.
Отговор в тема
Страница 207 от 450 ПървиПърви ... 107157197203204205206207208209210211217257307 ... ПоследнаПърви
Резултати от 5 151 до 5 175 от общо 11246
  1. #5151
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от SHPAIdURmeN Виж мнението
    Прочети повечко, относно какво представлява да ходиш на психолог и въобще за психологията.
    същата работа е като да си хвърлиш парите през балкона
    за да "помогнеш" на куките
    едва ли интелигентен човек би ходил на психолог
    и едва ли психолог може да помогне на интелигентен човек

  2. #5152
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от Fisherman Виж мнението
    такава свирка ми направиха,че утре отивам да пусна гласа си за БСП,нищо че няма избори в момента
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  3. #5153
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    "А какво би дал да срещнеш отново голямата любов за пръв път..."
    Life is how you live it not how you spend it.

  4. #5154
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    "А какво би дал да срещнеш отново голямата любов за пръв път..."
    Напалм да не я срещам никога, става ли? :д
    квак

  5. #5155
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    "А какво би дал да срещнеш отново голямата любов за пръв път..."
    джигли! срязване с джигли!
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  6. #5156
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Напалм да не я срещам никога, става ли? :д
    Чак толкова много ли мразиш Туркса ?

    Кого мразиш повече - него или мен ?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #5157
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Тананикам си неква песничка, бачкам, аха-аха свършвам и да - нямам търпение да се прибера на топличко, да хапна, да взема душче и да релаксирам. <3 И да го спА, де. Такъв шибан студ е станало, днес даже за 20 минути и сняг валя - вярно, че от студ и лигня ама прехвърча, нали? Утре трябва да се обадя на когото требе, за да честитя квото требе - ши е кофти след вчерашното фиаско.
    квак

  8. #5158
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    И кое му е гадното.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  9. #5159
    Много бъгав ден, добре че е към края си.
    Толкова много работа не съм имала последните няколко месеца, и точно днес да вземе да пропадне програмата.
    И както винаги си бях забравила обяда в нас
    И след това и дъжд ме валя, ама иначе имам 3 чадъра в колата де, нека си седят там
    Освен това имам чувството, че някои хора като видят че почва да вали, се качват в колите си и почват да карат безцелно и правят трафик, нямам иначе друго обяснение защо като капнат 2-3 капки и колите се множат с толкова много. Час и половина не можах да се прибера.
    И сега вместо да си лягам седя и се взирам в екрана, трябва да си преподредя приоритетите.
    Чувствам се емоционално скапана и знам какво би помогнало, ама ще почака до уикенда, за сега ще го карам на самосъжаление.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  10. #5160
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Честит имен ден на всички Никулденски шаранчета във форума !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  11. #5161
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Последната седмица и малко, че и преди това като изключим един точно определен прекрасен ден бях малко под напрежение, а сега поне засега си поотдъхнах. За пореден път се убедих как понякога трябва да направиш точно обратното на точно това, което ти се иска, как понякога ината може да е по-силен от чувствата колкото и силни да са те и как, ако човека отсреща държи на теб и се страхува да не те загуби се усеща и си личи, че не си му все тая. Без кавги и скандали, без цупения,без натяквания и опити за вменяване на вина. Без капка напрежение. Просто трябваше да се отдръпна от стандартната си еднаква позиция напоследък за някои и друг час, да бъда малко по-студен за някой и друг час колкото и адски да ми е трудно за да се убедя "колко мнооого ме съжалявала", защото и на такива твърдения попаднах напоследък...
    Последно редактирано от Niakoitam : 12-06-2017 на 21:51
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  12. #5162
    Влюбено ми е. Не е нещо ново ама защо пък да не споделя
    Навън е студено, коледно и прекрасно…и той е прекрасен
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  13. #5163
    Мега фен Аватара на xXxAngerfisTxXx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Adidas City a.k.a. Бургас ве лек...
    Мнения
    26 776
    тва чувство когато каджето ти си купи джип на който гумата му е висока колкото колата ти...

  14. #5164
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    ...ако човека отсреща държи на теб и се страхува да не те загуби се усеща и си личи, че не си му все тая. Без кавги и скандали, без цупения,без натяквания и опити за вменяване на вина. Без капка напрежение. Просто трябваше да се отдръпна от стандартната си еднаква позиция напоследък за някои и друг час, да бъда малко по-студен за някой и друг час колкото и адски да ми е трудно за да се убедя "колко мнооого ме съжалявала", защото и на такива твърдения попаднах напоследък...
    Оная кака да не ти е била шута?
    Аз мисля, че те предупредих.
    Цитирай Първоначално написано от xXxAngerfisTxXx Виж мнението
    тва чувство когато каджето ти си купи джип на който гумата му е висока колкото колата ти...
    Е да бе ?!
    Ти да не караш Ламбо ?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  15. #5165
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Оная кака да не ти е била шута?
    Аз мисля, че те предупредих.
    Не ми е. Грешно си разбрал нещо. Не бързай да тържествуваш.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  16. #5166
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!
    Много правилно..

  17. #5167
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Последната седмица и малко, че и преди това като изключим един точно определен прекрасен ден бях малко под напрежение, а сега поне засега си поотдъхнах. За пореден път се убедих как понякога трябва да направиш точно обратното на точно това, което ти се иска, как понякога ината може да е по-силен от чувствата колкото и силни да са те и как, ако човека отсреща държи на теб и се страхува да не те загуби се усеща и си личи, че не си му все тая. Без кавги и скандали, без цупения,без натяквания и опити за вменяване на вина. Без капка напрежение. Просто трябваше да се отдръпна от стандартната си еднаква позиция напоследък за някои и друг час, да бъда малко по-студен за някой и друг час колкото и адски да ми е трудно за да се убедя "колко мнооого ме съжалявала", защото и на такива твърдения попаднах напоследък...
    Я да изясним някои неща. Ебал ли си я, докосвал ли си я, целувал ли си я, нещо? Ако не си, не слагай каруцата пред коня, а се задействай, че да не се чудиш после какво е станало и да обвиняваш съдбата.
    П.С. Най-вече на себе си си отговори, защото знам, че си деликатна душа и не искаш да накърняваш достойнството на дамите, като изнасяш такава недопустима лична информация ;д.
    Последно редактирано от corbV2 : 12-08-2017 на 08:12

  18. #5168
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Честит 8 Декември на всички студенти !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  19. #5169
    Тая година така се падна, че четвъртък, петък, събота и неделя - все са 8 декември!
    мамата си трака

  20. #5170
    It’s beginning to look a lot like Christmas
    Шанса да превърне дъжда в сняг след около час : 90% yes бе
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  21. #5171
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Не знам дали той е човекът, не знам дали е правилно, не знам дали не е опасно. Знам само, че ако нещата не се получат, болката ще е по-силна от всички изпитани досега, защото в момента той е единственото нещо, което ме кара да се чувствам щастлива и някак подсъзнателно усещах, че ще бъде в живота ми още в мига, в който го видях за първи път.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  22. #5172
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Я да изясним някои неща. Ебал ли си я, докосвал ли си я, целувал ли си я, нещо? Ако не си, не слагай каруцата пред коня, а се задействай, че да не се чудиш после какво е станало и да обвиняваш съдбата.
    П.С. Най-вече на себе си си отговори, защото знам, че си деликатна душа и не искаш да накърняваш достойнството на дамите, като изнасяш такава недопустима лична информация ;д.
    Ооо корбченце. Знам те каква си интрижка и да няма да разгласявам неща, но ще утоля леко само любопитството ти. Да, докосвал съм я. За ръка малко съм я държал, под ръка малко повече, виждали сме се два пъти наживо, прегръщали сме се четири пъти, черпил съм я два пъти и ме е черпила един път. Правили сме си комплименти, повече аз на нея и сме си говорили вярно рядко, но и по...така неща.И за ден досега не сме пропуснали ПОНЕ да си напишем няколко реда. Този ми отговор устройва ли те?

    А относно съдбата не се притеснявай. Засега си върши чудесно работата. Запознах се с нея точно в момента, в който много отдааавна преди това ми бе казано, че ще срещна любовта Вече напълно вярвам, след общуването ми досега, че е напълно възможно именно тя да е точния човек. И при нея има съвпадения с разни неща. Ха да видим. Руснаците са казали: Поживьом увидим. Повече темата толкова детайлно наистина няма да коментирам. Каквото разбрал разбрал.
    Последно редактирано от Niakoitam : 12-08-2017 на 16:47
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  23. #5173
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Ооо корбченце. Знам те каква си интрижка и да няма да разгласявам неща, но ще утоля леко само любопитството ти. Да, докосвал съм я. За ръка малко съм я държал, под ръка малко повече, виждали сме се два пъти наживо, прегръщали сме се четири пъти, черпил съм я два пъти и ме е черпила един път. Правили сме си комплименти, повече аз на нея и сме си говорили вярно рядко, но и по...така неща.И за ден досега не сме пропуснали ПОНЕ да си напишем няколко реда. Този ми отговор устройва ли те?
    За толкова време повечето хора стигат до секс. Ти дори не си я целувал ?

    Не разчитай на съдбата да ти нареди живота - трябва и ти да полагаш усилия в тази посока!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  24. #5174
    '' За художниците, за гениите опасността се крие в жената.'' Ницше.

  25. #5175
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    За толкова време повечето хора стигат до секс. Ти дори не си я целувал ?

    Не разчитай на съдбата да ти нареди живота - трябва и ти да полагаш усилия в тази посока!
    ''Всички жени са курви с изключение на майка ми, но да не забравяме, че и тя е жена. ..... '' Наполеон.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си