.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 27
  1. #1

    Една дълга и малко объркана история.

    Здравейте имам да ви разкажа една дълга своя история,както раздела подсказва става въпрос за взаимоотношения.Преди няколко години имах сън в който разговарях и бях истински весел и щастлив без да знам с кои.След време същото ми се случи и на живо с едно момиче смях щастие и допълване след разговорите с нея ми беше весело и леко на душата .Харесахме се и даже си разменихме номерата с уговорка да се видим изчаках няколко дена и и звъннах от начало все имаше някаква работа. А пък тогава си имаше и приятел но всичко продължи понеже сме колеги се виждахме редовно даже тя организира една екскурзия и спахме в една стая с още една жена.Още помня как идваше при мен с блясък в очите да ме кара да ходим някъде. Ходихме на екскурзията и аз се изгубих единия ден после другите ми казаха че много се притеснила и даже ревала за мен.Малко след това остави своя приятел и започнахме да излизаме насам на там търсеше ме и излизахме няколко пъти в същия момент един друг колега видя това. И почна да ми пълни главата с глупости как е бил с нея как са се крили в работата да се целуват че му звъни по 10пъти на ден че е спала в тях и т.н. и най-голямата глупост че се разбрали понеже между тях няма тръпка да си търсят отделно по някой към които да имат тръпка и ако не намерят никои до 3 месеца да се сгодят и оженят .Беше ми много гадно ,от една страна той ми беше приятел не вярвах на всичко което казва но точно тогава нещата съвпадаха и помислих че заради това тя ме търси и излизаме .След време не се сдържах и и казах почти всичко което той ми каза тя отрече и каза че това са глупости а аз и казах че ми е било тежко защото не ми е безразлична направо си бях влюбен но тя ме отблъсна с думите подозирах но аз обичам друг и така нещата се размиха във времето докато наскоро не се завъртях покрай една друга колежка с която пътувахме заедно и почивахме заедно почти постоянно бяхме заедно мислех че съм влюбен въпреки че беше различно .Когато видя това пак започна да ме търси и да излизаме и да си правим екскурзии и понеже много обича градинската работа уж да правим бизнес да садим на моята вила пак ми се завъртяха някакви мисли в главата защо пък сега то е ясно че бизнес няма да стане. Но пък не престава да говори за въпросния неин възлюбен които най-накрая и е отвърнал,да се оплаква как се срещали и той винаги закъснявал или отлагал че и е тръпка но на моменти не се понасят чак ми сподели и по интимни неща които е правила с него пак ми е някакво гадно да слушам за него даже ме кара да ходим близо до дома му (то и вилата ми е в района) явно с надежда да го види понеже той пребивава в провинцията ходихме някак не мога да и отказвам въпреки че не ми е приятно на него явно не му пука за нея и не я взима на сериозно тя само се зарича.че няма да се занимава с него обаче постоянно си търси причини да го види не знам какво да правя.Много съм търпелив но ако продължава така си мисля да я отрежа и да я пратя да си ходи при него да му копа неговата градина и така. Дайте съвет какво мислите за ситуацията?

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от Dantri Виж мнението
    Но пък не престава да говори за въпросния неин възлюбен които най-накрая и е отвърнал,да се оплаква как се срещали и той винаги закъснявал или отлагал че и е тръпка но на моменти не се понасят чак ми сподели и по интимни неща които е правила с него пак ми е някакво гадно да слушам за него даже ме кара да ходим близо до дома му (то и вилата ми е в района) явно с надежда да го види понеже той пребивава в провинцията ходихме някак не мога да и отказвам въпреки че не ми е приятно на него явно не му пука за нея и не я взима на сериозно тя само се зарича.че няма да се занимава с него обаче постоянно си търси причини да го види не знам какво да правя.
    Доста дълго изречение.
    А за твоя проблем - цък.

  3. #3
    Ми малко съм се отвлякъл с това изречение .Явно съм попаднал в прословутата приятелска зона.

  4. #4
    Ясно е, че момичето те използва или за да го накара да я ревнува или за да се опита да го забрави, но в двата случая не и се получава особено. И от всичко това, което написа стигнах до едно заключение и реших да ти задам въпроса: Знаеш ли какво е любов?
    Бъди себе си! - Така виждаш, как хората влизат в живота ти и излизат по същия начин, опитвайки се да те излъжат, че ще успеят да те издържат.

  5. #5
    Точно от това имах нужда поглед отстрани благодаря ти .А за въпроса ти за мое нещастие до сега все е било несподелено, или не съм споделял чувствата си навреме поради слабо самочувствие,страх и мнителност ,или ме имат само за приятел.Това не е ли онова чувство ,когато си обсебен от някои ,мислиш само за него и когато го видиш не може да се сдържиш от радост да не се засмееш. А когато го няма имаш усещане което е между болка и глад.Всъщност не не знам какво е ,това са само предположения.А по темата вчера пак се опита ,въпросния щял да пътува много обаче не искал да я вземе с него щото му идвало с 100 км. в повече да я вземе, единствения вариант бил ако тя иде до тях само че сутринта в 9 трябвало да е там.Та ме кара да я закарам,казах и да си търси друг транспорт има рейсове влакове и така.

  6. #6
    Любовта ВИНАГИ е споделена, ако не е то надали е любов. И като цяло илюзията за любов се появява при човека, когато усеща, че има нужда от допълваща го личност и вече не иска да бъде сам, така че имаш още доста време, за да се набуташ с това, затова се радвай на свободата докато я имаш. Иначе добре си направил, доста е нагла, щом те е помолила дори и за това, разкарай я най-добре.
    Бъди себе си! - Така виждаш, как хората влизат в живота ти и излизат по същия начин, опитвайки се да те излъжат, че ще успеят да те издържат.

  7. #7
    Мда явно сам си създавам илюзий,вярно е омръзна ми да съм си все сам това е поне 10 тина години,някои се радват на свободата си за мен не е свобода а самота.На моменти ми е много тегаво ,както и да е отново благодаря за съвета а не смятам да я разкарвам нека по копае малко и без това градината ми пустее хахах.

  8. #8
    Някога таи самота ще бъде запълнена, просто трябва понякога да се оставиш на течението. Като не я разкарваш сам се нараняваш, но ти знаеш най-добре.
    Бъди себе си! - Така виждаш, как хората влизат в живота ти и излизат по същия начин, опитвайки се да те излъжат, че ще успеят да те издържат.

  9. #9
    Аз това и правя по течението съм ,но като забележа някакво по различно отношение бързо се хващам за сламката и започва илюзията хахах.Както и стана с другото момиче което споменах в първия пост,отначало случайно се засичахме после почнахме да се търсим ,пътувахме заедно при което тя тръгваше с 30мин.по рано и си се е случвало да остане 1 час след работа за да си ходим заедно. Помислих че е защото съм с кола ,но като се развали продължихме да си пътуваме .Е как да не си създам илюзия?Ако не друго ми беше поне дружка за обедната почивка ,после я преместиха и ми беше доста тегаво ,една вечер я прибрах и пихме по бира (тя все ме черпи направо ми става неудобно по-някои път) после още няколко пъти се виждахме така след работа ,като всеки път определяхме кога ще е следващия .Веднъж се появих изненадващо при нея за да видя дали и на нея и е тегаво ,като ме видя и грейна илюзията се засили още и накрая реших да действам. На 14 февруари и звънях да се видим каза не не ти обещавам не мога, обаче аз отидох и я изчаках да свърши работа бях и нарисувал една валентинка с текст: постоянно мисля за теб липсваш ми бъди щастлива;тя видимо доста се зарадва , и каза че ме харесвала като приятел ,пихме по бира поговорихме малко общи приказки, и я зарязах не я търсих повече от месец ,очаквах щом сме приятели и тя да ме потърси.Обаче не викам си хич не и пука за мене,но пак аз я потърсих при ,което веднага беше готова да излезнем някъде и т.н. виждахме се няколко пъти още ,запозна ме с своите приятели и реших и аз да я запозная с моите .Правихме си барбекю тя беше почивка и я поканих ,не дойде после видях някакви снимки в феисбук с един младеж това (беше точно на великден) може би ми дойде в повече бирата , точно си лягах към 1 часа и тя се обади поговорихме ,обаче не помня точно какво казах. на следващия ден не ми вдигаше каза че не е очаквала такова държание от мен ,бил съм се държал с нея като с някакъв парцал ,извиних и се и се виждахме още няколко пъти като последния път съвсем се почуствах използван хахах.Звъни ми и казва хайде на кръчма аз бях почивка на следващия ден и се съгласих , накарах я да ме вземе с такси после тя го плати влизаме в кръчмата ,тя пък затваря а то било защото неин приятел работи там да го види , и ме взе просто за компания взе по една бира и пак плати.Постояхме малко и заведението затвори, нейния познат си отиде хванахме такси и се прибрахме при което пак тя го плати и не съм я виждал от тогава.Това беше за пример как си създавам илюзии.А по темата наясно съм вече и е така колкото повече я виждам по-зле за това сега смятам и аз да я по използвам малко поне да ми свърши градинската работа въпреки ,че тя градината от години пустее все ми е тая още не съм решил как да действам.

  10. #10
    Друг път вместо да си правиш илюзии първо помисли и от положителна и от отрицателна гледна точка, като ги събереш ще получиш истината. А за другото момиче - ти си знаеш, но да не си създадеш отново някоя грешна илюзия, ще ти бъде още по-гадно от преди.
    Бъди себе си! - Така виждаш, как хората влизат в живота ти и излизат по същия начин, опитвайки се да те излъжат, че ще успеят да те издържат.

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Не знам колко пъти прочетох "тя плати".
    Ужас.

  12. #12
    Жалка гледка е момиче да плаща всички сметки на момче, един - два пъти, добре, но след това вече е прекалено.
    Бъди себе си! - Така виждаш, как хората влизат в живота ти и излизат по същия начин, опитвайки се да те излъжат, че ще успеят да те издържат.

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от Free Soul Виж мнението
    Жалка гледка е момиче да плаща всички сметки на момче, един - два пъти, добре, но след това вече е прекалено.
    Ние с теб ще почнем да се разбираме ми се струва.

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Ние с теб ще почнем да се разбираме ми се струва.
    Принципно трудно мога да изляза на глава с хората, но това май е от редките случаи, когато съм на едно мнение с даден човек.
    Бъди себе си! - Така виждаш, как хората влизат в живота ти и излизат по същия начин, опитвайки се да те излъжат, че ще успеят да те издържат.

  15. #15
    Здравейте и на мен не ми е приятно да ми плащат сметките,просто ме изпреварва и и взимат парите.Аз все и казвам че не ми е приятно да плаща ,а тя все нали ме возиш насам натам.Както и да е относно другата(заради която направих темата)преди време ходихме до нейното село да вземем една фреза за объщане на земята,обаче баща и в последствие не дава да я ползвам сам и иска тои да си я ползва,за това последния път и той идва до селото ми.Сега какво стана тя не можела вече да идва да съм ходил с баща и да ми обърне градината.Вече два пъти ме кара ама няма да стане връщам и я в най-скоро време и няма да се занимавам повече.Само споделям какво е развитието.

  16. #16
    Бих казала, че това не е никакво развитие, все на едно и също място тъпчеш.
    Бъди себе си! - Така виждаш, как хората влизат в живота ти и излизат по същия начин, опитвайки се да те излъжат, че ще успеят да те издържат.

  17. #17
    Онзи ден пак се опита.на 25ти нейната любов имаше имен ден.И се сетила в 14 часа да ме кара да я закарам да го види, отказах и два пъти по телефона,направо го разби от звънене чак си изключих звука ,после почнахме чат-
    Тя-защо не искаш моля ти се от сърце;
    Аз- Ако нямах кола нямаше и да се сетиш за мен търси си друг шофьор не ми се ходи никъде;
    Тя-не е така;
    Аз:-как е?
    Тя:-ми не e ти си ми приятел аз си споделям с теб говорим си и сега просто ти искам услуга сега не бързаш ти си отпуска ще ми направиш ли тази услуга?;
    Аз:-явно не съм ти чак такъв приятел;
    Тя:-е защо аз щях да ти помогна никога не съм ти направила нищо лошо за пръв път ти се моля за нещо от сърце;
    Аз:-и аз ти отказвам директно без да овъртам от сърце;
    Аз:-не си губи времето с мен няма да те закарам хващай си нещо влак реис;
    Тя:-не мога да повярвам че го казваш това;
    Аз:-ако искаш ми се сърди директно ти отказвам и не съжалявам;
    Тя:-не няма да ти се сърдя просто не разбирам защо го правиш нищо не ни пречи да отидем;
    Аз:-ще ти кажа но повече няма да ме молиш;
    Тя:-кажи защо?;
    Аз:-защото винаги съм те харесвал още от момента в който се запознахме на теб мога да кажа всичко и въпреки че ме отряза веднъж аз все още имах някаква надежда че може да се получи нещо нямам нищо против с..с дразни ме как се държи с теб как не му пука а ти умираш за него за това ми е неприятно и няма да те закарам;
    Тя:- ok ама аз искам да го видя за последно наистина ти казвам вътрешно знам че ще e за последно и просто искам да го видя това e като да знаеш че може да видиш някого за последно но да не го направиш;
    Аз:-ще го видиш пак спок;
    Тя:-не е така няма да го видя и той не е длъжен да ме харесва;
    Аз:-приключихме темата мисля че бях ясен търси си друг транспорт чао;
    И това беше не съм я виждал и чувал от тогава.

  18. #18
    Правилно си постъпил. Та, тя дори не е отразила, че си признал чувствата си. Само за бившия си мисли.
    Бъди себе си! - Така виждаш, как хората влизат в живота ти и излизат по същия начин, опитвайки се да те излъжат, че ще успеят да те издържат.

  19. #19
    Той не е бивш ушким е настоящ но доколкото съм разбрал е трябвало да бъде. Не ангажираща връзка(креватна)а тя е влюбена от години в него за сега се е добрала само.до леглото му обаче.

  20. #20
    Жалка история.
    Бъди себе си! - Така виждаш, как хората влизат в живота ти и излизат по същия начин, опитвайки се да те излъжат, че ще успеят да те издържат.

  21. #21
    Наистина жалка история оказа се права когато спрях да и вървя по гаидата забрави за мен хахах трябваше да мине цяло лято вече наистина съм на ясно само малко ме.е яд че прекъснах връзката с другото момиче просто трябваше.да.си изясня нещата.тежка година ми е тази изгубих майка си на 31.05 когато беше последното ми мнение тук разбрах че има тумори в мозъка и на 23 юли си отиде много хора на думи бяха с мен а всъщност никои първо другото момиче където ме черпеше все ми се притече на помощ нищо че не я бях търсил от месеци когато беше 40. На майка ми на нея баща и почина внезапно и от тогава пак е в мислите ми и аз предложих да и помогна с нещо както тя преди не поиска после почнах по често да я търся и вчера се видяхме вместо с ръкостискане или с нищо както преди този път се посрещнахме с искренна прегръдка поговорихме доста 2часа ми се сториха като 15 минутки сподели ми че и е тежко че трябва да е силна заради баба си и не си позволява да тъгува много и т.н.разказах и и при мен как са минали тези месеци каза е защо не звънкаш щом съм казала че може да разчиташ на мен значи не е случайно оказа се че познавала майка ми и са работили заедно като и показах снимката беше в шок и след всичко днес т.е. вчера бях пак в филма цял ден разсеян и замислен незнам какво ми става но винаги така ми деиства тя на следващия ден съм като упоен какво е това според вас и защо ми се случва пак цял ден мислих за нея и апетит нямах много странно.извинете за правописа и пунктуацията пиша от телефона просто трябваше.да си излея мислите някъде защото не мога да заспя

  22. #22
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Съжалявам за сполетялата те загуба на майка ти !

    Хващай това маце и дано ви потръгне заедно, ако тя все още има интерес към теб. Действай! Не бави много нещата, дано се получат !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  23. #23
    Ми явно няма да е толкова лесно тя като че ли никога не е имала интерес.Аз се бях примирил ,че съм просто някой който не и е нужен ,някои с който може да се види 1,2 пъти годишно и и стига .Стана голяма каша в главата ми след тази среща от една страна излиза ,че не съм просто някои за по бира от време на време ,от друга страна ми се иска и тя да се сеща за мен постоянно аз я ръчкам.И си мисля защо се бутам там където не съм желан в един момент в другия пак я търся и т.н. ,просто ми се иска нещата да стават бързо но не винаги е така ще проявя търпение и постоянство пък ще видим.

  24. #24
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Крайно време е да продължиш напред.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  25. #25
    Супер фен Аватара на Anonys
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    1 477
    Цитирай Първоначално написано от Dantri Виж мнението
    просто ме изпреварва и и взимат парите.


    Един път да те изпревари, ок. А след това?

    Относно темата - не се хаби за гламави хора, осъзнай че жени има много и със сигурност тази, която си си харесал не е за теб. Както каза Free Soul, любов трябва да има и от двете страни. Ако въобще от нейна страна е нямало, не се надявай и да има.
    Здрасти

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си