.
Отговор в тема
Страница 177 от 450 ПървиПърви ... 77127167173174175176177178179180181187227277 ... ПоследнаПърви
Резултати от 4 401 до 4 425 от общо 11246
  1. #4401
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    От кога имаме право на една година заяждания срещу няколко дни "почти не заяждания"?
    и аз тва се зачудих, пълна глупост
    пародийно модераторско поведение

  2. #4402
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    и аз тва се зачудих, пълна глупост
    пародийно модераторско поведение
    Обади се като ти знае устата на управата и направи нещо. Всички (включително и аз доста често) само говорим. А вие не преставате да обиждате за всяко едно нещо. Вярно, че това е форум, но действията тук, НАИСТИНА се превръщат и в начин на мислине в реалността, отношението с хората. А това е жалко, по-жалко е отколото някой може да вярва в сивите.
    Последно редактирано от golemiq_korab_minava : 10-11-2017 на 10:15

  3. #4403
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Обади се като ти знае устата на управата и направи нещо. Всички (включително и аз доста често) само говорим. А вие не преставате да обиждате за всяко едно нещо. Вярно, че това е форум, но действията тук, НАИСТИНА се превръщат и в начин на мислине в реалността, отношението с хората. А това е жалко, по-жалко е отколото някой може да вярва в сивите.
    Ами щом мислиш че не съм правил нищо по въпроса- иди и се заври в майчината си хралупа и си изкажи там мнението
    Аз съм организирал теми и агитационни движения против Смрадта
    Всички хора които са мрънкали не взеха участие освен Антракс, това което казваш е показателно за хората мрънкачи но не и за мен
    Така че аз съм предприел необходимите действия, но няма как да се бориш с болно корумпирано общество, особено с корупция по високи нива както е при модераторските постове.

  4. #4404
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Ами щом мислиш че не съм правил нищо по въпроса- иди и се заври в майчината си хралупа и си изкажи там мнението
    Аз съм организирал теми и агитационни движения против Смрадта
    Всички хора които са мрънкали не взеха участие освен Антракс, това което казваш е показателно за хората мрънкачи но не и за мен
    Така че аз съм предприел необходимите действия, но няма как да се бориш с болно корумпирано общество, особено с корупция по високи нива както е при модераторските постове.

    Какво? Кой е Смрадта?

    Какви движения си организирал ?!

    Тук видях, че обиждаш двама модератори, които всъщност попадат все още в графа - деца.


    Ако може да се търси въобще някаква причина, оправдание или недоволство. То не е в модераторите. Но дали ще бъдат поставени по-добри модератори и кои са точните проблеми? Аз лично от целия форум други желаещи и способни не виждам. Иначе че държавата е абдикирала да се занимава с подобни проблеми по почтен и отдаден начин, та то няма какво да се обсъжда. Правителствените институции вече и децата в предучилищна знаят, че нямат особено голяма и силна държавна подкрепа. Дори обратното. Политиката ни е таква.

  5. #4405
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Ахахахахахахахахахаха.

    Продължавайте.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  6. #4406
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Ахахахахахахахахахаха.

    Продължавайте.
    Аристократичната ти особа рептилска ли е? :Д

  7. #4407
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ем, нещо се случва на работа ама още не знам кво. Дали е щото работят разхвърляно, не ми е ясно, но нещо се случва и трябва да го оправим.
    Снощи ми докривя бая, квото и да си говорим, щото не заслужава да правя такива неща, че и през главата му на всичкото отгоре. Знам само, че и в двата случая има да рева още много и че сигурно съм боклук от най-големите.
    квак

  8. #4408
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Аристократичната ти особа рептилска ли е? :Д
    стига се излага веее
    виж се колко си спрял

  9. #4409
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    стига се излага веее
    виж се колко си спрял
    Аристократичната особа каза да продължаваме.

    Пред кой се излагам? Приеми го за шега.

  10. #4410
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    не мога, то просто няма такива шеги
    това са тъпизми

  11. #4411
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    не мога, то просто няма такива шеги
    това са тъпизми
    Ти да видиш с колко тъпизми и странности сме пълни аристократичните особи.

  12. #4412
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Какво? Кой е Смрадта?
    "Убавия"
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  13. #4413
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Обади се като ти знае устата на управата и направи нещо. Всички (включително и аз доста често) само говорим. А вие не преставате да обиждате за всяко едно нещо. Вярно, че това е форум, но действията тук, НАИСТИНА се превръщат и в начин на мислине в реалността, отношението с хората. А това е жалко, по-жалко е отколото някой може да вярва в сивите.
    И какво повече от това да направим? Докладвал съм мнения, които са очевАдно заядливи и провокативни не един път. Освен към модераторите с ограничена мисловна дейност, към кого можем да се обърнем?

  14. #4414
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    И какво повече от това да направим? Докладвал съм мнения, които са очевАдно заядливи и провокативни не един път. Освен към модераторите с ограничена мисловна дейност, към кого можем да се обърнем?

    Потребителят, за когото визирате ми изглежда обикновен човек, все още в младежка възраст, който както много хора - търси изява, тъи болка или просто желае внимание. Не е нужно всички да отдават толкова голям смисъл за няколко заяждания. По скоро е нужно да не се реагира по подобен начин. С отвръщане като с огледало. Няма основателна заплаха към никого.
    НЕ Е опасен.

    За други неща може да се обърнете към Инвестор или институции. Но първо мисля, че трябва да се осмисля.
    Последно редактирано от golemiq_korab_minava : 10-11-2017 на 15:20

  15. #4415
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Искам да стане ясно, че при подобни оплаквания търся гледната точка на двете страни и това, че не съм предприела някакви мерки, е поради факта, че често е имало предизвикване на ответна реакция. Казала съм на Грозния, че ако заяждането продължава, ще си понесе последиците, но това не се отнася единствено за него.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  16. #4416
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Не спираш да ме изумяваш със структуриране на изречения и текстове. С правопис - още повече.
    То и аз няма да съм опасен, ако ходя по улицата и плюя по хората, ама ще има последици за мен, нали? Както ще има последици и тук, ако взема системно да се заяждам и да обиждам потребители. На никого не му пука какво преживяваш. Или се придържаш към правилата, или си понасяш последиците... Или продължаваш да правиш, каквото си искаш, щото цари пълно безхаберие от страна на органите, които би следвало да те накажат...
    Едит: Това беше към кораба.

    Модераторке, кАжи честно, че преди няколко страници Тори беше предизвикала мекотелото, че да й заобяснява как си "заслужавала съдбата"(ставаше въпрос за катастрофа с неин близък).
    Последно редактирано от an7raks : 10-11-2017 на 14:53

  17. #4417
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    аз скоро докладвах поредното гнусно коментарче от него към мен, ама получих фалос като отговор/реакция. докладвах и отношението му към адашката. и пак фалос.

    затова просто се примирих и отново го сложих в игнор листа, от опциите на форума.
    решение си е това, пробвайте. не разчитайте на някакви си модератори да ви осигурят спокойствието ;д
    не че влизам толкова често, но искам и малкото време, което вече отделям тук да се чувствам окей.

  18. #4418
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    И на мен ми е в игнор листата отдавна, но постоянно се намира някой да го цитира или идва да се изходи в някоя моя тема. А защо да не храним модераторите, когато са очевАдно неадекватни?

  19. #4419
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Не спираш да ме изумяваш със структуриране на изречения и текстове. С правопис - още повече.
    То и аз няма да съм опасен, ако ходя по улицата и плюя по хората, ама ще има последици за мен, нали? Както ще има последици и тук, ако взема системно да се заяждам и да обиждам потребители. На никого не му пука какво преживяваш. Или се придържаш към правилата, или си понасяш последиците... Или продължаваш да правиш, каквото си искаш, щото цари пълно безхаберие от страна на органите, които би следвало да те накажат...
    Едит: Това беше към кораба.

    Модераторке, кАжи честно, че преди няколко страници Тори беше предизвикала мекотелото, че да й заобяснява как си "заслужавала съдбата"(ставаше въпрос за катастрофа с неин близък).
    Да, правя грешки. Трябва да се старая повече, дори да чета старите си учебници. Много аристократи същи ходят по курсове за правилна реч и правилно писане, защото голяма част от обществото си изгражда образ за всеки човек - по езика.


    Съгласявам се, че за нанасяне на преки обиди - трябва да се санкционира или предупреждава. Но както каза Костенурката, системното отвръщане понякога много затруднява модераторската работа. Логично е да се замислиш, че в един разгърнал се спор е много трудно да намериш първопричинителя, ако има такава дума. Защото в случая - почти всички в изявилото се заяждане би трябвало да понесат глобата. Всички, които са се включили. Ако гледаме чисто практически, вече и малкото хора, които пишат трябваше да са баннати. Естественно, че не съм съгласен много фейкове и потребители все още да се подобават тук, тъй като Грозния никак не е единствен в непрекъснатите кавги. В някои раздели все още подобават за пример доказали се психопати, които от време на време изпускат по някоя унищожителна глупост. Доктор-сатан.. Обаче и той ми се вижда добро момче. Контролира се през определен период.

  20. #4420
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    @golemiq_korab_minava

    никога не е имало спорове с него, тъй като той не е споспобен да спори. директно бръщолеви глупости с очеизбождаща цел да обиди или издразни някого, използвайки лични нападки. давам пример с мен, че откакто го отрязах, като ми пишеше лични съобщения, ме нарича лека жена, че около мен е пълно с богати чичковци и тн. давам пример с адашка, която дори не му отвръщаше, а той продължаваше да злорадства към нея. давам пример с Ива, към която се държеше по същия начин. и още много потребители. първопричинителят е винаги той. но единственото, което получаваме като реакция от модераторите е "той е предупреден". ама това предупреждение вече се случва за н-ти път...

  21. #4421
    Да, знам. Но точно за Ива не ми давай пример. Ива по мои наблюдения, не само му отвръщаше, ами и нарочно сипеше коментари - на ляво, на дясно, в различни раздели, в отговор на емоционално решение на проблема. :Д

  22. #4422
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    възможно е, аз други раздели почти не следя, но това, което съм видяла тук е че дори при случая с нея той беше първопричинителят. затова също я дадох за пример.

    идеята е, че аз лично съм пробвала да игнорирам. и се получава до един момент, после той забравя за поредното предупреждение от модераторите и пак се почва старата песен на нов глас. ами много ми е досдно това, не знам за другите...давам си почивка, ама рано или късно си се връщам тук, защото този форум има сантиментална стойност за мен. и като се завърна пак чета/ виждам километричните цитати на Грозния и жалките му заяждания, и обиди към малкото качествени потребители останали тук. доста е тъжно това, което позволяват да се случва модераторите.
    Последно редактирано от pandabear : 10-11-2017 на 16:07

  23. #4423
    Разгледах коментарите му с опцията на профила и не видях скоро да е писал нещо особено.
    В някои случаи изразяваше по-неприето от останалите мнение. Или коментираше дадена тема и човек по неприятен начин.
    За съжаление форумът, който и да е форум, не бива на се превръща ''личен дневник'', място където хората споделят неща и се чувстват спокойни като сами. Осъзнайте се малко. Че това е Интернет. Не е тефтерче с химикал. Интернет е. Всякакви хора влизат, гледат, та дори хакерстват отделни потребители.

    Разбирам го това пристрастие. Тъй като е вид навик и спомен от дългите детски години, които прекарвахме тук.
    И продължаваме.
    Последно редактирано от golemiq_korab_minava : 10-11-2017 на 16:23

  24. #4424
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Яхтаp
    Интересно ми е защо ти така упорито защитваш "Убавия"?
    Странно е и как така само с теб не се заяжда.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  25. #4425
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    За други неща може да се обърнете към Инвестор или институции. Но първо мисля, че трябва да се осмисля.
    какви са тия институции :д
    виж си изреченията, все едно пише някой манго дето знае само думи без никва граматика

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си