.
Отговор в тема
Страница 123 от 450 ПървиПърви ... 2373113119120121122123124125126127133173223 ... ПоследнаПърви
Резултати от 3 051 до 3 075 от общо 11246
  1. #3051
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    гледай го и ще видиш
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  2. #3052
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    ^ вероятно просто имаш някакви ментални проблеми, затова така ти влияе аватарът ѝ.
    <3 <3 <3

    Lilanda, беше споменала това, интересно ми беше защо реши да е в НБУ, при положение че има софтуерно инженерство в други университети, където таксите са много по-ниски

    имам познати, които учат в НБУ и не си дават много зор, но иначе има много интересни предмети, поне в хуманитарните специалности
    иначе много успехи ти пожелавам
    Последно редактирано от lunacy : 07-30-2017 на 23:03

  3. #3053
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298



    it is what it is
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  4. #3054
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Господи, спи ми се на мърша, а уж рано си легнах. Направо умирам за още час-два. Снощи ми приказваха некви тъпотии, малко се поизнервих. Даже не малко... Вне тая, ш ми мине.
    квак

  5. #3055
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от lunacy Виж мнението
    <3 <3 <3

    Lilanda, беше споменала това, интересно ми беше защо реши да е в НБУ, при положение че има софтуерно инженерство в други университети, където таксите са много по-ниски

    имам познати, които учат в НБУ и не си дават много зор, но иначе има много интересни предмети, поне в хуманитарните специалности
    иначе много успехи ти пожелавам
    Госпожата ми от частните уроци по математика ме прецака като януари месец спря да ми вдига. Не се чувствах подготвена за изпита, а тя го направи във възможно най-неподходящия момент, когато вече не можех да търся друг човек. Изпаднах в мини депресия, че от мен нищо няма да стане и бла бла. Беше ме страх да се явя на изпит по математика, винаги съм била добра и имах чувството, че ще изкарам двойка и ще си набия още повече филма, че за нищо не ставам. Е, може би наистина нямаше да вляза, но поне трябваше да опитам, сега като се замисля. Но не съжалявам. Каквото било, било.

    Грозен, да, интересувала съм се. Все пак брат ми 7 години живя с програмист, завършил информатика в НБУ.

    Това за недаването на зор - нали се сещате, че е до човек, а не до университет. Имам познати, които са завършили Софийски на хартия (молили са се да си вземат изпита с 3), а сега познайте какви "специалисти" са. Не живеем в държава, в която се влиза и излиза трудно от университет, осъзнайте се.

  6. #3056
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 334
    реално трябват умения а не ''мястото на завършване'' всичко зависи от нея грозен а не от това къде учи

    но повярвай ми има доста в това момиче (не говоря за гръдна обиколка а за акъл)
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  7. #3057
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Харитов, на колко водки си?

  8. #3058
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 334
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Харитов, на колко водки си?
    само малко коняче
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  9. #3059
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Изпаднах в мини депресия, че от мен нищо няма да стане и бла бла.
    Спокойно мойто момиче - то си е така ! След време ще го разбереш и ще свикнеш !
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Грозен, да, интересувала съм се. Все пак брат ми 7 години живя с програмист, завършил информатика в НБУ.
    И тоя програмист на кой пазар продаваше зеленчуци ?
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    реално трябват умения а не ''мястото на завършване'' всичко зависи от нея грозен а не от това къде учи
    Според теб образованието от Оксфорд и Свободен Университет Горно-Нанадолнище е едно и също и всичко зависи само от "личностните умения" на студента ?!


    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    но повярвай ми има доста в това момиче (не говоря за гръдна обиколка а за акъл)
    Колко акъл може да има в някой който да запише в НБУ ?
    А колко акъл може да има в някой, който очаква да научи нещо реално там и да се реализира по специалността на пазара на труда ?!
    Сериозно ли мислиш, че работодателите не знаят за какво става въпрос в тоя "университет"?
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Харитов, на колко водки си?
    Явно си е въобразил, че Лили ще му пусне !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #3060
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 334
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Спокойно мойто момиче - то си е така ! След време ще го разбереш и ще свикнеш !
    И тоя програмист на кой пазар продаваше зеленчуци ?
    Според теб образованието от Оксфорд и Свободен Университет Горно-Нанадолнище е едно и също и всичко зависи само от "личностните умения" на студента ?!


    Колко акъл може да има в някой който да запише в НБУ ?
    А колко акъл може да има в някой, който очаква да научи нещо реално там и да се реализира по специалността на пазара на труда ?!
    Сериозно ли мислиш, че работодателите не знаят за какво става въпрос в тоя "университет"?
    Явно си е въобразил, че Лили ще му пусне !
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  11. #3061
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    реално трябват умения а не ''мястото на завършване'' всичко зависи от нея грозен а не от това къде учи

    но повярвай ми има доста в това момиче (не говоря за гръдна обиколка а за акъл)
    На един приятел баща му е адвокат на няколко града и съответно си има кантора и всичко, тъ когато идва някой нов, ако има едно момче от унсс и едно момче от су, които са завършили право, винаги взима този от су. 10/10. Това е така, защото вече 10тина години е изпитал разликата върху себе си. Мястото, на което си завършил има влияние, когато не знаят нищо за теб. А когато наемаш нов човек, няма как да го тестваш, няма как да тестваш всичките кандидати.
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  12. #3062
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 334
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    На един приятел баща му е адвокат на няколко града и съответно си има кантора и всичко, тъ когато идва някой нов, ако има едно момче от унсс и едно момче от су, които са завършили право, винаги взима този от су. 10/10. Това е така, защото вече 10тина години е изпитал разликата върху себе си. Мястото, на което си завършил има влияние, когато не знаят нищо за теб. А когато наемаш нов човек, няма как да го тестваш, няма как да тестваш всичките кандидати.
    ами ако единия е завършил с отличен а другия с тройка? (макар че и това не е показател)

    аде сега не ставай по-тъп отколкото господ те е създал взимат те за да работиш а не да навлизаш тепърва в материала

    между знания и умения има огромна разлика а многознайковците не се търсят много

    и има как да тестваш всички кандидати

    да не говорим за купени дипломи

    искаш да ли ти дам конкретен пример с пилот?
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  13. #3063
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760



  14. #3064
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 334
    ама да съм честен когато взимат програмист на работа на повечето места му искат и готов проект като даже споменават и че няма нужда от завършено образование

    ама все тая живейте си в заблуда
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  15. #3065
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    give грозния a cookie
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  16. #3066
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Анархи, къде е дългия пост как нямаш време за нея, а тя е толкова прекрасна?

  17. #3067
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Анархи, къде е дългия пост как нямаш време за нея, а тя е толкова прекрасна?
    Къде са бирите,които чакаме вече месец ?
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  18. #3068
    Повече от фен Аватара на ПyРкО ♠
    Регистриран на
    Apr 2014
    Мнения
    348
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Анархи, къде е дългия пост как нямаш време за нея, а тя е толкова прекрасна?
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Довечера тръгваме за морето.. тя вече замина на Гърция и адски много ми липсва..
    На морето.. ще се раздам.. <3
    Тя е на Гърция, а той все още на море.

  19. #3069
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от ПyРкО ♠ Виж мнението
    Тя е на Гърция, а той все още на море.
    Може да са говорили по телефона.

    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Къде са бирите,които чакаме вече месец ?
    Ще има да чакаш.

  20. #3070
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Ще има да чакаш.
    Айде,айде.
    Не се ослушвай.
    Анархи,намери му неква свинска глава и го пращай на границата.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  21. #3071
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Айде,айде.
    Не се ослушвай.
    Анархи,намери му неква свинска глава и го пращай на границата.
    Айде бе, ето, че ми писна от теб. Няколко бири даже, че да спреш да мрънкаш.
    И забележи, че са студени.


  22. #3072
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Айде бе, ето, че ми писна от теб. Няколко бири даже, че да спреш да мрънкаш.
    И забележи, че са студени.
    Няя минеш толкоз тънко.
    Само с некви снимки.
    По 4 на всеки ли ще купуваш?
    Браво.
    Аресва ми как мислиш.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  23. #3073
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Заповядай в Кауфланда на ул. Кукуряк довечера в 19:00. Ама може и да не дойда. Ако не дойда, почерпи се сам и приеми, че съм те почерпил.

  24. #3074
    Повече от фен Аватара на ПyРкО ♠
    Регистриран на
    Apr 2014
    Мнения
    348

  25. #3075
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Анархи, къде е дългия пост как нямаш време за нея, а тя е толкова прекрасна?
    неудобно ми е да пиша от телефона, а и тя вече е тук ;д
    Като се прибера ще кача снимки..
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си