.
Отговор в тема
Страница 127 от 450 ПървиПърви ... 2777117123124125126127128129130131137177227 ... ПоследнаПърви
Резултати от 3 151 до 3 175 от общо 11246
  1. #3151
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от pac0line Виж мнението
    нормално ли е когато се запозная с ново момиче и се забавляваме on the first day, после 3 седмици да не спирам да мисля за нея :х
    Секс да има. ;д

    ПТ: Хубаво е.

  2. #3152
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Всички са на море и тоя форум почти напълно замре...
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  3. #3153
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Секс да има. ;д

    ПТ: Хубаво е.
    Малко е жалкарско.. ако е било просто веднъж за просто секс.
    Ако продължават да се виждат е хубаво..
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  4. #3154
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Всички са на море и тоя форум почти напълно замре...
    Ти неа ли да ходиш на море?
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  5. #3155
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Ти неа ли да ходиш на море?
    Не, аз съм бедно момченце...
    Всъщност...мога да си го позволя на тоя етап, но...първо ще ми отидат бая голяма част от спестяванията, второ няма с кого и трето още съм съвсееем пресен на работа и не съм си укрепил баш позицията. Всеки ден излиза по нещо ново и ново, парите се оказват реално все по-малко и все по-забавени, а от мен се очаква едвали не да науча всичко за ден и половина. Шефката онзи ден и нещо навъпреки ми говореше та скоро ще разбера и дали ще продължа изобщо. Или просто ще си взема полагащото ми се за месеца и...по живо по здраво...
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  6. #3156
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Всички са на море и тоя форум почти напълно замре...
    Некои са на море,некои по родните места.
    Хубаво е когато си далеч от голямото село.
    И адски тъпо като видиш табелата "София" през предното стъкло.

    ПТ:
    Добра седмица се очертава,стига отново да не се объркат плановете.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  7. #3157
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 011
    епа стой си там


  8. #3158
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от aurissaaaaa Виж мнението
    епа стой си там
    Де да можех.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  9. #3159
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Бях в Сф цялата седмица, егати жегата
    В едно airbnb, където пишеше, че имат aircooling, което се оказа вентилатор, умрях от жега
    То и в планината (у нас) е жега, искам да изляза да потичам да изразходвам енергия, че не мога да се концентрирам иначе, и много ми бъгва режима това
    Т.е. трябва да започна да ставам в 6 за да тичам, иначе цял ден съм пружина
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  10. #3160
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    Бях в Сф цялата седмица, егати жегата
    В едно airbnb, където пишеше, че имат aircooling, което се оказа вентилатор, умрях от жега
    То и в планината (у нас) е жега, искам да изляза да потичам да изразходвам енергия, че не мога да се концентрирам иначе, и много ми бъгва режима това
    Т.е. трябва да започна да ставам в 6 за да тичам, иначе цял ден съм пружина
    В планината в 4 сутринта не е жега.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  11. #3161
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    В планината в 4 сутринта не е жега.
    Какво си търсила,или по-скоро,правила в планината в 4 часа сутринта?
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  12. #3162
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    В планината в 4 сутринта не е жега.
    Да лягам в 11 и да ставам в 4 не ми е достатъчно, 7ч и 30 минути сън ми трябват ( с точност :Д )
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  13. #3163
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Какво си търсила,или по-скоро,правила в планината в 4 часа сутринта?
    Наблюдавах за падащи звезди.

    Номном, тогава си лягай в 4 и ставай в 11:30.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  14. #3164
    Влюбено ми е
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  15. #3165
    Повече от фен Аватара на ПyРкО ♠
    Регистриран на
    Apr 2014
    Мнения
    348
    Временно е!

    Последно редактирано от ПyРкО ♠ : 08-06-2017 на 17:56

  16. #3166
    Цитирай Първоначално написано от ПyРкО ♠ Виж мнението
    Временно е!
    Е и?
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  17. #3167
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    МОЖЕ ДА ОБИЧАШ НЯКОГО ДО МОЗЪКА НА КОСТИТЕ СИ
    НО ДА НЕ СТЕ ЕДИН ЗА ДРУГ

    НЕ ГО ИСКАМ ОБРАТНО В ЖИВОТА СИ

    НАСКОРО МИ ПИСА

    НЕ ИСКАМ ДА ПОДНОВЯВАМЕ ВРЪЗКАТА СИ, ВСИЧКИТЕ ЦЕЛУВКИ БЯХА ХУБАВИ, НО НЕ СИ СТРУВА ГОРЧИВОТО СЛЕД ТЯХ




    ЛИЛАНДА
    не съм против НБУ, просто питах
    това за зора е така, средата има роля само донякъде
    според мен частните университети в БГ дават свобода, което е плюс до голяма степен

  18. #3168
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Не, аз съм бедно момченце...
    Всъщност...мога да си го позволя на тоя етап, но...първо ще ми отидат бая голяма част от спестяванията, второ няма с кого и трето още съм съвсееем пресен на работа и не съм си укрепил баш позицията. Всеки ден излиза по нещо ново и ново, парите се оказват реално все по-малко и все по-забавени, а от мен се очаква едвали не да науча всичко за ден и половина. Шефката онзи ден и нещо навъпреки ми говореше та скоро ще разбера и дали ще продължа изобщо. Или просто ще си взема полагащото ми се за месеца и...по живо по здраво...
    не ти ли писна да се оплакваш

    ти не си ли на тая работа от месец вече
    не свикна ли

  19. #3169
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Добре, де - прекалих и ся ми е тъпо. Сигурно не трябваше да върша тъпотии, не знам. Извиних се, дано му мине.
    квак

  20. #3170
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от lunacy Виж мнението
    не ти ли писна да се оплакваш

    ти не си ли на тая работа от месец вече
    не свикна ли
    Точно пък ти ли се намери да го отбележиш? Недоволната от връзки на няколко дни. И не, когато хората дето уж те обучават не могат да се разберарат и помежду си как точно да е и когато всеки ден изниква по нещо съвсем ново и непознато според зависи от ситуацията е трудно. Неразбираемия почерк и други пречки също.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  21. #3171
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Точно пък ти ли се намери да го отбележиш? Недоволната от връзки на няколко дни. И не, когато хората дето уж те обучават не могат да се разберарат и помежду си как точно да е и когато всеки ден изниква по нещо съвсем ново и непознато според зависи от ситуацията е трудно. Неразбираемия почерк и други пречки също.

    ми да, не съм се чувствала на място във връзките, които съм имала, затова съм ги прекратила

    това не означава че не ме боли, но съм взела решение, което смятам че е най-доброто за мен и се придържам към него

    ако работата ти толкова не ти харесва, може би можеш да си намериш друга


    малко ми е странна идеята че шефката ти трябва да ти е учителка- не се ли предполага просто да те наглежда от време на време и да отговаря на въпросите ти?

    на нова работа си, нормално е всеки ден да изниква нещо ново, не знам какво си работил преди и дали въобще си работил, но мисля че имаш грешни представи

  22. #3172
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от lunacy Виж мнението
    ми да, не съм се чувствала на място във връзките, които съм имала, затова съм ги прекратила

    това не означава че не ме боли, но съм взела решение, което смятам че е най-доброто за мен и се придържам към него

    ако работата ти толкова не ти харесва, може би можеш да си намериш друга


    малко ми е странна идеята че шефката ти трябва да ти е учителка- не се ли предполага просто да те наглежда от време на време и да отговаря на въпросите ти?

    на нова работа си, нормално е всеки ден да изниква нещо ново, не знам какво си работил преди и дали въобще си работил, но мисля че имаш грешни представи
    Има неща, които ми харесват и неща, които започват да не ми харесват.

    Ако ми се кажеше точка едно така,точка две така, точка три,четири и 5 така можеше и да ги наизустя. А не един така, друг иначе, а трети по иначе вместо да има едно общо уточнение. Друг е въпроса, че няма как да науча из основи нечии почерк за 1, 10 или 15 дни. Особено що се отнася за числа. Ако пък са омацани с нещо например графити, е...аз не съм гадател, а за няма и един месец, защото още няма, няма как да си направя тефтер с поне 20-30 пълни страници...И програмата даже нямам възможност да си я разуча насаме и в спокойна обстановка
    Последно редактирано от Niakoitam : 08-06-2017 на 20:08
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  23. #3173
    ^Няма работа, където да работиш по точки. Винаги може да изскочи нещо, което е непридвидено, а ти трябва да си готов. Предстани да си търсиш оправдания защо нещо не върви, търси причините в себе си и мисли за начини да ги промениш.


    Изпратих я и няма да я видя следващите няколко месеца. Някакво такова странно и празно ми е, още не мога да повярвам че може би най-близкият ми човек се мести и няма да е на съседната улуца. Обещахме си да се чуваме и да си пращаме писма "по гълъб" ако всичко върви ок ще ида и да я видя Ноември месец. Радвам се за нея, че се развива и че постига целите си, но по чисто егоистични причини ми се иска да си беше останала тук
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  24. #3174
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Някойтам, знаеш че никога не ти скачам за нищо.. ама верно супер много се оплакваш.. приеми го, че си мега мързелив и винаги всички са ти неудобни и работи за да го промениш тва нещо... Няма работа, на която всичко да е мед и масло и да я научиш за 2 дни.. и да я работиш абсолютно перфектно, ако ти сам не го поискаш..
    По твоя начин обвиняваш всички други за своите грешки..
    Толкова ли си тъп, че да не можеш да разбереш кой от трите начина (като приемем, че трима са ти показали по три различни начина как се прави нещо) е най-правилен... ако да.. просто стани общ работник и си копай по цел ден, или ти е под нивото и много се работи за мързела ти? / Не, че се заяждам, но ненавиждам мързеливи мърди./
    Не обясняваше ли ти, преди 2-3 седмици, как до края на годината ще се издигаш.. и колко било яко на тая работа, а ся едва ли не след първата спънка, ще напускаш? Извинявай, ама т'ва не е действие на рационален, възпитан и интелигентен 30 годишен мъж, а на 18 годишна амеба.
    Имам един приятел като теб, мега мърда.. всяка работа му е трудна, натоварваща.. едва ли не иска просто да си лежи и да му се плаща за това.. и все недоволен и все мрънка.. абе я се стегнете бе мъже сте, не путки.
    Отказа работа за 1000 лева месечно възнаграждение, като логистик в транспортна фирма с 2 ТИРА, като трябваше просто да ги следи с GPS-а от компютъра (или от телефона) ((КАТО ДАЖЕ ШИБАНИЯ ДЖИПИЕС оставя ред трейл къде са били) да не се отклоняват, къде какво правят да спират и т.н. и да им плаща по банков път всички такси / магистрални такси, спедиция, зареждане на бензиностанции и т.н
    Работа, която реално можеш просто да си проверяваш телефона на всеки 20-30 минути.. НО дори и да го забравиш..
    С двамата шофьори си имате номерата / служебни мобилни /, ако изникне нещо, те ще ти звънат и ще те подсетят, че трябва да им платиш няк'ва такса примерно.
    Е т'ва му била трудна работа (а даже е от вкъщи), та ти си същия мързелив мрънкач. хвани се стегни малко. Казвам ти го като мъж на мъж, мега грозно и смешно е.. здрав, прав, 30 годишен мъж да хленчи като ученик..
    Т'ва в очите на жените изглеждаш мега слабохарактерно мекотело...
    Последно редактирано от AnarchyBoy : 08-06-2017 на 21:11
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  25. #3175
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Е и?
    Любовта химически трае максимум 3 години, след това всички ензими и хормони, феромони към човека изчезват от тялото и единственото, което ви задържа заедно е навикът и привързаността.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си