш често излиза по-евтино
    Успех

  5. #5
    Благодаря за съветите а относно тази част с размера четох доста теми но всеки е на различно мнение важна е дължината или обиколката на пенисът?

  6. #6
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Bulldog Виж мнението
    Не мисля че е от най-добрите варианти защото в супермаркетите винаги има доста хора и все някой който познава родителите ми може да ме познае и да им каже и после ще бъдат разпитвания ...
    Таа мислех да си взема от някой малък хранителен магазин и точно за това питам какво да кажа на продавачката за да поискам
    отиди до съседен град
    в краен случай в друга държава

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Bulldog Виж мнението
    Благодаря за съветите а относно тази част с размера четох доста теми но всеки е на различно мнение важна е дължината или обиколката на пенисът?
    Както се казва "друго си е да и праснеш една педя хуй на челото" , но не е най-важното. Все си мисля че дори един атрибут с размер 14-16 би ти свършил работа стига да знаеш, как да го ползваш. Стига да не ти е под 14см на мацката няма да и направи голямо вчепатление пък и все пак си на 14 бе момче тва нещо ще расте още поне 4 години
    Преди да го правиш е нормално да се чудиш, но е ясно че 20см и дебел е най-доброто е да Ама не. Стига да знаеш как да го ползваш правилно никоя няма да те върне.
    Колкото и да четеш и мериш и сучеш всичко ще дойде с правенвто. По-скоро на тая възраст проблема ти е как да задържаш и да не свършваш (и тва е до практиката) отколкото другото. Тук жена ще е интересно да си каже мнението, че коч е ясно кво ще ти каже

  8. #8
    Имам предвид как трябва да си измеря хуя за да знам колко голям презерватив да взема.Едни казват на дължина други на ширина

  9. #9
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    по диаметър се определя

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Bulldog Виж мнението
    Имам предвид как трябва да си измеря хуя за да знам колко голям презерватив да взема.Едни казват на дължина други на ширина
    http://www.mysize-condoms.com/index/
    Това са ми любимите.
    Имат различни размери и си пише за каква обиколка какъв размер да си земеш.
    По принцип на повечето презервативи има ширина.
    Тази ширина обаче не е диaметъра. Тя е като стиснеш ластика на края на презерватива така че да стане права линия и го измериш.

  11. #11
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Баси, това с размера не ми изглежда проблем
    Тези от супера не вършат ли.работа на 90% от мъжете в бг?
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    Баси, това с размера не ми изглежда проблем
    Тези от супера не вършат ли.работа на 90% от мъжете в бг?
    Nom Nom,
    дълги години имах проблеми с тези от супера. Пробвал съм всичко на дюрех. И си мислех ок хубаво - нали имам дебел пенис, радват се мацките. Ама като тряа да го слагаш с две ръце, като чорап и после те стяга, посинява ти и като го махнеш имаш бразда на ствола от ластика, не е яко.
    Не малко пъти и ми е омеквал като сложа такъв.
    А колкото и да съм фен на секса без презерватив - съм фен и на разнообразието и на това да съм здрав.
    И веднъж ги намерих случаино тези в един сех шоп извън България. Направо се родих. Зех си my size 69 и приляга добре, без да стяга. Оттогава само тях ползвам и няма проблеми. В смисъл не получавам никакви пари за рекламата, която им правя, но съм изключително доволен клиент.
    Предполагам, че ако на някои му е малък и му се ижлузват обикновените също е оферта да си земе подходящ размер.

  13. #13
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Трудно е, съгласна съм, ама по-скоро при теб е изключение
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  14. #14
    Ами нека знаят хората че има и такива. Не вярвам да съм чак такова изключение.

  15. #15
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от belphegor Виж мнението
    Ама като тряа да го слагаш с две ръце, като чорап и после те стяга, посинява ти и като го махнеш имаш бразда на ствола от ластика, не е яко.
    чета ти глупостите, то при теб друго няма, ама прекаляваш вече


    http://www.mysize-condoms.com/filead...ondomguide.pdf

    тия ненормалници чак дават нещо, което си го принтираш, след това го изрязваш и го ползваш за мерене
    Последно редактирано от papugai : 04-21-2017 на 16:14

  16. #16
    Не знам, Папугай. Погледнах ти форумните мнения и гледам, че тролиш и се правиш на интересен, караш се с някакви хора. Аз нямам никакви намерения да правя това.

    Ако мога да помогна на някой - го правя.
    Пичовете от май сайз са помогнали на много хора с продуктите си, за което - браво на тях. Ако това ги прави ненормалници не знам...

    Поздрави и лека!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си