.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Ivan0332
    Guest

    На матурата двойка :((

    Здравейте! Във моя град махнаха на всички училища "СОУ,, чудя се ако имам двойка на някоя матура какво ще правя???? Къде ще ходя.. (Във моето училище тази година направиха паралелка за компютри ще мога ли да вляза ако имам двойка на някоя матура?!?!?)

  2. #2
    Не се чуди къде ще отидеш, а седни да учиш!

  3. #3
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Трябва да си много специален, за да изкараш двойка на матура в 7-ми клас.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  4. #4
    я се успокои
    хората карат луксозни коли и работят в парламента без никакво образование
    ти за една двойка ли си ??

  5. #5
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Недей да се тревожиш толкова, това няма да помогне, може само да навреди. Не си мисли най-лошото, дори и да изкараш двойка, ще се явиш на поправителна сесия, ще я поправиш и нещата ще се наредят. Горе главата!
    Ако не можеш да промениш дадена ситуация, промени отношението си към нея.

  6. #6
    Тити
    Guest
    Едва ли ще изкараш двойка. Матурите от година на година ги правят все по-елементарни. Просто през тия две седмици, които ти остават до изпитите сядаш, преговаряш, четеш здравата, и това е. Мобилизирай се, и не се предавай пред трудностите, пък в крайна сметка - колкото изкараш, толкова. Според мен няма абсолютно никакво значение в какво училище, или в каква паралелка ще учиш - училищата вече са на едно ниво, няма "елитни". Важното е през тези години да учиш по основните предмети, или по предметите, които искаш да изучаваш в университета.

    А и е невъзможно в твоя град да няма, т.нар "масова" паралелка, поне една трябва да имате, защото иначе тези, които не се справят с изпитите без училище ли ще останат? Не ми се вярва, честно казано. Проучи добре нещата, но не се филмирай излишно. И аз по мое време се филмирах заради изпитите, но накрая не се оказаха кой знае каква непреодолима трудност.

  7. #7
    Повече от фен Аватара на qkataa_123
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    321
    Не се притесни вай ако учиш няма да имаш двойка
    Бори се за това което те прави щастлив

  8. #8
    daniela001
    Guest
    Не се притеснявай. Ако учиш, внимаваш, докато правиш матурата и не се опитваш да преписваш, е почти невъзможно да имаш двойка. А дори и да изкараш, това не е края на света. Матурите стават все по-лесни всяка година, но и да не я вземеш и да не влезеш в исканото училище, има още много, макар и не толкова добри. Тази оценка не ти определя живота.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си