.
Отговор в тема
Страница 223 от 450 ПървиПърви ... 123173213219220221222223224225226227233273323 ... ПоследнаПърви
Резултати от 5 551 до 5 575 от общо 11246
  1. #5551
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Тя хубаво наебана след среща с гаджето си все пак има нужда и от приятелски прегръдки. Нали трябва на някой да разкаже как е било на задна прашка.
    Което го няма от няколко месеца разбииш ли.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  2. #5552
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    и пред баща ми
    Пак ли???
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  3. #5553
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    някойтук спокойно може да си направи нов рег
    да се пише 12 годишен и да разказва за живота си
    никой за секунда няма да се усъмни за годините му

  4. #5554
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Защо?
    Защото подобни случайности рядко са случайности.
    Но все пак успех.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  5. #5555
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Защото подобни случайности рядко са случайности.
    Но все пак успех.
    България е малка. Сама беше казавала, че се поздравяваш с непознати.
    Последно редактирано от golemiq_korab_minava : 01-10-2018 на 18:09

  6. #5556
    Когато очакваш човека с когото говориш да е на Райна си, а той се окаже зад гърба ти…дам притеснително е
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  7. #5557
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Гоше, щях да те хваля, че имаш голям напредък, ама...Кви са тия бащи и неща? Три пъти сте се виждали, а вече познава баща ти и даже се разбират, а сте стигнали само до някви прегръдки...Много изкривени представи. Хайде поне следващия път покажи топки и я натисни като прасе в калта ;д.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  8. #5558
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Пак ли???
    Пак. Ясно ти е защо.

    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Защото подобни случайности рядко са случайности.
    Но все пак успех.
    Мога да те уверя, че точно в отношеията между нас двама и мнооого по фрапиращи "случайности".
    А и съм на 1000% убеден, че след като ме познава доста добре вече е напълно убедена, че това е наистина случайност, а грам не съм го планувал. Питай Холи.Тя може да ти потвърди. Все пак сме си писали известно време в общ чат.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  9. #5559
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Гоше, щях да те хваля, че имаш голям напредък, ама...Кви са тия бащи и неща? Три пъти сте се виждали, а вече познава баща ти и даже се разбират, а сте стигнали само до някви прегръдки...Много изкривени представи. Хайде поне следващия път покажи топки и я натисни като прасе в калта ;д.
    Тя познава и майка ми ако е на въпрос. Макар и само да са се засекли колкото да си кажат Здрасти. И аз познавам (без да съм се засичал с тях) доста голяма част от роднините и приятелите и.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  10. #5560
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Започва да ми писва да се правя на щастлива. А когато споделя, следва "кво не ти е наред, всичко си имаш". Чувствам се все по-сама, все по-трудно ми е да изразявам емоциите си без да се държа като кретен и все по-трудно премълчавам неща. Иначе да, всичко си имам, но само на теория...
    Life is how you live it not how you spend it.

  11. #5561
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Когато очакваш човека с когото говориш да е на Райна си, а той се окаже зад гърба ти…дам притеснително е
    Е, то ние не сме говорили кой знае какво. Аз и звъннах да я питам там ли е? Тя ми затвори и почти веднага ме набра явно за да не ме набутва понеже знае в какво положение съм. Питах я на работа ли е? Тя каза да. Аз и казах, че съм пред входа и тя изкочи. Викна ни, предложи ни да ни черпи кафе или чай( отказахме де), прегърна ме за здрасти силно въпреки, че трудно скри изненадата си и ни покани при нея.
    Последно редактирано от Niakoitam : 01-10-2018 на 18:24
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  12. #5562
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    ^Някойтам, защо се чувстваш длъжен да се обясняваш на хора в интернет за личния си живот?
    Life is how you live it not how you spend it.

  13. #5563
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Пак. Ясно ти е защо.


    Мога да те уверя, че точно в отношеията между нас двама и мнооого по фрапиращи "случайности".
    А и съм на 1000% убеден, че след като ме познава доста добре вече е напълно убедена, че това е наистина случайност, а грам не съм го планувал. Питай Холи.Тя може да ти потвърди. Все пак сме си писали известно време в общ чат.
    Не ме уверявай мен, а нея.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  14. #5564
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Не ме уверявай мен, а нея.
    Най-добре с 30 момичета с врaтовръзки и костюми и камера.
    Последно редактирано от golemiq_korab_minava : 01-10-2018 на 18:36

  15. #5565
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Пак. Ясно ти е защо
    То ясно защо ама толкова ли пък не може да те остави там и да иде да Си прави нещо за половин-един час
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  16. #5566
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Не ме уверявай мен, а нея.
    Тя е уверена. Питай Холи.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  17. #5567
    Стига с тва питай Холи бе Холи да не ви е светила случайно. Никога не съм я виждала даже не иска̀ да ми кажеш как се казва.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  18. #5568
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    То ясно защо ама толкова ли пък не може да те остави там и да иде да Си прави нещо за половин-един час
    Ами в случая тя работеше и учеше и беше доста заета та ефект. Миналия път ме остави цели два часа, но...има и други неща. И при мен и при нея.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  19. #5569
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Стига с тва питай Холи бе Холи никога не я в виждала даже не иска да ми кажеш как се казва.
    Не е важната тя, а аз в случая. Нали твърдеше, че си запозната с мен и вътрешния ми свят доста добре по назад в тази тема? Мога ли да го направя? Какво ти идва първо на ум.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  20. #5570
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Миналия път ме остави цели два часа
    или ти си инвалид
    или тя е инвалид
    или и двамата сте слабоумни
    ако не ти е мед сестра

  21. #5571
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Не е важната тя, а аз в случая. Нали твърдеше, че си запозната с мен и вътрешния ми свят доста добре по назад в тази тема? Мога ли да го направя? Какво ти идва първо на ум.
    В случая за нея говорим. Ти си ни ясен на всички
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  22. #5572
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Блокирането е нещо на пръв поглед дребно и незначително, но наистина прекрасно! Вече няма да се изкушавам да надниквам в профила му, да се измъчвам от желанието да му пиша и изобщо да осъществявам какъвто и да било контакт с него. Всичко става толкова по-лесно, никога не съм се чувствала по-свободна! Заради шибаният фейсбук дотолкова се измъчвах през изминалите седмици, че дори обмислям да изтрия профила си, може би ще ми се отрази още по-добре.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  23. #5573
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Блокирането е нещо на пръв поглед дребно и незначително, но наистина прекрасно! Вече няма да се изкушавам да надниквам в профила му, да се измъчвам от желанието да му пиша и изобщо да осъществявам какъвто и да било контакт с него. Всичко става толкова по-лесно, никога не съм се чувствала по-свободна! Заради шибаният фейсбук дотолкова се измъчвах през изминалите седмици, че дори обмислям да изтрия профила си, може би ще ми се отрази още по-добре.
    Същото чувство, само че към Индистинкт и гадния номер, който ми направи, а след това се подигра с чувствата.

  24. #5574
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Тази страница показва много психични отклонения. Включително и моите. #тажно
    Life is how you live it not how you spend it.

  25. #5575
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Тази страница показва много психични отклонения. Включително и моите. #тажно
    и никой не те отразява
    хихиххи

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си