.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Post От приятели с привилегии до връзка.

    Здравейте,меко казано си прецаках връзката с момичето което обичам.Половин година бяхме заедно и се разделихме,защото аз съм голям идиот и казах и направих едни глупости след 4 дена направих всичко и се събрахме.Стабилен период бяхме заедно и всичко беше СТРАХОТНО!!!Но се сдърпахме малко и от там се разделихме и много неща си казахме и се дразнихме един друг за да се ревнуваме.Държахме връзка бая време и говорихме много по тази тема и решихме да си консумираме чуствата без връзка.Обичаме се и се грижим един за друг споделяме всичко,даже все едно сме още по-близки.Проблема е,че тя не идка връзка.Познавам я бая добре и двамати знаем,че няма да правим нищо с никой друг освен заедно.Има проблеми обачееее.Приятелките и влиаят много здраво и те са мега против мен,а това е голяма пречка.Имам 2 главни въпроса.Как да я убедя да се съберем,защото просто показваме си колко се обичаме,но има неща които я спират...Втори въпрос е как да се справя с тези фльорци наречени приятелки???Благодаря Ви предварително!!!А относно едно нейно изказване ,,трудно ми е да мисля и за друг" и с това ще трябва да се справя хаха!!

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Приятелките и няма да са ти проблем, ако наистина те обича.
    За другото никой не може да ти помогне.

  3. #3
    Какво да ти кажа братле... докато не се наебе с друг значи все още има чувства към теб. Направи ли го по-добре бягай далече, че ще има дълго да ближеш рани.
    Поздрав https://www.youtube.com/watch?v=G-ozc6Ip2wM

  4. #4
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Цитирай Първоначално написано от MultiVitamin Виж мнението
    Какво да ти кажа братле... докато не се наебе с друг значи все още има чувства към теб. Направи ли го по-добре бягай далече, че ще има дълго да ближеш рани.
    Поздрав https://www.youtube.com/watch?v=G-ozc6Ip2wM
    .......ти остави за чувставта, а как си отиват за 1 ден :Д ахахахахахахха

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от RiB Виж мнението
    .......ти остави за чувставта, а как си отиват за 1 ден :Д ахахахахахахха
    Ти се радвай че си отиват за 1 ден, щото жална ти майка ако продължите години и накрая ти го набие по най-долния начин. Сипи си един Джак с две ледчета и я пускай по пързалката.

  6. #6
    Хаха пичове бях забравил тотално за темата.БЛАГОДАРЯ ЕИ МНОГО !!

  7. #7
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Съвсем не разбирам защо приятелството с превилегии съсипва приятелството, в това нещо не виждам абсолютно никаква логика и, ако подобно нещо ви развали приятеслтвото, то най-вероятно приятелството ви не е било истинско или е било основано на факта, че и двамата или единият се е сприятелил с другият, защото е искал нещо повече от приятелство, и понеже това нещо повече не се е получило, то няма и обикновено приятелство между вас и всеки по пътят си, явно никога не сте били само приятели макар и да сте се приемали в началото като такива!!!

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си