.
Отговор в тема
Страница 185 от 450 ПървиПърви ... 85135175181182183184185186187188189195235285 ... ПоследнаПърви
Резултати от 4 601 до 4 625 от общо 11246
  1. #4601
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    о.0
    Логиката наподобява тази на "Убавия"
    он
    Д*е*ба гадния грип.
    Логиката е, че с това нейно гласче ще си излекува главоболието.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  2. #4602
    Не трябва ли с добро към събеседника?

  3. #4603
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Добре, защо трябва да е така? Тъкмо си казвам "Наистина си струва" и следва поредното разочарование. И то не само едно, а направо едно след друго. Не разбирам. Аз ли го overthink-вам, или нещата стоят точно така както ги виждам. В някакъв омагьосан кръг съм, щастие - дупка - щастие - дупка и така до безкрай. Не знам, понякога си мисля, че не заслужавам повече. И може би е така, знае ли човек...

  4. #4604
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Удари едно караоке и ще видиш как ще спре.
    Има само петък и събота, дотогава няма да оцелея.
    Най-много ме е яд, че ще пропусна Нова година и концертите, също и за пропилените пари за шофьорските курсове и семестъра, който няма да изкарам. А, и на нашите може да им е тъпо. И тук-там на още един-двама.
    За мен беше чест да бъда част от този форум, радвам се, че успях да срещна на живо поне малка част от готините хора тук, с останалите ще се видим в някой друг свят.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  5. #4605
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Добре, защо трябва да е така? Тъкмо си казвам "Наистина си струва" и следва поредното разочарование. И то не само едно, а направо едно след друго. Не разбирам. Аз ли го overthink-вам, или нещата стоят точно така както ги виждам. В някакъв омагьосан кръг съм, щастие - дупка - щастие - дупка и така до безкрай. Не знам, понякога си мисля, че не заслужавам повече. И може би е така, знае ли човек...
    С риск целият форум да ми се нахвърли, че "дръзвам" да те коментирам
    Прекалено много разчиташ на други обстоятелства за собственото си щастие, вкопчваш се в няк'ви хора очаквайки да те направят щастлива, което може и да става за няк'во кратко време, но в един момент пак си на старият хал.. В няк'ви преживявания, предмети, усещания. очакваш да стане чакаш го и то никога няма да стане.
    Това и на мен ми е говорено стотици пъти, но докато не започнеш да бъдеш щастлива от самата себе си, нищо няма да успее да те ощастливи и ще си в подобни дупки.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  6. #4606
    Значи аз ако карам със слушалки, ще ме глобят, ако са ми затъмнени предните стъкла на колата също, но онези могат да карат с чаршафи на главите и напълно лимитирано периферно зрение. Една днес за малко и да ме блъсне няколко пъти. Сложила чаршафа и се хвърля от едното платно в другото без да гледа. Не случайно в техните страни нямат право да шофират
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  7. #4607
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    С риск целият форум да ми се нахвърли, че "дръзвам" да те коментирам
    Прекалено много разчиташ на други обстоятелства за собственото си щастие, вкопчваш се в няк'ви хора очаквайки да те направят щастлива, което може и да става за няк'во кратко време, но в един момент пак си на старият хал.. В няк'ви преживявания, предмети, усещания. очакваш да стане чакаш го и то никога няма да стане.
    Това и на мен ми е говорено стотици пъти, но докато не започнеш да бъдеш щастлива от самата себе си, нищо няма да успее да те ощастливи и ще си в подобни дупки.

    От написаното как реши, че става въпрос за човек?

    Не се заяждам, просто си препрочетох поста няколко пъти и не виждам нещо, по което да изглежда така. :Д

  8. #4608
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    От написаното как реши, че става въпрос за човек?

    Не се заяждам, просто си препрочетох поста няколко пъти и не виждам нещо, по което да изглежда така. :Д
    1во, не говоря единствено от поста ти
    2ро не говоря конкретно за човек ;д
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  9. #4609
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Значи аз ако карам със слушалки... racism intensifies
    Значи караш по-зле и от тях.

    Но винаги е много интересно, когато имигрант критикува други имигранти.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  10. #4610
    Това continuous education е толкова ненужно и time consuming. Не виждам причина да има задължително аудио към текста, което не можеш да прескачаш и да трябва да прекарвам по точно опеделено време на всяка страница. Все пак не съм сляпа, мога и сама да си го прочета набързо и да продължа.
    Нищо чудно че за 45 страници ми казаха да си освободя 8 часа за да го направя. Поне не съм само аз де. Всички около мен пуфтят и мрънкат
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  11. #4611
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    1во, не говоря единствено от поста ти
    2ро не говоря конкретно за човек ;д
    Така изглежда, извинявай.

    ПТ: Това е последното нещо, което очаквах да се случи днес. ;д Продуктивен ден, по-добре прекаран от вчера със сигурност. Е, едно притеснение, при това доста сериозно, в повече, но смятам да изчакам още малко и да видя дали съм права.

  12. #4612
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Бях почти сигурна, че скоро положението ще се успокои, но въобще не съм очаквала такова развитие за такъв кратък период от време. Толкова силно съм се вкопчила в тази идея, че станалото ме удари в емоциите. Не съм сигурна дали плаках от радост заради краткия миг на съвършенство, или заради болката, която ми носи мисълта, че съм толкова близо до щастието, но никога няма да мога да се докосна до него. Чудя се от кое боли повече - да се откажеш от нещо, за което толкова силно копнееш, или непрекъснато да бъдеш на крачка от него, но без да имаш възможността да го достигнеш?
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  13. #4613
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от divergent
    Чудя се от кое боли повече - да се откажеш от нещо, за което толкова силно копнееш, или непрекъснато да бъдеш на крачка от него, но без да имаш възможността да го достигнеш?
    Второто.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  14. #4614
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    УМИРАМ от шибан студ, щото не съм спала като света. Мразя да ме ръчка да му ходя на гости, когато е първа. Ей ся се вдигам и тичам да си мия зъбките, че имам няма 25 минути и трябва да вървя на работа. А и съм гладна като животно... + няма време за кафе. Толкова рано сутрин направо мразя живота си.
    Довечера... :3
    квак

  15. #4615
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Сутринта не си чух алармата и се събудих в 7 и 10. Изхвърчах от нас в и 25 и в 7:31 бях пред кафето, което беше затворено. Отидох до магазина, върнах се, то си стои все така тъмно. Изчаках кротко до и 45 и звъннах на шефа, който спокойно ми отговори с "Добро утро" и в следващата секунда беше "Аааааааа идвам, идвам!" Първите двама клиенти за деня си поръчаха кафетата в картонени чашки, защото се успали и закъсняват за работа. Според мен метеоритният дъжд снощи е нарушил пространствено-времевия континиум.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  16. #4616
    Днес 6, утре 24… winter is coming ама не точно. Сега съм пред дилема да вадя ли зимните дрехи или да почакам до декември-януари
    Искам студ и сняг
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  17. #4617
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Хората без покрив над главата си не искат студ и сняг.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  18. #4618
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Засега колкото повече време минава, толкова по очарован оставам от нея.
    След като и споделих, че малко си падам столкърче и малко съм я постолкнал и знам разни неща...Реакцията и беше...нямаше невероятни драми или дори и твърди поучителни слова. Реакцията и беше нещо от рода на...голямо важно, нямам проблем с това.
    Иначе днес една пръскачка с вода след хубаво напомпване и оставяне за една, две минути буквално ми се взриви с егати пукота в краката ставайки на парчета, докато гледам в друга посока. За момент нищо не чувах. После повече и един куп време ми пищяха заглъхналите уши. Даже дясното още ми пищи леко. Човек да не знае от какво да се пази...
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  19. #4619
    Петък е най-после. Цял ден си казвам че няма да се ядосвам за нищо и постоянно излизат някакви глупости.
    Ако планът пропадне още един път, просто ще си тръгна. Не желая да си развалям хубавото настроение. А и на нея подарък трябва да купувам, та ранното прибиране ще ми даде време за всичко.
    Поне неговият подарък е Даже опакован вече
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  20. #4620
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Младото агънце къде ли ми се губи?
    То е по-скоро Яренце де.............

  21. #4621
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Безсрамници.
    http://news.bnt.bg/bg/a/846132-ee
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  22. #4622
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Безсрамници.
    http://news.bnt.bg/bg/a/846132-ee
    абе ти не се занимавай с глупости ами опрай подписа.....

  23. #4623
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    абе ти не се занимавай с глупости ами опрай подписа.....
    Наричаш това глупости?!
    Къде ти е съчувствието.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  24. #4624
    Индистиче..

  25. #4625
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Наричаш това глупости?!
    Къде ти е съчувствието.
    подписааа
    подписааа

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си