.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Момичето, което харесвам и... приятелят ми

    Здрасти!Аз запознах приятеля си с компанията на момичето, което харесвам.Днес излязохме заедно (аз, момичето, приятелят ми и другите) и сега се случи нещо интересно.Тръгнах да признавам чувствата си пред нея, но още преди да започна тя ми каза, че си харесва моя най-добър приятел, без да става дума за въпрос за любов и т.н(водихме нормален разговор и тя го каза).Помоли му да му кажа и аз го направих, но той още не го е прочел.След това тя ми каза, че той сигурно не я харесва и аз казах, че трябва да е идиот, за да не хареса момиче като нея.Тя почна да се държи мило, целувки и такива неща ( пишехме си по Facebook ).Не знам как да постъпя и ще ви помоля за съвет.Да призная ли чувствата си, докато още не са тръгнали заедно?Какво да направя, когато излизаме заедно - да гледам как най-добрият ми приятел и момичето, което харесвам, се обичат.Радвам се за нея и за него, но ми е тежко също.Може ли съвети как да постъпя?
    Лека вечер!

  2. #2
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Това е много гадно брат.

  3. #3
    Точно, брат.Не мога да повярвам, че току-що помогнах на момичето на живота ми и да започне връзка с най-добрия ми приятел.Но това е живот, няма какво да се прави.Просто реших да споделя историята си. Не го пожелавам на никого.

  4. #4
    Повече от фен Аватара на Iphigenia
    Регистриран на
    May 2016
    Мнения
    331
    На какъв език програмираш?

    Кажи ѝ, разбира се, после ще се оплакваш, че си friendzone-нат.

  5. #5
    На C++ програмирам, хаха .Късно е вече, той прочете съобщението и явно ще действа.Няма какво друга да направя освен да им пожелая много любов и щастливи мигове.

  6. #6
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    оф
    не трябваше да му казваш
    да не си й пощальон, малка ли е
    никакви такива
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  7. #7
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    да не си й пощальон, малка ли е
    На 13 са, простено им е.

  8. #8
    If RapExotic says it, then its totally true...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си