.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Не зная какво да правя.

    Историята, която ще разкажа, е следната: "С приятеля ми сме повече от 2 години. Преди 5 месеца той замина за Чехия. Разстоянието беше проблем, защото го исках до мен. Това започна да ми омръзва. Имах един приятел и той ми стана повече от приятел, започнах да го харесвам. Моментите с него ми бяха скъпи. След като приятелят ми се върна, вече не беше същото. Макар да нямах нищо с другото момче, исках него. И това продължаваше и продължава. С приятеля ми започнахме караници всеки ден. Един ден дори се разделихме. Това продължи седмица и малко и през това време започнах връзка с другото момче. След седмица се събрах и с бившия. С двама съм. Не го обичам бившия, но не знам защо не мога да го махна от живота си. И двамата не знаят за другия. Не знам какво да правя, защото и двамата ги искам..."

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Пожелавам ти и двамата да те зарежат, за да се научиш.

  3. #3
    Знам, че това, което правя, не е правилно. Затова моля за съвет, не за упрек. Благодаря все пак за пожеланието.

  4. #4
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Без бившия, приключили сте
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    Без бившия, приключили сте
    Благодаря за съвета.

  6. #6
    Има едно клише,което е много вярно..Ако трябва да избираш между двама - избери вторият,защото ако наистина обичаше първият нямаше да има втори! : )
    Опитах да те върна и пак да те прегърна , но времето отлита , а назад не ще се върна .. Истински остана жива в тая тъжна рима, а тебе те няма , няма те вече година ...

  7. #7
    Благодаря за съветите.

  8. #8
    Супер фен Аватара на GuardianAngel
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    ain't no love in the heart of the city
    Мнения
    1 416
    Отговора на въпроса ти е от ясен по ясен, бъди с второто момче.То именно раздялата е била за да видиш сега, че нямате нищо общо с бившият си и няма какво да ви задържи в дългосрочен план,освен секс и няква страст в началото.
    Не бъди с бившият си заради това че го съжаляваш или някви мотиви дето много ги мислиш...по добре да нараниш с истината отколкото с лъжата. Успех !
    Дреме ми на крилата кво мислите за мен !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си