.
Отговор в тема
Страница 286 от 450 ПървиПърви ... 186236276282283284285286287288289290296336386 ... ПоследнаПърви
Резултати от 7 126 до 7 150 от общо 11246
  1. #7126
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    пък отричаш, че с грозния сте приятели
    може даже роднини или гаджета
    Приятели с привилвгии сме само.

  2. #7127
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Още едно такова и си заминаваш за половин година.
    Ама кое е обидното?
    В кочината живеят прасета,а ние ядем свинско,демек не е обида.
    Циганин даже е комлимент в конкретния случай.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  3. #7128
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    чувствам се страхотно, нищо, че времето е толкова зимно, а е първа пролет. Много се кефя на мрачно време <3 сега си пия чайчето, ще сядам да уча един куп неща, а понякога така ме домързява или просто хващам нещо, почвам го, оставям го след малко, после вземам да правя друго и така няколко неща наред... чисто хаотично и типично за мен

  4. #7129
    Не мога да реша дали съм прекалено стара за такова будуване по цели нощи или ми е все още рано
    Днес ще се кара на големи дози кофеин и дано изкарам някак още 5 часа+
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  5. #7130
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Ама кое е обидното?
    В кочината живеят прасета,а ние ядем свинско,демек не е обида.
    Циганин даже е комлимент в конкретния случай.
    обидно е да казваш, че модератор си ляга с циганин

  6. #7131
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    обидно е да казваш, че модератор си ляга с циганин
    Не се бях сетил, ей сега го банвам за обида на модератор!

  7. #7132
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Не се бях сетил, ей сега го банвам за обида на модератор!
    ха, значи ти си жената
    щото иначе би му сложил бан
    че е обиждал жена ти, а не че е обижда теб

  8. #7133
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    циганчето
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Ама кое е обидното?
    ...
    Циганин даже е комлимент в конкретния случай.
    И вие ли почнахте да пригласяте на папугея?
    Да не сте тройка нещо ?
    Пускал съм снимки и на тях ясно се вижда, че не съм циганин. Кой знае вие какви сте. Сигурно съм по-бял от вас !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #7134
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Още едно такова и си заминаваш за половин година.
    и някой адекватен после ще ме върне
    все едно не сме го играли вече

  10. #7135
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    и някой адекватен после ще ме върне
    все едно не сме го играли вече
    Ще се обзаложиш ли, че след като някой адекватен те върне аз няма да те отпратя пак?

  11. #7136
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Ще се обзаложиш ли, че след като някой адекватен те върне аз няма да те отпратя пак?
    Куче, което лае, не хапе. Да го беше баннал 100 пъти, ако си искал. Няма смисъл да влизаш в излишни обяснения и да спамиш още повече темата.

    ПТ: Странен ден. Отдавна не ми се беше случвало да се будя и да заспивам пак през 10 минути.
    Life is how you live it not how you spend it.

  12. #7137
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Куче, което лае, не хапе. Да го беше баннал 100 пъти, ако си искал. Няма смисъл да влизаш в излишни обяснения и да спамиш още повече темата.

    ПТ: Странен ден. Отдавна не ми се беше случвало да се будя и да заспивам пак през 10 минути.
    гет рект
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  13. #7138
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Защо, като направя някакъв невинен гаф, после го мисля супер много и се тормозя и като мине време, и се сетя, пак се тормозя?! Няма такъв ;д. Ей го, днес добавих една у фб и й пиша все едно не я познавам, а я познавах, но не се сетих ;д. И сега не се побирам в кожата си, гррр.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  14. #7139
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Куче, което лае, не хапе. Да го беше баннал 100 пъти, ако си искал. Няма смисъл да влизаш в излишни обяснения и да спамиш още повече темата.

    ПТ: Странен ден. Отдавна не ми се беше случвало да се будя и да заспивам пак през 10 минути.
    Смел ход, признавам те!

  15. #7140
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Защо, като направя някакъв невинен гаф, после го мисля супер много и се тормозя и като мине време, и се сетя, пак се тормозя?! Няма такъв ;д.
    Охх, много ми е познато. ;д Мисля, че на всеки му се е случвало. ;д

    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Смел ход, признавам те!
    Благодаря.

    ПТ: Не знам защо ме дразни така това момче. Нищо не ми е направило, но като му чуя името и...Странното е, че никога първата ми преценка за даден човек не е правилната и обикновено доста бързо виждам това. Е, мина предостатъчно време откакто го познавам, за да съм имала възможността да си променя "усещането". Не знам, надявам се да се окаже, че греша.
    Life is how you live it not how you spend it.

  16. #7141
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    Видях Грозния в подлеза на Плиска. Като се прибрах се наложи да го чегъртам от подметката ми.
    Гадни плужеци...Ей, тва тип Мекотели са най-ужасните сухоземни твари ;с

    като изключим това, денят беше чудесен.

  17. #7142
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Из 'ПРАВИЛА НА ФОРУМА', за тези, които са ги забравили или никога прочели :

    II. Задължения на потребителите:
    3.Да не се месят в работата и решенията на модераторите, освен при
    основателна причина(нарушения на модераторските задължения), при което са длъжни да уведомят администраторите.
    13. Потребители, които подклаждат спорове и насаждат неприязън към потребител или група потребители, подлежат на директен БАН. Същото правило важи и за потребители, които открито обиждат или изказват нецензурни изрази по отношение на потребител/модератор/администратор на форума. Наказанията по тази точка следва да бъдат изпълнявани директно, без предупреждение.
    Та, бих казал, че YoungBloodZ е толерантен. Поне предупреждава.


    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Защо, като направя някакъв невинен гаф, после го мисля супер много и се тормозя и като мине време, и се сетя, пак се тормозя?! Няма такъв ;д.
    Има има други такива не си сам :Д. Но вместо да се тормозиш, ще ти дам мисъл за размишление. Ще ми е интересно ти какви наблюдения имаш върху това.
    Когато направиш един гаф и съответно го отчетеш като такъв. В момента, в който започнеш да го мислиш. Представи си го, така че все едно започваш да плетеш мрежа. И всяка мисъл добавя една плетка към мрежата, съответно крайния вариант е мрежа от мисли. Тази цяла мрежа, която в край на сметка си "изплел" важи само върху даденото нещо(гафа в случая), и когато приключиш с размислите (спреш да мислиш върху гафа и да се тормозиш), ти слагаш тази мрежа в едно шкафче и тя си стой там, докато не го отвориш отново. Обаче в каквото позиция я оставиш, и с каквото емоция я оставиш, така ще я намериш. Затова, когато нещо те подбуди(стимул от външния свят, или асоциация на ситуация)и се досетиш за дадения гаф, отново започваш да се тормозиш. Естествено, можеш сам да се накараш, да отвориш шкафчето.
    Надявам се да съм го описал достатъчно разбираемо :Д


    По темата:
    Обичам, когато съзная грешка. Както, когато забележа нещо, което съм пропуснал, когато то се е случило.
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  18. #7143
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Чувствам се идеално днес и нямам търпение за петък! <3

  19. #7144
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от SHPAIdURmeN Виж мнението
    Има има други такива не си сам :Д. Но вместо да се тормозиш, ще ти дам мисъл за размишление. Ще ми е интересно ти какви наблюдения имаш върху това.
    Когато направиш един гаф и съответно го отчетеш като такъв. В момента, в който започнеш да го мислиш. Представи си го, така че все едно започваш да плетеш мрежа. И всяка мисъл добавя една плетка към мрежата, съответно крайния вариант е мрежа от мисли. Тази цяла мрежа, която в край на сметка си "изплел" важи само върху даденото нещо(гафа в случая), и когато приключиш с размислите (спреш да мислиш върху гафа и да се тормозиш), ти слагаш тази мрежа в едно шкафче и тя си стой там, докато не го отвориш отново. Обаче в каквото позиция я оставиш, и с каквото емоция я оставиш, така ще я намериш. Затова, когато нещо те подбуди(стимул от външния свят, или асоциация на ситуация)и се досетиш за дадения гаф, отново започваш да се тормозиш. Естествено, можеш сам да се накараш, да отвориш шкафчето.
    Надявам се да съм го описал достатъчно разбираемо :Д
    Т.е. искаш да кажеш, че за да не се тормозим с едно и също нещо по повече от 1 път, трябва мрежата да я оставяме в шкафчето с позитивна нагласа, за да може като го отворим отново да не се тормозим?

  20. #7145
    другата седмица правя 18 , а мен изобщо не ми прави впечатление.
    днес ще изкарам малко пари , собственика на фитнеса където ходя ми предложи днес да пораздавам малко флаери на фитнеса
    в интерес на истината собственика от много време имал тази идея, но нямал доверие на никого , обаче на мен имал ти да видиш
    който иска да ме види, ще съм на метростанция НДК

  21. #7146
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    другата седмица правя 18 , а мен изобщо не ми прави впечатление.
    днес ще изкарам малко пари , собственика на фитнеса където ходя ми предложи днес да пораздавам малко флаери на фитнеса
    в интерес на истината собственика от много време имал тази идея, но нямал доверие на никого , обаче на мен имал ти да видиш
    който иска да ме види, ще съм на метростанция НДК
    ок ще отида там
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  22. #7147
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Кофти ми е. Като знам тоя човек колко значеше за мен и аз колко значех за него. И искам да му пиша и да му кажа, че ми липсва, но това, заради което се скарахме, ще се повтори и няма смисъл. Не знам какво да правя...
    Life is how you live it not how you spend it.

  23. #7148
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Кофти ми е. Като знам тоя човек колко значеше за мен и аз колко значех за него. И искам да му пиша и да му кажа, че ми липсва, но това, заради което се скарахме, ще се повтори и няма смисъл. Не знам какво да правя...
    учи си уроците
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  24. #7149
    Мина и днес това е най-важното
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  25. #7150
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Т.е. искаш да кажеш, че за да не се тормозим с едно и също нещо по повече от 1 път, трябва мрежата да я оставяме в шкафчето с позитивна нагласа, за да може като го отворим отново да не се тормозим?
    Точно така. Обаче като за начало, недей сляпо да ми вярваш на думите, ами го наблюдавай в себе си дали е така, само че това не става за един ден. Защото едно е някой да ти го посочи и ти : "А, да, вярно, че е така.". Съвсем различно е да изпиташ от първо лице и да го "видиш" с "очите" си.
    Колкото и да обясняваш на някого, какво е да караш колело, който никога не е карал. Той никога няма да добие истинска представа, докато не го изживее сам. Тръпката, адреналина, страхът от погрешното движение, падането, раните и т.н. Тази цялата съвкупност е нужно да се изживее от човека, за да го разбера истински какво е. Така и ти наблюдавай себе си, дали е така, това което казвам или не.
    Последно редактирано от SHPAIdURmeN : 03-21-2018 на 20:49
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си