.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Случи ми се нещо странно

    Такаааа.. Попринциш не съм свършвала никога и от известно време мастурбирам, за да достигна до оргазм. Та докато го правех получих сърцебиене, след което буквалнл се излях, усетих как изпръска в ръката ми ... беше някаква много водниста течност без дори да усетя от къде идва и как се случи... за момент си помислих дали не съм се напишкала та това ли е било въпросния оргазъм и възможно ли е да съм се испуснала лтф?..
    Последно редактирано от bowwow : 04-24-2017 на 17:15 Причина: грешка в темата

  2. #2
    това е squirt, все още полу-мистерия за човечеството ;д, не мисля че е било точно оргазъма.. по-скоро нещо като пост-кулминация.. сигурно мастурбирането е било на ниво а? Злобничко такова ;д.. изтръпнал клитор? ;д При всички положения някой мъж ще се радва да изпискаш пред него

  3. #3
    Ахахаха амиии чак пък злобно... не мисля, че ми е отнело повече от 10 минути или толкова ми се стори хахаха
    Последно редактирано от bowwow : 04-25-2017 на 15:56 Причина: грешка

  4. #4
    Squirt baby!
    Имах една приятелка скуъртърка. Според нея няма пряка връзка между оргазъма и скуъртването. В смисъл много пъти свършва без да скуъртва, а и се случва да скуъртва и преди или след като е свършила. Ама си е нещо отделно.
    Не знам, не разбирам, ама е яко.

  5. #5
    в случая не е задължително да е било squirt. Може да е било просто еякулат, който се е изстрелял малко повече

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си