.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Ilyan3219
    Guest

    Как да вдигна килограми

    Ходих на фитнес около 3-4 месеца и имаше малко прогрес, но ми липсва това ,че не мога да вдигна никакви килограми
    опитвам се да ям повече ,но пак не ми се получава ,и искам да питам също дали гена е причината по която не мога да надебелея

    Висок съм :182
    години : 15
    килограми: 55
    Последно редактирано от Ilyan3219 : 05-20-2017 на 19:58

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Слаб си, особено за ръст като твоя.

    Колко е бил прогресът ти в качени кг за тия 3-4 месеца?
    Не очаквай чудеса! Трябва много труд, постоянство и ядене - иначе не става!

    Генът е причината за всичко! Някои хора им се падат добри гени, на други - скапани, такъв ти бил късметът. Гените няма да ги промениш, но външния си вид можеш (донякъде), но трябват тренировки и постоянство. Освен това ако си на 15, до към 20 може да качиш още килограми, но ако не искаш да са сланини - тренирай.
    Успех !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Генът в случая ти е най-малкия проблем..
    Аз съм нисък 1.51 , обаче от една година тренирам и направих страхотна мускулатура. За ефект пичага много бързаш. Аз първите 3-4 месеца във фитнеса ти казвам че не съм правил абсолютно нищо съществено - абе губех си времето и чак на 5 месец ефекта почна да се появява. И яж много колкото повече толкова повече и ако тренираш за маса повече тежести с по-малко повторения ( всичко над 8 повторения се брои за кардио )

  4. #4
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    Аз първите 3-4 месеца във фитнеса ти казвам че не съм правил абсолютно нищо съществено - абе губех си времето и чак на 5 месец ефекта почна да се появява.
    кой ефект, нали нищо не си правил

  5. #5
    Сега правя много по големи неща вече тва е минало.Просто исках да кажа да не се надява на голям ефект първите месеци

  6. #6
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    в затвора най-много се качват


  7. #7
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    ем... чай ве... на 15 си... и аз бях така... с времето ще си качиш, не си насилвай организма ве...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си