.
Отговор в тема
Страница 54 от 450 ПървиПърви ... 44450515253545556575864104154 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 326 до 1 350 от общо 11246
  1. #1326
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    не го усещам бате



    после ще напиша голям пост за Боровец, че обещах на Грозния :Д:Д:Д
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  2. #1327
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    и на мен ми се пише голям пост, но няма за какво, защото животът ми е скучен.

  3. #1328
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    и на мен ми се пише голям пост, но няма за какво, защото животът ми е скучен.
    хехех, завиждай : )
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  4. #1329
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    едната ми колежка се срещна с бившия ѝ 3 пъти за един месец в София, а в Бургас не се били виждали от година и нещо


    момента,когато шансът е нараснал обратнопропорционално :Д :Д
    Ти мани, с това момче учихме в едно училище, откакто е завършил (3 години) сме се виждали максимум 3 пъти, оказа се, че в София живее в съседния блок. #неамдуми

  5. #1330
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    За сефте като отидох по студентски, през 1 врата до мен имаше 2 съфорумки..
    Примерно те бяха 503 аз бях 507.. (между нас беше 505)

    Света е малък.

    Ох, живота е прекрасен.. kinda.. Само утре да не бях на смяна, че след онази издънка.. Абсолютен каиш..
    Потренирах.. хапнах.. до реката ходих с кучо, поразходих се.. до село ходих малко работа да свърша.. и ся си барам дедовия.. Слушам няк'ви брутални тракове и пуша цигарки.. И обмислям какво мога да си направя по колата.. ;д
    Установих, че за 2 седмици съм минал 12 хиляди километра...
    Тя ми липсва мега много, макар постоянно да се чуваме ;х
    За първи шибан път в шибаното нещо наречено живот, се чувствам наистина комфортно и уверено..
    Тя е изстрадала мега много, аз също.. Което ни сближава мега много.. И се разбираме толкова добре ;х
    И двамата сме супер на моменти интроверти и аутроверти.. Понякога е по единият начин понякога по другият и се допълваме.. The inside jokes are unreal.
    Супер щастлив съм от факта, че приятелката ми е част от същата суб-култура от която и аз и всички шегички, музики и прочие малки нещица се схващат instant. А и знае мега добър английски, което само до принася за dem memes.

    Вчера й пиша "hello" щото знаех, че са в почивка няк'ва от тъпият семинар и да се направя на оборотен... и тя няк'во ми отвръща..
    "It's me", при което аз "Can you hear me?" и тя ми звъни и ми казва, че наплюла с кола една от водещите от смях ;д
    Гледаме гейм ъф троунс и се сещам за мемето
    "Ако ти беше хамбургер в макдоналдс щеше да си мак'арна.. та казвам й, че е мак'арна и тя ме поглежда тъпо..
    Знам.. ама искам и картофки ;д
    Its kinda incredible.
    Дори се старае да помни няк'ви шитни тясно свързани с мен, един от влогърите, който гледам започва влога си
    "Sup y'all
    It's me
    It's yo boy
    Asmongold."

    При, което само й написах.. "Sup y'all" и тя ми довърши останлото.. ;х


    Ох. Положението е.

    Както преди няколко дни казах.

    Feeling as a pussy.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  6. #1331
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    аве нз как... ама пак влязохме във връзка?!?! с нея... и ... направо я насолих... не съм псувал, просто й казах всичко в прав текст, бахти наглостта и детско държание от нейна страна... но това май ни беше и последния разговор - единствения човек, който ме е карал хем да се чувствам страхотно, но в останалите моменти - да се чувствам зле за това, което съм?!?!?!?! ебати съденето, майна... не се вижда ква е тя, тръгнала да съди... ама така е ... разбрах май, че и дялка бяло - от такива хора и тревомани кво мога да очаквам - некачествен материал :Д
    Тъй... надявам се това да е последната песен , свързана с миналото ми в такъв аспект... а сега се насочваме куъм яко кифтетааааааа, куртофи и тренировки :3

  7. #1332
    RiB, махни я вече тази девойка, нищо хубаво няма да видиш от човек, който употребява наркотици. Само ще си тровиш нервите, а по-важно да поставиш себе си пред нея.

    По темата: адски много ме мързи, а имам да уча за последния изпит, който ми е в петък :\

  8. #1333
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Мерси. Да... казахме си сбогом вече. Изтрих номера и всичко. Просто ме е яд на себе си, че бях толкова глупав и сляп! Бедно човече съм, вярващо в простотии. Надявам се нещата да й се върнат. Няма да стане така само аз да бъда наказван за бели кахъри. Както и да е! Чувствам се свободен и искрено позитивен. За любовта не знам, може би ше ми трябва време да се повъзстановя и тогава ще направя някое момиче най-щастливото А дотогава, ще се опитам да избивам агресията в тренировките. Успешен ден на всички :3

  9. #1334
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    Цитирай Първоначално написано от RiB Виж мнението
    да се повъзстановя и тогава ще направя някое момиче най-щастливото
    скачайте, момичета.

  10. #1335
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    скачайте, момичета.
    яжте, пийте, кур/ви, RiB черпи
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  11. #1336
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Back in the game сме, ши ни мине някак. Може да съм доста наранена, но поне знам, че наистина ще ми мине, щото веднъж опитах вече и видях, че не е по-голямо от мен. Ходи ми се на мега шумния, луд, див кОпон, и ми се пие на лайно. Ама да се освяткам така, че да не помня кво съм правила на сутринта. Няма час разговор с готЯно аверче по телефона и ми се пооправи малко или много настроението. Само се надявам довечера да излезе нещо за правене, щото умирам от скука. Или деазнам, поне да изникне някой, с когото да пия коктейлче по барчетата. :ддд Нещо въобще.
    квак

  12. #1337
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    RiB, от писанията ти изглежда,че сякаш си се хванал като удавник за сламка за бившата си. Все едно няма как да си намериш друга. А тя очевидно отдавна те е изтрила от мислите си и е продължила напред. Имам усещането,че колкото и да я плюеш сега само ако ти подсвирне и те посочи с пръст ще подпалиш обувките с 300 към нея мятайки доволно с опашчица. Не е като да не съм го наблюдавал. Само дето беше в женски вариант.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  13. #1338
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    RiB, от писанията ти изглежда,че сякаш си се хванал като удавник за сламка за бившата си. Все едно няма как да си намериш друга. А тя очевидно отдавна те е изтрила от мислите си и е продължила напред. Имам усещането,че колкото и да я плюеш сега само ако ти подсвирне и те посочи с пръст ще подпалиш обувките с 300 към нея мятайки доволно с опашчица. Не е като да не съм го наблюдавал. Само дето беше в женски вариант.
    Не знам, бро... не мисля. Искам да намеря нещо ново и стойностно. Трябва да имам огромно сърце, за да го направя това, което казваш, а моето не е такова. Знам си лимитите.

    @pandabear не... мерси

  14. #1339
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    спи ми се

  15. #1340
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от RiB Виж мнението
    ...
    Абе ти не спре ли да се занимаваш с тва женско,дето ти трови нервите?
    Заеби я.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  16. #1341
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Прави сте, ве хора... много съм тъп... ко изобщо се занимавам. Аре... чертата от тука и тфа е.
    Иначе 12:58... бахти минута по-бавно :Д ама нормално, силовата тренировка преди това беше доста тежка.

    Аве, хора... дайте някъв нов як ужас да гледам, че ми е скучно

  17. #1342
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    RiB, Четвъртият вид гледал ли си? Не е ужас ама е няква мистерия и уж е по действителен случай, интересен е г/д и СОВИТЕ НЕ СА ТОВА, КОЕТО БЯХА!
    квак

  18. #1343
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от RiB Виж мнението
    Аве, хора... дайте някъв нов як ужас да гледам, че ми е скучно
    http://www.imdb.com/title/tt0251127/

  19. #1344
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от RiB Виж мнението
    Не знам какво става... чувствам се удовлетворен от живота... някво почва да ми е щастливо... релаксиращо, пък си нямам никой до себе си.
    Това е защото си разкарал бившата !
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    не го усещам бате



    после ще напиша голям пост за Боровец, че обещах на Грозния :Д:Д:Д
    Чакаме, не само аз.
    Предполагам, че и на другите ще им е интересно !
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    и на мен ми се пише голям пост, но няма за какво, защото животът ми е скучен.
    Едно е да искаш,
    друго е да можеш,
    а трето и четвърто да го направиш !
    Цитирай Първоначално написано от RiB Виж мнението
    аве нз как... ама пак влязохме във връзка?!?! с нея... и ... направо я насолих... не съм псувал, просто й казах всичко в прав текст,
    Еее, верно ли?! Само си си загубил времето с глупости!
    Цитирай Първоначално написано от RiB Виж мнението
    Надявам се нещата да й се върнат.
    Можеш да си сигурен - наркотиците не прощават на никого, да знаеш!
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Абе ти не спре ли да се занимаваш с тва женско,дето ти трови нервите?
    Заеби я.
    Евалата Дейтунар !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  20. #1345
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    уби ме... хахахахахахахаха наистина си Е УЖАС
    @Tori, мисля, че да... но ми се ще с клане, кървища или некви психари там да режат яко в некое мазе
    Грозен, прав си братко.

    Правя си ново СД за морето... тоя 100 кила ко почна толкова ме кефи, тоя мангал човек... ама нищо, де... бас да има :Д

  21. #1346
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Череши тук, череши там.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  22. #1347
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Череши тук, череши там.
    гърдите ли си гледаш ?

  23. #1348
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    гърдите ли си гледаш ?
    Чудя се кога ще дойде време да се събере реколтата.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  24. #1349
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Ами то от днес официално е сезона на дините.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  25. #1350
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    мбате, нещо не ми се пише, ако тряа да бъде честен
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си