.
Отговор в тема
Страница 128 от 450 ПървиПърви ... 2878118124125126127128129130131132138178228 ... ПоследнаПърви
Резултати от 3 176 до 3 200 от общо 11246
  1. #3176
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    като бяхме ... в Саудитска Арабия как бях откраднал два кетчупа от едно заведение без никой да ме забележи и от прозорците пръсках по хората без да ме забележат
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    И по едно време само усещам як плесник зад врата и какво да видя. Някакъв около 20 годишен работник в хотела. Пита ме какво точно правя , ама аз нали съм си устат му отговорям: "Да не си полицай бе" и тоя ми излупа два шамара ...
    Ти си готов за терорист от малък !
    Виж си и аватара - прилича на знамето на ИДИЛ (ако не се зачетеш какво пише) !
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    Дееба мислех че ще се спукате от смях от моята така сърцераздирателна история
    Сигурно дори не са те прочели . Добре, че аз пак съм тук .
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Некои са на море,некои по родните места.
    Хубаво е когато си далеч от голямото село.
    И адски тъпо като видиш табелата "София" през предното стъкло.
    Сигурно е още по-хубаво да си в малкото си село в Северозапада .
    Не че селото по принцип е нешо лошо, но там където си може и да е .
    Цитирай Първоначално написано от lunacy Виж мнението
    ми да, не съм се чувствала на място във връзките, които съм имала, затова съм ги прекратила
    Той се оплаква от работота си, която работи от месец - ти се оплакваш от връзките си на 3 дена .
    На работното място зависиш и от други хора, само не мога да разбера в твоите "връзки" ден до пладне кой ти е виновен ?!
    Цитирай Първоначално написано от lunacy Виж мнението
    съм взела решение, което смятам че е най-доброто за мен и се придържам към него
    Ако все взимаш "най-доброто решение", защо все се оплакваш?
    Цитирай Първоначално написано от lunacy Виж мнението
    малко ми е странна идеята че шефката ти трябва да ти е учителка- не се ли предполага просто да те наглежда от време на време и да отговаря на въпросите ти?
    Колкото работата е по-сложна - толкава повече има за научаване и служителите трябва да се обучават от по-опитните работници/шефове. Това не е като да миеш чинии в някое капанче или да ръгаш чушки в боба !
    Цитирай Първоначално написано от lunacy Виж мнението
    ... но мисля че имаш грешни представи
    Хохохохо !
    Ти понеже нямаш !
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    ^Няма работа, където да работиш по точки. Винаги може да изскочи нещо, което е непридвидено...
    Това е част от характеристиката на много малко работни места. На повечето места, ако това се случва постоянно, значи работата не е организирана добре и нещо в ръководството куца.
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Няма работа, на която всичко да е мед и масло и да я научиш за 2 дни.. и да я работиш абсолютно перфектно, ако ти сам не го поискаш.
    За това си прав.
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Толкова ли си тъп, че да не можеш да разбереш кой от трите начина (като приемем, че трима са ти показали по три различни начина как се прави нещо) е най-правилен...
    Ако е подчинен, неговата работа не е да мисли кой начин е най-правилен. Началниците служат за да организират работата по най-добрия начин, подчинените трябва да я изпълняват по най-добрия начин. Схващаш ли разликата?
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Любовта химически трае максимум 3 години, след това всички ензими и хормони, феромони към човека изчезват от тялото и единственото, което ви задържа заедно е навикът и привързаността.
    Евала !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  2. #3177
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Някойтам, знаеш че никога не ти скачам за нищо.. ама верно супер много се оплакваш.. приеми го, че си мега мързелив и винаги всички са ти неудобни и работи за да го промениш тва нещо... Няма работа, на която всичко да е мед и масло и да я научиш за 2 дни.. и да я работиш абсолютно перфектно, ако ти сам не го поискаш..
    По твоя начин обвиняваш всички други за своите грешки..
    Толкова ли си тъп, че да не можеш да разбереш кой от трите начина (като приемем, че трима са ти показали по три различни начина как се прави нещо) е най-правилен... ако да.. просто стани общ работник и си копай по цел ден, или ти е под нивото и много се работи за мързела ти? / Не, че се заяждам, но ненавиждам мързеливи мърди./
    Не обясняваше ли ти, преди 2-3 седмици, как до края на годината ще се издигаш.. и колко било яко на тая работа, а ся едва ли не след първата спънка, ще напускаш? Извинявай, ама т'ва не е действие на рационален, възпитан и интелигентен 30 годишен мъж, а на 18 годишна амеба.
    Имам един приятел като теб, мега мърда.. всяка работа му е трудна, натоварваща.. едва ли не иска просто да си лежи и да му се плаща за това.. и все недоволен и все мрънка.. абе я се стегнете бе мъже сте, не путки.
    Отказа работа за 1000 лева месечно възнаграждение, като логистик в транспортна фирма с 2 ТИРА, като трябваше просто да ги следи с GPS-а от компютъра (или от телефона) ((КАТО ДАЖЕ ШИБАНИЯ ДЖИПИЕС оставя ред трейл къде са били) да не се отклоняват, къде какво правят да спират и т.н. и да им плаща по банков път всички такси / магистрални такси, спедиция, зареждане на бензиностанции и т.н
    Работа, която реално можеш просто да си проверяваш телефона на всеки 20-30 минути.. НО дори и да го забравиш..
    С двамата шофьори си имате номерата / служебни мобилни /, ако изникне нещо, те ще ти звънат и ще те подсетят, че трябва да им платиш няк'ва такса примерно.
    Е т'ва му била трудна работа (а даже е от вкъщи), та ти си същия мързелив мрънкач. хвани се стегни малко. Казвам ти го като мъж на мъж, мега грозно и смешно е.. здрав, прав, 30 годишен мъж да хленчи като ученик..
    Т'ва в очите на жените изглеждаш мега слабохарактерно мекотело...
    Виж сега. Айде да ми го играеш по-малко мъжкаря в черно,защото и ти преди да станеш влюбен и загубен мрънкаше и хейтеше за щяло и нещяло ама сега гледам ти наголемяла нещо работата.
    Освен поясненията има и други работи дето не ми харесват. Има и такива дето ми харесват поне засега.
    Второ, засега аз не съм тръгнал никъде, но наскоро тайничко ми беше обяснено, че може и да ми се "помогне" Като знам и други фактори, а и както започнах поне видимо да се сприятелявам с хората там мисля, че е 50/50, ако не и 90/10.
    Трето, аз на тоя етап нямам право да решавам кой начин, защото не съм дорасъл още та трябва да следвам начина на с който съм. Като има засечки на двама пак схемата се променя и след това евентуално може на мен да ми се мрънка като най новак.
    А това за приятеля ти дето САМО трябвало да следи GPS-и надомно за 1000 лева го разправяй на някой друг, а не на мен и не сега. Защото то попринцип и аз трябваше да правя нещо уж много просто. Само "и" и "и", но всъщност се оказа, чеосвен горните "и" и "и" имало и "и" и "и" и "и" и още "и" и в бонус още "и". Или иначр казано някога тези и-та са били разпределени на точно трима човека, които са взимали заплата поне катомоята всеки. Вярно имало е малко повече работа тогава, но малко, а не много повече от сега.Отделно и други хора искат да вършиш тяхната работа понякога, тези от по-високото доколкото разбрах и се навиват понякога.

    Едит: А за по-добрия живот нищо не се знае. Даже няколко дни преди да ми се направи намека или даже повече от намек сънувах, че някой ми каза: Ти няма да работиш като такъв(сегашната ми работа), но пък ще взимаш толкова пари(значително повече от тези, които трябва да взимам сега). Пък и в много сънища започвам някаква краткотрайна работа, която може би ми отключва нови врати. Нещо между един и 6 месеца.Всъщност реално и за по-голямото число ми е пробния договор. Тъй, че Анархи и след първия месец да ме изритат пак нищо не се знае...
    Последно редактирано от Niakoitam : 08-06-2017 на 22:41
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  3. #3178
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Светът ми се сгромолясва пред очите. Прекалено много неща в един ден. Искам да се събудя и всичко да се окаже просто един кошмар. Но май от този кошмар няма събуждане...

  4. #3179
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Искам да се събудя и всичко да се окаже просто един кошмар.
    И аз така. Ама.. няма.

  5. #3180
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Любовта химически трае максимум 3 години, след това всички ензими и хормони, феромони към човека изчезват от тялото и единственото, което ви задържа заедно е навикът и привързаността.
    Достатъчно добре запозната съм с какво е любов и какво е обич, не е нужно да ми се обяснява
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  6. #3181
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ебаси, щях да пукалясам преди малко, кво ми стана, ве?! Не се е случвало това до сега или поне не се е случвало в такива условия... Чак ми омекнаха краката и ми причерня.
    Вчера го бих на любимата му игра като малък и спечелих уважение и от приятелите му. Много е яко са го вадиш голям.
    квак

  7. #3182
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Сигурно е още по-хубаво да си в малкото си село в Северозапада .
    Не че селото по принцип е нешо лошо, но там където си може и да е .
    !
    Дам.
    Монтана е малко село.
    Разгледай по-малките градове из България и ще откриеш колко е отвратително твоето любимо,голямо село,наречено София.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  8. #3183
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Desparate. Но вярвам, че довечера всичко ще е наред. Или поне искам да го вярвам. Ама и мен кой ме бие да правя простотии?

  9. #3184
    Боли ме глезена а не мога да пия болкоуспокояващи, понеже карам. Как може да съм толкова спъната, буквално.
    Още 2 седмици така! Надявам се поне болката да се махне и да мога да стъпвам
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  10. #3185
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Виж сега. Айде да ми го играеш по-малко мъжкаря в черно,защото и ти преди да станеш влюбен и загубен мрънкаше и хейтеше за щяло и нещяло ама сега гледам ти наголемяла нещо работата.
    Освен поясненията има и други работи дето не ми харесват. Има и такива дето ми харесват поне засега.
    Второ, засега аз не съм тръгнал никъде, но наскоро тайничко ми беше обяснено, че може и да ми се "помогне" Като знам и други фактори, а и както започнах поне видимо да се сприятелявам с хората там мисля, че е 50/50, ако не и 90/10.
    Трето, аз на тоя етап нямам право да решавам кой начин, защото не съм дорасъл още та трябва да следвам начина на с който съм. Като има засечки на двама пак схемата се променя и след това евентуално може на мен да ми се мрънка като най новак.
    А това за приятеля ти дето САМО трябвало да следи GPS-и надомно за 1000 лева го разправяй на някой друг, а не на мен и не сега. Защото то попринцип и аз трябваше да правя нещо уж много просто. Само "и" и "и", но всъщност се оказа, чеосвен горните "и" и "и" имало и "и" и "и" и "и" и още "и" и в бонус още "и". Или иначр казано някога тези и-та са били разпределени на точно трима човека, които са взимали заплата поне катомоята всеки. Вярно имало е малко повече работа тогава, но малко, а не много повече от сега.Отделно и други хора искат да вършиш тяхната работа понякога, тези от по-високото доколкото разбрах и се навиват понякога.

    Едит: А за по-добрия живот нищо не се знае. Даже няколко дни преди да ми се направи намека или даже повече от намек сънувах, че някой ми каза: Ти няма да работиш като такъв(сегашната ми работа), но пък ще взимаш толкова пари(значително повече от тези, които трябва да взимам сега). Пък и в много сънища започвам някаква краткотрайна работа, която може би ми отключва нови врати. Нещо между един и 6 месеца.Всъщност реално и за по-голямото число ми е пробния договор. Тъй, че Анархи и след първия месец да ме изритат пак нищо не се знае...
    Никъде в целия ти пост не видях да кажеш, че ще се справиш.. а само прехвърляш топката на другите..

    Само се замисли, че ако няма как физически според законите на вселената, ти да си безгрешен и все всички други да са ти виновни... за всичко..
    Обикновено, когато на някой всички други са му виновни за всички, реално той сам си е виновен, но е прекалено сляп или глупав за да го види и му е по-лесно да си подмята, как другите не работели, другите го учели грешно и прочие.
    Съвет Георги.
    В тоя живот, ти не си длъжен на никого и никой не ти е длъжен с нищичко.
    Човек ако не се оправи сам, няма да има кой да го оправи..
    За т'ва има пробивни хора и мишки бачкатори..
    Щото докато едните мислят как да станат по-добри, как сами да си оправят ситуацията, как да станат по рационални и да се развият, други си мислят, как не ги обучават правилно, как са им малко парите, как всичко е мега лошо и как само ги лъжат, а ти видиш ли мега трудолюбивите и честни добри граждни... само искат да работят.
    айде бегай ;д
    смешки.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  11. #3186
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Достатъчно добре запозната съм с какво е любов и какво е обич, не е нужно да ми се обяснява
    Само се опитвам да помогна.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  12. #3187
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Ебаси, щях да пукалясам преди малко, кво ми стана, ве?! Не се е случвало това до сега или поне не се е случвало в такива условия... Чак ми омекнаха краката и ми причерня.
    Вчера го бих на любимата му игра като малък и спечелих уважение и от приятелите му. Много е яко са го вадиш голям.
    То щото Mortal Kombat, не е button smashing, at all.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  13. #3188
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Тори почти съм сигурен, че и кучето ми има реален шанс да ме бие на MK, стига да му върже докато се въргаля върху джойстика.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  14. #3189
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    ДА МУ САПУН МАЙКАТА ДА МУ САПУН, САПУН ЛЕЛИНА ДА МУ САПУН МАЙКАТА, САПУН ШАМПОАН.

    ОТВРАТИТЕЛНИ ПЪТИЩА, ЗАЩО ГИ ПЛАЩАМЕ ТИЯ ВИНЕТКИ НЕ ЗНАМ :@
    КАК СИ ПРЪСНАХ ЦЯЛАТА ПРЕДНИЦА НА БЕЛА ВОДА НЕ Е ИСТИНА, САПУН ГНУСНИЯ ПЕРНИК САПУН. :mad
    направо ми се прирева, колата вече е при майстора и само чакам да чуя цифричката да ми стане лошо...
    Ще стане до 2 седмици.
    Което значи, че или трябва да изкарам някоя от астрите или да взема на баща ми колата, което хич не ми се иска..
    Сигурно ще изкарам H-a, a G-то ще дам на Д, да я кара.
    Щото като по чудо (или не чак толкова) НЯКАКЪВ САПУНЯК СЕ ЗАБИ В НЕЯ СНОЩИ и ся и тя няма кола. абе. :@
    още 3 дни и край с отпуската. кри кри.
    <3
    Но като цяло съм щастлив, т'ва са няк'ви дребни несгоди, които може да се случат на всеки и честно казано не могат да ме спрат да имам добро настроение, леко ме нервираха, ама човек трябва да го дава по ларж ;д
    Сапунисва ми се, а тя е на работа.. ;х
    Мързи ме да отида до село за да си взема астрата, което значи, че за днес нямам кола, което означава, че отивам да се напия. <3
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  15. #3190
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    *стена от текст*
    Съвет Георги.
    *още стена*
    Какво се хабиш, сега ще дойде да те напсува, да ти каже как нищо не знаеш, да ти разкаже 2 съня и каква съдба има.
    Щото неговата работа е толкова трудна и отговорна, ние нищо не разбираме, ние никога не сме работили и до сега сред хора не сме били. Съвети не можем да даваме, само състрадание
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  16. #3191
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Какво се хабиш, сега ще дойде да те напсува, да ти каже как нищо не знаеш, да ти разкаже 2 съня и каква съдба има.
    хахаха
    бати лафа - ше дойде да ти разкаже 2 съня

  17. #3192
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Ти не си котка, ти си геврек.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  18. #3193
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    То щото Mortal Kombat, не е button smashing, at all.
    Нда, ве, спамих бутончетата, общо-взето. Ама пък беше някво мега яко да го очеша на любимата му игра. Момчетата ме гледаха с възхищение, щото техните аверки отказват въобще да пробват нещо ново. И да - и той се изненада и накефи. Даже бил имал плейстейшънче и сме щяли да цъкаме някви игри тези дни, когато набараме почивка. Та е сладко. Както и е сладко като той мо слуша драмите, че еди-коя си палитра/марка грим я няма в България.

    ОН: Ного яко, че плановете за неделя се донагласят. <3 Ши го бъде! Сряда имам да свърша някви неща, че ми е почивка и после ще има некво чилче с тея, евентуално и кафе с боклика. <3 Ного е яко да не се виждаме всеки ден, щото после има кво да си говорим. Пак съм некви пари напред, което е яко. И да - няма да стоя гладна като се приберем. :ддд Пък виж, имам и да вземам пари. А-О. Яко било, бе!
    Днес приключих за норматив и се прибрах за норматив. И ся отивам да ям нещо и да се къпя. Или да се къпя и да ям.
    За ся съм добре, но врата още припарва. Бая се ошашках тая сутрин, де...
    квак

  19. #3194
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    съъъъъърцетуп-туп-туп.

  20. #3195
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Прекарах страхотен уикенд с любими хора, изкачихме връх Ботев и се спасих от големите жеги. Доволен съм.
    Welcome to the Jungle...

  21. #3196
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Какво се хабиш, сега ще дойде да те напсува, да ти каже как нищо не знаеш, да ти разкаже 2 съня и каква съдба има.
    Щото неговата работа е толкова трудна и отговорна, ние нищо не разбираме, ние никога не сме работили и до сега сред хора не сме били. Съвети не можем да даваме, само състрадание
    Ти по-добре просто разкажи коооолко е прекрасен, че по ти се отдава. Със сложни неща като сънища и съдба по-добре избягвай да си тормозиш главицата.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  22. #3197
    ^да, такива сложни работи ги оставям на теб може би ако влагаше толкова усилие и в работата си, колкото в това да помниш коя циганка какво ти предвещава и кога коя "мацка" от работа ти е показала човешко държание, нямаше да си на път за уволнение
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  23. #3198
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  24. #3199
    IlianUSA2002
    Guest
    Като в първи свят

  25. #3200
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Скролваш си из фб и изведнъж...



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си