.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Животът ми в чужбина

    Здравейте, не знам дали тук е правилното място да пиша, но вече не издържам и страшно много искам да споделя с някого, а наистина няма с кого, надявам се все някой да прочете и да ми даде съвет. Преместих се от България през 2014 год. , след завършването ми на гимназията, записах да уча в чужбина, мислех че ще е по-добре. Като за начало беше супер, имах стипендия, приятели, живеех на общежития, докато в един гаден момент се запознах с бившият ми приятел, който се оказа някакъв психопат, както и да е. През 2016 год. успях да се отърва от него с хиляди мъки, заплахи, преследвдания и т.н... Мислех си, че всичко се наред и мога да продължа с живота си, но някак си не ми се живее вече тук.... Все съм някаква безжизнена, нищо не ми се прави.. без цел съм... Само да споделя, че единственото нещо, което ме държи тук е сегашният ми приятел, не ми се иска да минаваме през раздяла, но не знам какво да правя, изобщо не се чувствам на мястото си тук

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от caribiana1 Виж мнението
    ...в един гаден момент се запознах с бившият ми приятел, който се оказа някакъв психопат, ...някак си не ми се живее вече тук.... Все съм някаква безжизнена, нищо не ми се прави.. без цел съм... Само да споделя, че единственото нещо, което ме държи тук е сегашният ми приятел, не ми се иска да минаваме през раздяла, но не знам какво да правя, изобщо не се чувствам на мястото си тук
    Избираш един боклук след друг, няма значение дали си в България или в чужбина, нито пък ние можем да ти помогнем! Мога единствено да ти пожелая успех със следващия !
    Приятен ден !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Замини в др държава и започни отначало, това е лесно лекарство
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  4. #4
    да, тук не ставаше на въпрос за буклуци, а дали си заслужава да се върна в България.

  5. #5
    Не знам дали е до късмет, но все пак благодаря за мнението

    п.с : не разбрах с какво да ми помогнете ?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си