.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: Помощ!

  1. #1
    Gabii3616
    Guest

    Exclamation Помощ!

    Това е въпрос по-скоро към мъжката част от форума.Искам да питам къде обичате да ви докосват?От какво най-много се възбуждате?Какво трябва да направи едно момиче за да ви възбуди?Обичате ли целувките по врата? А момичетата дайте ми съвет как да докарам момчето ми до лудост *по време на любовната игра* , къде да го докосна,какво да направя..Моля помогнете,ще ми е първият път и съм много притеснена.

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Аз се сещам за едно нещо.
    Ще ти дам жокер - под кръста е.

  3. #3
    Като някоя ме оближе по ухото настръхвам и е яко опитай иначе бъди нежна и тва е.

  4. #4
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Няма универсална рецепта всеки човек е различен и харесва различни неща, за това трябва да го опознаеш и да разбереш какво му харесва и какво не!

  5. #5
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Някои харесват по-нежен секс, други по-груб! Аз в случая харесвам и двете крайности, но ако е нещо средно между двете може да ми се стори скучно, предпочитам инициативни и активни мацки, а не да легнат и да чакат ти да направиш всичко! Харесва ми когато са по-закачливи и палави, а не когато са свити и притеснени, а предполагам че и с повечето момчета е така!

  6. #6
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    ^имам чувството, че си от тези, които обичат да ги пошляпват.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си