.
Отговор в тема
Страница 105 от 450 ПървиПърви ... 55595101102103104105106107108109115155205 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 601 до 2 625 от общо 11246
  1. #2601
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Някойтам, рънъра е прав за праховите частици. Освен това въглищата са яко канцерогенни. Често са и радиоактивни, в зависимост от къде са добити. Слагай маска и да не те ебе кой ще ти се смее! И то не от тея хартиените, а читава маска с филтри.

  2. #2602
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Някойтам, рънъра е прав за праховите частици. Освен това въглищата са яко канцерогенни. Често са и радиоактивни, в зависимост от къде са добити. Слагай маска и да не те ебе кой ще ти се смее! И то не от тея хартиените, а читава маска с филтри.
    И машинистите трябва да носят маски? Това е смешно. Досега не съм виждал такива.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  3. #2603
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    И машинистите трябва да носят маски? Това е смешно. Досега не съм виждал такива.
    Не е смешно.
    Няма и да видиш.
    Все пак сме в България.
    БДЖ и без тва нема пари,та ще тръгне да харчи за маски и пази здравето на машинистите.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  4. #2604
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Ще запаля цялата компютърна инсталация в нас честно..
    Имаме дей офф и се опитваме да мързелуваме и да геймърстваме с човечето... АМА НЕ МОЖЕ.. щото ту на нея ту на мен ни дава... син екран "dumping physical memory"...
    Цяла сутрин се занимавам.. АБСОЛЮТЕН преинстал на уин... с дисковите драйвъри и всичко изтрито и за ся не го дава, ама ако го даде още веднъж.. ще самоубия терминала.

    Възможно ли е от претоварване?? //Едва ли, де щото комповете ми са брутални, но../

    На тоя на който аз седя на единия монитор имам интернет/фб/скайп... на средния ми е гейминга /WoW/, а на третия гледаме филмче..
    Тя е с пуснати само 2 монитора...единия за интернет/фб/скайп етц... другия за гейминга /WoW/
    И двамата имаме пуснати тиймспийк/хром/уоу/скайп/ а аз имам пуснат и mpc-hc player-a.
    Ако е от значение, са свързани...

    Пусках сек'ви диагностики... преинсталирах всичко на чисто и за ся не го прави.. но от к'во може да е?
    Всички части си работят перфектно, щото го отворих и физически.. изчистих го.. абе вече 5 часа се занимавам..
    Последно редактирано от AnarchyBoy : 07-14-2017 на 09:25
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  5. #2605
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    На моменти виждам пак сърца в очите на тоя човек, друг път и в думите, и във всичко усещам, че не иска нищо повече от просто време, прекарано с някого. Колкото да не е сам. Странно е, щото знам какво виждам и определено знам какво усещам. Много ми втръсна вече от цялата тая тъпотия, която стана. Чувствам се странно, определено.
    квак

  6. #2606
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Пишка ми се от повече от 1 час, но ме е срам да помоля някой да ми пази нещата, защото често срещам реджекшън (от друга страна аз винаги се съгласявам)
    Нз, май ще опитам
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  7. #2607
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    И машинистите трябва да носят маски? Това е смешно. Досега не съм виждал такива.
    Ето ти влак с въглища
    Ако искаш носи маска, тука никой не те кара, ама на запад не знам. Там си има изисквания предполагам.

    https://www.youtube.com/watch?v=gjhnhZ0mFb4

    представям си ако влезе в тунел


    Дейтоната каза всичко необходимо
    Последно редактирано от LoadRunner : 07-14-2017 на 11:35

  8. #2608
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    ако на тебе ти се вижда смешно да носиш предпазни средства на работното място
    значи азиатците също трябва да са ти смешни защото те си носят маските докато се разхождат в парка

    https://www.youtube.com/watch?v=j2X8vmosHVA

  9. #2609
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Ето ти влак с въглища
    Ако искаш носи маска, тука никой не те кара, ама на запад не знам. Там си има изисквания предполагам.

    https://www.youtube.com/watch?v=gjhnhZ0mFb4

    представям си ако влезе в тунел


    Дейтоната каза всичко необходимо
    Познавам машинисти, имам в семейството. Не е нужно да носят маски. Големи сте пъпеши. Водите се по акъла на западналяците.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  10. #2610
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Всъщност по дрехите ми се виждат всеки ден въпросните прахови частици по открити части дето се потят.Яката например. Само че наистина ще ме гледат като извънземно лигльовче дошло от Шанс Елизе. Там никой не носи маска. Поне, където съм аз. Няма и такова изискване. Всеки си носи своите дрехи. Даже аз засега ходя с официалните и се пръскам всеки ден. Нищо, че почти всеки ден съм с различни. Доколкото разбрах поне сега с тоя договор, най-мръсната работа, която трябва да върша всекидневно или поне по 2 на 2като започна официалните си смени е подготовката на проби от въглища чрез една малко цапаща мелеща машина и една друга джиджавка за изследвания от лаборанта там. Другото е просто външно описване на вагони, работа с компютър и принтер и писане и предаване на мноооого документи както и общуване с мнооого хора от различни външни и вътрешни среди и специалности на живо или чрез служебен телефон.

    И мацката ми днес я нямаше Явно е 2на 2. Дано само не се окаже някоя възрастна, омъжена и с деца.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  11. #2611
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    И мацката ми днес я нямаше Явно е 2на 2. Дано само не се окаже някоя възрастна, омъжена и с деца.
    Покажи я тая мацка като я видиш. Да ти кажа дали я одобрявам за теб.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  12. #2612
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Така и така ще се мре, кво се превземате ;д
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  13. #2613
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Днес във влака се запознах с инструктор по гмуркане. Вече и там имам връзки. Първо каза, че ако искам да ме учи ще ми прави отстъпка, ама после го навих и за без пари. Колко съм добър...
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  14. #2614
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Дедо Попе.. дедо попе..
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  15. #2615
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Какво?
    Ако искаш и теб мога да уредя.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  16. #2616
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Днес във влака се запознах с инструктор по гмуркане. Вече и там имам връзки. Първо каза, че ако искам да ме учи ще ми прави отстъпка, ама после го навих и за без пари. Колко съм добър...
    Ти така и мръсниците ги навиваш ,да правят всичко без пари.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  17. #2617
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Какво?
    Ако искаш и теб мога да уредя.
    No need.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  18. #2618
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Ти така и мръсниците ги навиваш ,да правят всичко без пари.
    Кой за каквото е учил.
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    No need.
    Що? Звучи интересно. Пък и е без пари.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  19. #2619
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Кой за каквото е учил.
    Ти за тва ли си се опитал да станеш поп?
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  20. #2620
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Днес във влака се запознах с инструктор по гмуркане. Вече и там имам връзки. Първо каза, че ако искам да ме учи ще ми прави отстъпка, ама после го навих и за без пари. Колко съм добър...
    свали го викаш

  21. #2621
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    свали го викаш

    Не се сетих да го бъзна за това
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  22. #2622
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Някойтам ти си обречен, ся ше видиш кво е да водиш живот на пушач щото след 1 година ще кашляш въглища.
    Много ясно че не носят маски "да не са луди?" то е смешно, как. А всъщност са просто неинформирани.
    Единствения ти вариант е след 2 седмици да ги излъжеш че имаш астма и ти се е обострила от финия прах в стаята и единствения ти вариант да вършиш тая работа е само с прахова маска. Така няма да ти се налага да им обясняваш колко са тъпи.
    Относно маската инвестицията е около 100лв. да знаеш

  23. #2623
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Хухуххуеухеухе
    Бившият й, и праща това

    При, което Inside joke-a (И двамата сме с много криви бивши) беше нереален..
    Първо не спря да се смее, после си направи гифче как се смее и как ме целува и му ги прати..
    И накрая го блокира.. ;33
    Казах й, че не е нужно и че не се чувствам застрашен от тоя оръфляк, че да ревнувам или нещо, но тя си го блокира щото "Не можела да го гледа".. ;д
    И после ми обяснява супер дълго време колко по-добър съм от него и как е наистина щастлива, че са скъсали.. казах й че я обичам.. ;х
    Ся кърти в спалнята на леглото, че утре първа.. пък аз утре ще се въргалям като днес цял ден в леглото.. И СЯ ТРЕА ДА БОЗЯ.
    Боз боз боз.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  24. #2624
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Някойтам ти си обречен, ся ше видиш кво е да водиш живот на пушач щото след 1 година ще кашляш въглища.
    Много ясно че не носят маски "да не са луди?" то е смешно, как. А всъщност са просто неинформирани.
    Единствения ти вариант е след 2 седмици да ги излъжеш че имаш астма и ти се е обострила от финия прах в стаята и единствения ти вариант да вършиш тая работа е само с прахова маска. Така няма да ти се налага да им обясняваш колко са тъпи.
    Относно маската инвестицията е около 100лв. да знаеш
    Не че нещо, но точно преди 5-6 дни в молбата ми за работа имаше да отметвам дали страдам от разни изброени там заболявания или не. За щастие от нито едно не страдам.
    Пък и сякаш малко пресилваш нещата. Единия колега в стаичката дето е на пулта за пускането на кюмура каза, че работил там 11 години. Бил е даже и на бункера, дето ставаш на негър за един час. Започнал е на 28, а сега на 39 и няма и знак да кашля. Камоли пък въглища. А и тази смяна колеги в стаичката са пък пушачи. Тия дето днес бях с тях всъщност.


    Едит: Всъщност досега за 4 дни не съм чул там никой да кашля. Чичо ми също кашля рядко, а той е отдавна там и то уж на бая по-мръсно място.
    Последно редактирано от Niakoitam : 07-14-2017 на 21:28
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  25. #2625
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    започнах да си спомням
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си