.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    dallas2002
    Guest

    какво да правя???

    Добър ден! В училище има едно момче с което бях ходшла цели три пъти преди това, колкото и тъпо да звучи. В момента всички го подиграват тей като имал голи снимки. Аз също не го намирам за нормално след като не виждам никакъв смисъл във това. Понеже много хора го подиграват и аз се мъча да ги накарам да спрат да разпространяват снимките и той знае но не ми казва нито едно благодаря. Беше говорил за мен че съм к*урва и разни такива но въпреки това аз продължавам да го защитавам и няма да се откажа. Въпросът ми е какво да направя за да привлека вниманието му и да оцени това което правя за него.

  2. #2
    Banned Фен
    Регистриран на
    Apr 2017
    Мнения
    104
    Един начин да привлечеш вниманието му е да принтираш на тениска неговите снимки отпред и отзад и да се покажеш пред него и всички, които го познават, но не съм сигурен за втората част на проблема, оценяването... Може би да напишеш под снимките "Фенка номер 1 " ?

    Ако трябва да бъдем сериозни обаче принципно ако човек не оценява добрия жест.. По добре да отстъпиш и да не се занимаваш ОСОБЕНО ако и говори такива неща за теб.. Нека си гние в собствената пумия.. Тъкмо може и да научи няколко важни урока за живота и колко малко е добрината в света

  3. #3
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Може би се чувства достатъно унизен и се притеснява от всяко внимание и закрилничествжо също
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си