.
Отговор в тема
Страница 255 от 450 ПървиПърви ... 155205245251252253254255256257258259265305355 ... ПоследнаПърви
Резултати от 6 351 до 6 375 от общо 11246
  1. #6351
    Banned
    Регистриран на
    Jan 2018
    Мнения
    40
    Цитирай Първоначално написано от Mary_Jane_69 Виж мнението
    Кораба глобала ли е?
    Не съм глобалист.

  2. #6352
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    Съжалявам за неудобството.

  3. #6353
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Той само такива ги вади. ;д
    Иначе на тази "статия" помня, че попаднах преди време, повярвах на всичко написано в нея и бях възмутена.

    Ама мисля, че бях на около 12 тогава, хохохо. Папагал, какво е твоето извинение.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  4. #6354
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    "..In another report by psychologists from Norway's centre for child and youth psychiatry (SSBU) concerns were raised about how his mother treated him: "She 'sexualised' the young Breivik, hit him, and frequently told him that she wished that he were dead." In the report Wenche Behring is described as "a woman with an extremely difficult upbringing, borderline personality structure and an all-encompassing if only partially visible depression" who "projects her primitive aggressive and sexual fantasies onto him [Breivik]" - wikipedia

  5. #6355
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    "..In another report by psychologists from Norway's centre for child and youth psychiatry (SSBU) concerns were raised about how his mother treated him: "She 'sexualised' the young Breivik, hit him, and frequently told him that she wished that he were dead." In the report Wenche Behring is described as "a woman with an extremely difficult upbringing, borderline personality structure and an all-encompassing if only partially visible depression" who "projects her primitive aggressive and sexual fantasies onto him [Breivik]" - wikipedia
    Именно, вероятно това е причината за по-нататъшната му склонност към насилие.

    Ако му беше изпратена помощ навреме, нямаше да се случи тази трагедия.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  6. #6356
    Здравейте на всички. Имам нужда от съвети за следната ситуация: ами.. на 13съм и имам братче на 5. Вчера разбрах, че баща ни се изнася от нас-" зарязва-изоставя"ни. Като цяло от доста време с мама не си бяха говорили и бяха сравнително скарани. Мислех, че с времето ще започнат да си говорят и ще бъдем нормално семейство,обаче вчера се разбва, че баща ми е решил да си тръгне от вкъщи, каза ми, че е в процес на събиране на багажа си, с мама се били"отчуждили" и ли заяви, че ще почти нямало да присъства в живота ми, щял да ми звъни от време на време и ще живее на друго място. Говорихме по телефона и тогава просто му затворих, казах че ще звънна по-късно и много се разстроих. Стана ми много мъчно, поплаках си най-вече защото разбрах защо предния ден мама цяла нощ плака(тогава не знаех какво да правя и ми беше ужасно). След време усещах, че ненавиждам и мразя баща си заради това което ни причини. От доста време той не се беше прибирал често или си идва късно вечерта, та може и любовница да има, кой знае.. нищо не ни е казвал. Никой не беше очаквал той да постъпи така изведнъж- от самото нищо и да остави 2те си деца. МрАзех го. После пък се натъжих още повече, а след това ми стана безразлично. Така просто ме заливат вълни от нови и нови мисли и нямам идея на какво да си задържа мнението, а трябва да съм сериозна, защото трябва да давам пример на мама. По едно време приех, че не искам да го виждам никога повече, после той ми писа и ми каза че много ни обичал, но не се смятал за добър родител, имал лоши черти, смятал че ни оставя в добра среда, където ще сме щастливи и тн. Не звучеше сякаш например иска за 2-3месеца да смени обстановката и после да си се прибера, напротив-той говореше за бъдещето, сякаш е убеден че никога няма да се върне. От една страна ми стана мъчно, че може и на него да не му е приятно, да се смята за лош и да не иска да ни "вреди", ами предпочита да си отиде, но от друга- щом смята че не е добър родител, допуснал е грешки- най-разумно е да поправи грешките си като зрял човек, та сигурно просто вече си има нов живот и не се интересува от "миналия си". Моля помогнете и дайте мнения как трябва да постъпя, какво да мисля за този човек, като знам че все пак ни нарани. В момента не го чувствам като никакъв, защото не знам дали е самовлюбен нещастник или пък мисли за нас... Много ми е странно, объркана съм, има страшно много променливи факти, които променят настроението ми, а искам в училище да съм и концентрирана..:-/

  7. #6357
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Именно, вероятно това е причината за по-нататъшната му склонност към насилие.

    Ако му беше изпратена помощ навреме, нямаше да се случи тази трагедия.
    зна1и ако напиша в уикито, че човек става умен от блъскане на главата в стената
    следващите седмици ще си заета с това

    http://www.humansnotinvited.com/

  8. #6358
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    зна1и ако напиша в уикито, че човек става умен от блъскане на главата в стената
    следващите седмици ще си заета с това

    http://www.humansnotinvited.com/
    Едва ли, но подозирам, че ако новина от същия тип се появи в petel.bg, ти ще си склонен да пробваш.

    Познах, явно съм робот. Показва някакъв фейк списък с адресите на позналите.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  9. #6359
    Banned
    Регистриран на
    Jan 2018
    Мнения
    40
    dreamwalker , отговори на JJ350Mr5 . Прескачете случай, но иначе пишете какво щяло да стане, ако еди кой си, се бил намесил в ранно дество. И аз не исках ЕС и САЩ да провокират сцени в Украйна.
    Последно редактирано от istina777 : 02-06-2018 на 17:58

  10. #6360
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    На бас че го видя от кода на страницата

  11. #6361
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от shilder Виж мнението
    тоя dreamwalker не го знам кой е, ама изглежда мн умен
    Цитирай Първоначално написано от Philosophy Виж мнението
    Чувствам се в дилема. Дали да си дочета "Държавата" или да си гледкам коментарите на "Хубавия".
    (Не казвай, че пак съм фейк, моля те.)
    Айдее, фейковете на Друмлюка...
    Цитирай Първоначално написано от Fisherman Виж мнението
    кво си праиш 20 профила за тоя отрепан форум брат
    Турксолана пак е извадила торбата с фейковете !
    Цитирай Първоначално написано от ge6aaaa3 Виж мнението
    А и много държа модераторчето и всички други джендъри да знаят, че не е ок да се показват на обществото.
    Ти за това ли се показваш от толкова много фейк-профили ?

    Струва ми се, че в Турксчо/Турксолана се борят 5-6 пола и всеки се опитва да излезе наяве, всеки път с различен профил !

    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    да ми е честит новия iPhone
    Честито !
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Всички врагове на пандата са врагове на народа! Нека бъдат изхвърлени от форума вовеки! А псуващите й приятелчета (папугай, Фишърмен) да получат почетни титли и пожизнен имунитет от банове!
    Тия двамата сигурно си мислят, че Пандишпандичка ще им отвори парашутите . Ама къде са тръгнали като не са чичковци-паричковци ! Личи им че жените се редят на опашка за тях, но те искат само и единствено Пандишпандичка !

    (Корбалане, това е сарказъм, да знаеш!)
    Цитирай Първоначално написано от ge6aaaa3 Виж мнението
    Папагала, фишъра, рънъра, аз и всеки, за когото се сетиш да храни някого, не е системно в продължение на месеци.
    Особено първите трима !
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    едит: ще ми е полезно преди да цъкна хиксчето, все пак да чуя дали мнението ви се припокрива с това


    не за друго, просто обичам градивната критика, хех.

    едит2: става въпрос, че съм "лека жена", ако някой е объркан : )
    Никой не е объркан !
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Прав си, те го правят с години ;д, но се шегувах като цяло.

    Моето впечатлените от теб, без претенции за меродавност нали, е било, че си влюбчива, непостоянна, скачаща от връзка във връзка с големи очаквания. Може би някакъв латентен промискуитет, който съзнанието ти пречупва в изпитване на чувства към всеки, който ти влезе в полезрението, за да не се чувстваш лека ;д.
    Поздравления за точния анализ !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  12. #6362
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    В рамките на броени дни ми се случва за втори път някой, който се дразни от факта, че не страдам заради прекратяването на отношенията ни, да се опитва да ми прави мръсно. От него го очаквах и дори съм наясно, че тепърва се започва с тормоза, дори обмислям да уредя идването му на работното ми място да бъде ограничено. Огромна изненада за мен обаче беше включването на прекрасната ми бивша най-добра приятелка. Опита се да ме нарани като удари по най-слабото ми място, а именно едно от най-значимите същества в живота ми. Шокирана съм как изобщо си помисли, че е възможно да създаде интрига между мен и този човек.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  13. #6363
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    ^Ей, хич не разбираш от китари значи, тцтц.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  14. #6364
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    ^Ей, хич не разбираш от китари значи, тцтц.


    ПТ: Много ми е отпаднало. Не знам дали се разболявам, но не се чувствам окей. Добре, че не излязох снощи.
    Life is how you live it not how you spend it.

  15. #6365
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от JJ350Mr5 Виж мнението
    Здравейте на всички. Имам нужда от съвети за следната ситуация: ами.. на 13съм и имам братче на 5. Вчера разбрах, че баща ни се изнася от нас-" зарязва-изоставя"ни. Като цяло от доста време с мама не си бяха говорили и бяха сравнително скарани. Мислех, че с времето ще започнат да си говорят и ще бъдем нормално семейство,обаче вчера се разбва, че баща ми е решил да си тръгне от вкъщи, каза ми, че е в процес на събиране на багажа си, с мама се били"отчуждили" и ли заяви, че ще почти нямало да присъства в живота ми, щял да ми звъни от време на време и ще живее на друго място. Говорихме по телефона и тогава просто му затворих, казах че ще звънна по-късно и много се разстроих. Стана ми много мъчно, поплаках си най-вече защото разбрах защо предния ден мама цяла нощ плака(тогава не знаех какво да правя и ми беше ужасно). След време усещах, че ненавиждам и мразя баща си заради това което ни причини. От доста време той не се беше прибирал често или си идва късно вечерта, та може и любовница да има, кой знае.. нищо не ни е казвал. Никой не беше очаквал той да постъпи така изведнъж- от самото нищо и да остави 2те си деца. МрАзех го. После пък се натъжих още повече, а след това ми стана безразлично. Така просто ме заливат вълни от нови и нови мисли и нямам идея на какво да си задържа мнението, а трябва да съм сериозна, защото трябва да давам пример на мама. По едно време приех, че не искам да го виждам никога повече, после той ми писа и ми каза че много ни обичал, но не се смятал за добър родител, имал лоши черти, смятал че ни оставя в добра среда, където ще сме щастливи и тн. Не звучеше сякаш например иска за 2-3месеца да смени обстановката и после да си се прибера, напротив-той говореше за бъдещето, сякаш е убеден че никога няма да се върне. От една страна ми стана мъчно, че може и на него да не му е приятно, да се смята за лош и да не иска да ни "вреди", ами предпочита да си отиде, но от друга- щом смята че не е добър родител, допуснал е грешки- най-разумно е да поправи грешките си като зрял човек, та сигурно просто вече си има нов живот и не се интересува от "миналия си". Моля помогнете и дайте мнения как трябва да постъпя, какво да мисля за този човек, като знам че все пак ни нарани. В момента не го чувствам като никакъв, защото не знам дали е самовлюбен нещастник или пък мисли за нас... Много ми е странно, объркана съм, има страшно много променливи факти, които променят настроението ми, а искам в училище да съм и концентрирана..:-/
    За съжаление се случват и такива неща. Нищо не зависи от теб в случая, не знаеш какви са причините. Нормално е да ти е неприятно и да ти се променят емоциите. Дай си малко време. Това беше по-добрият вариант, отколкото да растеш в токсична среда, в която вашите постоянно се карат. Концентрирай се върху образованието си, започни някакво хоби, срещай се с приятели. Ако неприятните мисли се задълбочат и продължат прекалено дълго, поговори с майка си за това, което те тревожи.

  16. #6366
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ебахти емоционално-скапващия ден днес, макар че буквално не усетих 12+ часа на бач. Просто тва, където не спах, се отрази яко. Чувствах се толкова уморена, че не знам. Изкъпах се точно и се наградих с чипс, че оцелях без затвор, има следи на смъкната умора, ест си направих и отпускащото омазване с любимия лосион.
    И да - самопоканих се у тях, щото наистина имам нужда да се гушна и да се събудя 20 пъти по нощите, за да кажа на някого, че го обичам, а не да се събудя стресната... Направихме някои покупки преди да идем в тях и чипса беше сред тия неща, но вече ми доскапа гърлото и от утре пак на попарки със супички. Ебах таа ангина, две седмици се влача и още имам антибиотик до четвъртък сутринта...
    Наистина не знам на кое да вярам или да вярва, тва ако е истина, греничи с кретения. Дано не е чак толкова глупава, за колкото я вземам.
    Уморена съм. Умирам за сън. Забравила съм какво е да бачкаш това.
    Третия нокът падна в боя, утре записвам шибан час и отивам. И ще е РОЗАВУ!!! <3
    Как може да съм толкова инфантилна?!
    квак

  17. #6367
    Много добре го каза, ще се старая да следвам съвета ти. Наистина имах нужда да чуя нещо такова. Благодаря ти страшно много.

  18. #6368
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    За съжаление се случват и такива неща. Нищо не зависи от теб в случая, не знаеш какви са причините. Нормално е да ти е неприятно и да ти се променят емоциите. Дай си малко време. Това беше по-добрият вариант, отколкото да растеш в токсична среда, в която вашите постоянно се карат. Концентрирай се върху образованието си, започни някакво хоби, срещай се с приятели. Ако неприятните мисли се задълбочат и продължат прекалено дълго, поговори с майка си за това, което те тревожи.
    Много добре го каза, ще се старая да следвам съвета ти. Наистина имах нужда да чуя нещо такова. Благодаря ти страшно много.

  19. #6369
    Цитирай Първоначално написано от istina777 Виж мнението
    dreamwalker , отговори на JJ350Mr5 . Прескачете случай, но иначе пишете какво щяло да стане, ако еди кой си, се бил намесил в ранно дество. И аз не исках ЕС и САЩ да провокират сцени в Украйна.
    благодаря, че поне си забелязал/а проблема ми

  20. #6370
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Едва ли, но подозирам, че ако новина от същия тип се появи в petel.bg, ти ще си склонен да пробваш.

    AHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAH

  21. #6371
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Ахахахахахах, невероятен източник, нимоа.

    наскоро една моя позната във фейсбук, която е пенсионерка сподели точно същата "статия"
    може би посещават същия пенсионерски клуб с папугай

  22. #6372
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Това, че е част от езика, не значи, че "си е на български". Или и думи като "лайкна" са си на български?
    не всяка английска дума, чието произношение напишеш с български букви е заемка

  23. #6373
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от lunacy Виж мнението
    не всяка английска дума, чието произношение напишеш с български букви е заемка
    Да, казах го като (доста тъп) пример. ;д

    ПТ: Обичам мед. <3
    Life is how you live it not how you spend it.

  24. #6374
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Изключително доволна съм от народните танци.
    Отслабнала съм за седмица 1,5.
    И си купих две книжки, ама от едната към момента не съм очарована особено.
    Все пак съм щастлива

  25. #6375
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Оф, много мразя да не знам кво ще правя до последния момент... Казвай бързо, че от две места ме препират да върша нещо... Снощи го зарязах да си цъка игрите и се изплясках да спя - почваме да приличаме на дългогодишна двойка все повече и повече. Сега с м му наврякла половината гардероб и го оставям да се донаспи. Трябваше да си взема гримовете да се направя малко, ако ще ходив където и да е. От съня снощи са ми подути очичките, най-вероятно приличам на ревала. Пак сънувах тъпотии, но дори не помня какви, досадно е на боклук.
    квак

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си