.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    presizl13
    Guest

    Unhappy Гимназияяяяя

    Хора сега съм в 7 клас и кандидатствах . Сега през 2017 промениха оценяването.Аз искам да вляза в немска. .По Бел изкарах около 90 то4ки ,а по мат около 68 и нз дали ще ме приемат.От няколко дена се измъ4вам по този въпрос,понеже нашият клас е силен и моите приятели са изкарали по Мат по 89 то4ки.Та въпросът ми е ,тези ,които ве4е са кандидатствали и знаят какво е , да ми кажат оринтирова4но дали могат да ме приемат в Немска.

  2. #2
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    На4и те п0в343т0 у4или6та имат нед0стиг на у43ници и най-в3р0ятн0 щ3 вл3зе6, 06т3 п0в343, 43 ба4кам до н3мската и им гл3дах тия дни завър6ван3то, има всякакви 0брази там, така 4е сп0к0йн0. 68 то4ки п0 мат3матика са 0к0л0 4ка и сигурно има парал3лки, в к0ит0 се влиза с по - ниска оц3нка.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  3. #3
    Успокой се , ще те приемат! Преди 4 години като кандидатствах за немската гимназия, бях изкарала висока оценка от порядъка на 5.80 по математика , а по бел имах 5.15 и ме приеха , така че keep calm! Пък и вашето поколение поради технологиите не учите толкова много и конкуренцията е по-малка ... Успех!

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си