.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Чувство за хумор??

    Здравейте.Въпросът ми е главно към момичетата и той е следния: "За вас важно качество в момчето ли е чувството за хумор?".Изникнах с този въпрос ,защото много момичета го посочват като важно качество, но и доста казват,че не е толкова важно.И другият ми въпрос е:"Какви качества търсите в момчето?"

  2. #2
    Banned Фен
    Регистриран на
    Apr 2017
    Мнения
    104
    Съвети:

    1. Не питай главно момичетата, защото обикновено дори да ти дадат отговор и те не знаят какво искат.. Например много казват, че искат някой, който ги третира мило, а въпреки това бягат да гонят задника, което е натурално ако знаеш какво мотивира нежния пол, а те самите съзнателно рядко знаят..

    2. Чувството за хумор е желано качество, защото жените искат някой да ги забавлява и чувството за хумор обикновено се получава по добре при мъжете, защото в корена на хумора е изпитаната трудност, през която преминаваме по често, следователно развиваме чувство за хумор, като начин да накараме проблема да изглежда по лек и тнн... Накратко ако мъжа няма чувство за хумор, ще бъде една дъъъълга и скучна разходка ако и двамата са толкова бездарни и сладкодумни..

    3. Дамите не функционират по същия начин като нас.. Смисъл... Те в основата на своята биология са мотивирани от своето самосъхранение, което се предава и във всички неща, който харесват, следователно нещата, който най много харесват са сигурност, ресурси, непоклатимост, самочувствие, интелект, креативност, доминантност, готовност за саможертва и тнн.. Нищо чудно, че един от най романтичните филми за дамите е филма титаник, където много от мъжете се жертват, за да избягат жените... Подробности
    4. Преди да излезеш на първа среща с която и да е било си бий една чикия изкарай соса, за да можеш да видиш каква стока е наистина, защото често ние мъжете сме готови да слушаме И най големите глупости само защото искаме да влезем в нея, а повярвай ми те знаят как да се възползват от това.. След което на следващата сутрин, когато дявола излезе с бялото се събуждаш до най смахнатото същество, което дори в най лошите си сънища не би погледнал..

    5. Опознай себе си, преди да търсиш половинката си.. Ако не знаеш какво те мотивира ще повтаряш грешките и ще хабиш от ценното си време, вместо да го запълваш със смислени за теб връзки..

  3. #3
    Повече от фен Аватара на Iphigenia
    Регистриран на
    May 2016
    Мнения
    331
    Цитирай Първоначално написано от bezim Виж мнението
    Здравейте.Въпросът ми е главно към момичетата и той е следния: "За вас важно качество в момчето ли е чувството за хумор?".Изникнах с този въпрос ,защото много момичета го посочват като важно качество, но и доста казват,че не е толкова важно.И другият ми въпрос е:"Какви качества търсите в момчето?"
    1. Не.
    2. Да не е непълнолетно.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Iphigenia Виж мнението
    1. Не.
    2. Да не е непълнолетно.
    Е ти го изкара,че би тръгнала със всеки,който има пулс и патка..Нали трябва да те грабнат някои качества.

  5. #5
    Повече от фен Аватара на KREED
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    373
    Цитирай Първоначално написано от Iphigenia Виж мнението
    1. Не.
    2. Да не е непълнолетно.
    Еха, доста високи стандарти. Занижи ги малко, повечето от нас нямаме шанс иначе.

  6. #6
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Аз понеже мога да се бъзикам със всичко и съм наистина самоиронична, го намирам за доста важно въпросното чувство за хумор. Ся, наистина не всеки е окей с вицове за мъртво бебе в кофИ или расистки хумор, но поне да си има някви проблясъци и самоирония, евентуално да е некъф простак поне, за да му се смея или да си имаме инсайд джоукс. Не да трябва да му обяснявам едно нещо по 22848138 пъти като на олигофренче и то да не загрява къде е смешното, пък други да се пръскат от смях и да реват.
    Не бих взела някой тънкообидчив, също така, пък ако ще и най-интелигентния/красивия/инсъртсъмтинггуудхиър да е, щото ще му се прище да се самоубие веднага, след като тръгна с големите кофи да се ебавам.
    квак

  7. #7
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Не да трябва да му обяснявам едно нещо по 22848138 пъти като на олигофренче и то да не загрява къде е смешното, пък други да се пръскат от смях и да реват.
    сериозно ли обясняваш на някой къде трябва да се смее

  8. #8
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ем, имам познати (мъже и жени), където или са супер не-възприемчиви и питат, убивайки кефа от шегата, или не знаят някви факти/вътрешни шеги та се налага да обясняваш, и пак ти се убива кефа.
    квак

  9. #9
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    ако аз те накарам да ми обясняваш и ти започнеш да ми обясняваш
    дали причината е, че не съм разбрал нещо

  10. #10
    Повече от фен Аватара на Iphigenia
    Регистриран на
    May 2016
    Мнения
    331
    Цитирай Първоначално написано от KREED Виж мнението
    Еха, доста високи стандарти. Занижи ги малко, повечето от нас нямаме шанс иначе.
    Знам, знам.

  11. #11
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    ирелевантно ми е
    предпочитам да не е голям клоун и да не е душата на компанията
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    ирелевантно ми е
    предпочитам да не е голям клоун и да не е душата на компанията
    Не мисля ,че за да имаш добро чувство за хумор трябва да се държиш като клоун или нещо подобно.

  13. #13
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Мисли си каквото искаш
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    Мисли си каквото искаш
    По-спокойно де Просто ти казах какво мисля...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си