.
Отговор в тема
Страница 277 от 450 ПървиПърви ... 177227267273274275276277278279280281287327377 ... ПоследнаПърви
Резултати от 6 901 до 6 925 от общо 11246
  1. #6901
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    И днес новото фейкче го няма

  2. #6902
    ^Е, ти всеки ден ли искаш


    Някой може ли да ми разясни на какво се дължи тази лудост около новият филм Черната Пантера?
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  3. #6903
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Някой може ли да ми разясни на какво се дължи тази лудост около новият филм Черната Пантера?
    тая лудост е само при теб, америкаците са приучени да гледат лайна и да пляскат от кеф
    за тва тоя посредствен филм им се вижда нещо добро
    още повече, че има чернички в него
    а са си отворили устата, а някой ще ги съди за расова омраза

  4. #6904
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    ^Е, ти всеки ден ли искаш


    Някой може ли да ми разясни на какво се дължи тази лудост около новият филм Черната Пантера?
    За първи път го чувам. Не е като да е като 50 нюанса сиво например дето ни продъниха ушите (но аз така и не съм го гледал). Явно май лудостта по тоя филм вярно е само в Америка. Или поне още не е дошла тук осезаемо.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  5. #6905
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Не е като да е като 50 нюанса сиво например дето ни продъниха ушите (но аз така и не съм го гледал).
    хмх, интересно
    втората или третата част, не знам точно
    на тоя филм, в момента е на първо място по гледаемост в българските кина
    не знам дали хората пестят от хотели и ходят да се наебат на филма
    ама нищо чудно точно това да е причината

  6. #6906
    ^ на теория така, ама аз не визирам американските си познати които би трябвало да са пощурели по филма (ама не са??), а днес няколко роднини и познати от България ми писаха да ме питат дали съм го гледала и че ако не съм-трябвало.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  7. #6907
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Гледам, че сте заговорили за някакви черни пантери. Миналата седмица пътувах с метрото в София и на рекламата на тоя филм някой беше задраскал "пантера" и беше написал "маймуна".

  8. #6908
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ето, че теорията ми се подкрепи от още факти - като спя гушната в него, сънувам хубави неща. Грим-мрим... Обаче ако си бях сама вкъщи, щях да сънувам кретении колкото си щеш. Не ми харесва тая работа, щото след няколко месеца ще съм се премъкнала да живея някъде с него - да, толкова съм проста - и ще си подпиша смъртната присъда. И на всичкото отгоре ми е смешно.
    Филма снощи си заслужаваше, всъщност и двата. Обичам факта, че харесва зомбита и кретенски филми за убийствата им, щот и аз харесвам такива. А и зелена зомби кръв е по-добре от всякакви гадни призраци или изскачащи стряскащи неща, на които разчиташе дори То. :ддд
    квак

  9. #6909
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Гледам, че сте заговорили за някакви черни пантери. Миналата седмица пътувах с метрото в София и на рекламата на тоя филм някой беше задраскал "пантера" и беше написал "маймуна".
    често пътуваш с метро, а ?
    и аз така

  10. #6910
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    често пътуваш с метро, а ?
    и аз така
    Не, бях си продал колата и ми се наложи за 3 дена да пътувам с метро, ама вече имам нова и отново забравям за метрото.

  11. #6911
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Не, бях си продал колата и ми се наложи за 3 дена да пътувам с метро, ама вече имам нова и отново забравям за метрото.
    И не си почерпил форонната любов на живота си?! Щях да кажа "честито", но сега вече няма и дано ти се падне кола, която гълта яко, за разлика от жена ти.
    квак

  12. #6912
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    И не си почерпил форонната любов на живота си?! Щях да кажа "честито", но сега вече няма и дано ти се падне кола, която гълта яко, за разлика от жена ти.
    Егати отвратителното пожелание. Ако почерпя ще си върнеш ли думите назад?

  13. #6913
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    РазБИРА се.
    квак

  14. #6914
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760


    Засега така, а като минеш през голямото село (както казва дейтонЯ) а.к.а. София, ще те черпя и наистина.

  15. #6915
    Гадно, щото днес не е петък, ама ми става и още по-гадно че и утре не е :/
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  16. #6916
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Не, бях си продал колата и ми се наложи за 3 дена да пътувам с метро, ама вече имам нова и отново забравям за метрото.
    честито!
    само и тази да не се развали също на третия ден

  17. #6917
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Понеже гледам си ме призовала леко та да се изкажа набързо по темата. Спомням си не чак толкова старите времена,когато с Анархи бяхте влюбените та чак загубени и в тоя форум убеждавахте разпалено всички потребители как видиш ли сте били най-големите сродни души и едвали не как ще сте заедно докато смъртта ви раздели.Е,ние се оказахме по правите като се съмнявахме в това.В днешни дни или не си говорите или се храните. Ти смени поне няколко гаджета и той смени поне няколко гаджета. Още повече,че и ти си падаш от по-влюбчивите. Доскоро Анархи пишеше за някаква девойка с такива слова,че едвали не му завиждах на любовта и живота. Вече гледа към друга....с гадже. Онази старата му напълно сродна душа вече се оказа не чак толкова сродна. С новата има голяма вероятност да се случи същото,когато си намери "още по перфектната". И при теб вероятно може да стане така.Съжалявам,че го пиша,защото май гаджето ти пише тук.Никога човек не може да каже,че с човекът с когото е сега ще са завинаги заедно.Виж и всички уж стабилни форумни двойки през времето.Но да,това не бива да те спира.Има една мисъл. Някои може да кажат,че е клише,други може да не кажат. Все тая. А тя гласи следното: Да се откажеш да обичаш заради страха,че един ден може да бъдеш наранен е като да се откажеш да живееш,защото един ден ще умреш.

    Edit: Иначе бъдещето ти го знам. От живота жива няма да излезеш. Както и всички останали.
    Точно това имах предвид и аз, Жоро. През времето, в което бях с Анархи, бях щастлива. Това, че съм била х време с него, прави ли ме по-малко щастлива през това време? Не. В момента съм с друг човек достатъчно време, че да мисля за бъдещето си с него (днес правим 2 години, можете да ни честитите ) и не мисля, че това е нещо ненормално, но все пак е факт, че всичко се случва и това, че днес мисля за бъдещето си с този човек, не значи, че утре също ще е така (хипотетични днес и утре). Но това не прави настоящето ми нещастно или нещастливо. Щом съм избрала този човек, има защо. Същото се отнася и за момичето от предния ми пост.
    Life is how you live it not how you spend it.

  18. #6918
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Толкова е болезнено най-хубавите моменти от живота ти да са прекарани с хора, с които сега не можете да се погледнете.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  19. #6919
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Нещо си се объркала.
    И ти беше пияна,та явно и ти не помниш.
    Нещо си се объркал.
    Ако бях пияна, щях да съм доста по-забавна. Това, което видяхте, беше сдържаната ми, скучна страна.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  20. #6920
    To love at all is to be vulnerable. Love anything and your heart will be wrung and possibly broken. If you want to make sure of keeping it intact you must give it to no one, not even an animal. Wrap it carefully round with hobbies and little luxuries; avoid all entanglements. Lock it up safe in the casket or coffin of your selfishness. But in that casket, safe, dark, motionless, airless, it will change. It will not be broken; it will become unbreakable, impenetrable, irredeemable. To love is to be vulnerable.
    -CS Lewis <3
    По пътя на тази логика, чувствам се Vulnerable
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  21. #6921
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Не, бях си продал колата и ми се наложи за 3 дена да пътувам с метро, ама вече имам нова и отново забравям за метрото.
    1.Не си почерпил..отново.
    2.С кво смени танка?
    3.Що не почерпи?
    4.Безаварийно.
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Нещо си се объркал.
    Ако бях пияна, щях да съм доста по-забавна. Това, което видяхте, беше сдържаната ми, скучна страна.
    Ми що не се напи,я?

    А по повод поредния филм на "Марвъл"-->Нормално всички в хамериката да говорят за него,нали целия каст е от негри.Никой не смее да каже лошо за него.Ако беше излезнал по-рано,сигурно щеше да спечели всички възможни "оскар"-и,щото нали са негри.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  22. #6922
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    негри
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    негри
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    негри
    Обявявам те за новия Фюрер във форума!

  23. #6923
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Ми що не се напи,я?
    Защото не ви познавах, наливам се само в сигурна компания.
    Ако ме поканите да се видим пак, ще си наваксам.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  24. #6924
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Защото не ви познавах, наливам се само в сигурна компания.
    Ако ме поканите да се видим пак, ще си наваксам.
    И сега, познавайки ни, би се напила? Егати хазартната личност.

  25. #6925
    Четете малко какво съм написала. Познати и роднини в България ми казват да ходя да го гледам, всичките до един бели
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си