.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Нужда от съвет?

    Здравейте!
    С едно момче започнахме да си пишем по фейсбук преди 2/3 дни и вчера той ми предложи да излезем.
    Аз му пиша с намерението да се опознаем и да имаме приятелски взаимоотношения,тъй като нямам много приятели момчета. Но забелязвам,че напоследък флиртува доста докато си пишем,прави ми комплименти ,а държа да спомена че не се познаваме.Иначе изглежда свястно момче.Какво да правя? Да приема ли да се видим? Или той таи надежди за нещо повече?

  2. #2
    Супер фен Аватара на GuardianAngel
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    ain't no love in the heart of the city
    Мнения
    1 416
    Кажи му че искаш само приятелство и толкова.И му кажи да не се държи толкова отпуснато с теб защото не искаш друго.Когато едно момиче приема свалките на някои това го насърчава да продължава с тях.Ако все пак ти харесва вниманието му разбери че не можеш да имаш и вниманието му ама и да иска да сте само приятели. не бъди алчна
    Дреме ми на крилата кво мислите за мен !

  3. #3
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Честита среща.

    А не си ли чувала, че не трябва да се срещаш с непознати от Интернет?
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Честита среща.

    А не си ли чувала, че не трябва да се срещаш с непознати от Интернет?
    Да,чувала съм. Но момчето е с 1 година по-голямо и приятели са ми казвали,че са го виждали навън,за това ми е спокойно. Проблемът е ,че не съм сигурна,че хора ,които ти пишат онлайн без да се познаваме и предлагат излизане навън,търсят сериозна връзка. Винаги съм мислила, че по скоро се надяват само на секс. Може и да греша де.

  5. #5
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    На каква възраст си?
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    На каква възраст си?
    На 17 съм.

  7. #7
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от Hellothere Виж мнението
    Проблемът е ,че не съм сигурна,че хора ,които ти пишат онлайн без да се познаваме и предлагат излизане навън,търсят сериозна връзка. Винаги съм мислила, че по скоро се надяват само на секс.
    Нали не търсеше сериозна връзка?
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  8. #8
    Повече от фен Аватара на kinkygirl
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    stara zagora
    Мнения
    363
    Щом имаш отзиви е добре. Постъпи както го усещаш. Ако излезеш с него нищо няма да стане. Отдай се на момента , млада си няма какво да губиш.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си