.
Отговор в тема
Страница 275 от 450 ПървиПърви ... 175225265271272273274275276277278279285325375 ... ПоследнаПърви
Резултати от 6 851 до 6 875 от общо 11246
  1. #6851
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Забавно е как хора се сърдят, че са ги хванали да преписват и имат 2-ка на съответната "творба". И не само че се сърдят, ами и започват с конспиративните теории. Той печелил пари от това и нарочно му бил написал 2-ка, щото, разбираш ли, му е много забавно да ти гледа смешната физиономия на поправката (която, между другото, е безплатна). Вчера цял ден мрънка за предмет по специалността как, разбираш ли, само неговия код бил оценен с 2, макар че знаел няколко човека, на които го е дал и имат повече от 2 (по-късно се оказа, че тези няколко човека нямат никакви точки на съответната задача). Та казах му на въпросния момък, че всички видяхме, че въпросния лектор не толерира преписването и че е трябвало да помисли дали да предаде повече от 1 задача, или просто да не я разпространява. Днес същият този момък мрънка, че есето му по български е оценено с 2, поради поредна конспиративна теория. Отново му бе обяснено (този път от професора, публично), че е преписал и е можел да му докара много повече от 2 на главата. Е, преди минути установих, че въпросният господинчо вече не ми е колега, защото, РАЗБИРАТЕ ЛИ, не можело да има 5,63 на матурата и ДА ЗНАЕ МНОГО ДРУГИ ЕЗИЦИ, но на изпита по български в НБУ да има 2. Жалкото е, че имам още няколко такива колеги, които не могат да разберат, че ако преписването се е толерирало в училището им, то в университета не се и няма никакви конспиративни методи с цел да им вземат повече парички. Вярно е, че и аз веднъж бях потресена от оценяването, но това не значи, че не съм си била сама виновна за своята оценка. Както и да е. Излях си го. ;д

    2 дена.
    Последно редактирано от Lilanda : 02-17-2018 на 23:04
    Life is how you live it not how you spend it.

  2. #6852
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Явно е нещо лично към теб, щото мен вече ме черпѝ
    То тебе е ясно защо те черпи.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  3. #6853
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Разбира се че е лично - все пак ти си жена, затова те черпи !
    Не е затова.

    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Малко трудно ще да е фейк.
    Познавам го,че и сме се виждали...кат не иска да почерпи.
    Мръсник, не те ли е срам... Черпих те, даже исках да те черпя още бири, ама ти отказа, защото си слабак!

  4. #6854
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Мръсник, не те ли е срам... Черпих те, даже исках да те черпя още бири, ама ти отказа, защото си слабак!
    Дори не пих бира!
    Не лъжи хората.
    Беше пиян,за тва не помниш.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  5. #6855
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Дори не пих бира!
    Не лъжи хората.
    Беше пиян,за тва не помниш.
    Така е. Ама ти като пиеш сокче нормално да помниш всичко.

  6. #6856
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Така е. Ама ти като пиеш сокче нормално да помниш всичко.
    И да пия бира,па помня.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  7. #6857
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    И да пия бира,па помня.
    Е то няма как да забравиш от 100мл бира.

  8. #6858
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Не разбирам това как доказва че не е мацету. Ти пак може да си се видял с него и той пак може да си е мацету.
    Това по повод на дейтоната включването че се е виждал с недолюбвания модератор.

  9. #6859
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Мацету е рабалка, ти също си рабалка.

  10. #6860
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Беше ебахти якия уийкенд просто... Два дни само яки работи. Снощи пихме бира и гледахме мач след добре свършената работа, гледахме бахти готиния филм, втора вечер подред си го гушках и общо-взето ми беше ЕБАХТИ якото. :3 Днес сутринта малкия гад ни събуди като скочи отгоре ни и после ни направи кафе - как да не я обичам?! Толкова е яко, че всички в нас го харесват супер много... Даже повече от което и да е друго гадже, като гледам... Смеят се заедно, бъзикат го, даже го викат на събирания и да готвим заедно. Не бил чужд човек, а част от семейството, това звучи толкова хубаво и ме кара да се чувствам толкова добре. Той разнася сладкиши от майка си, които бтв са бахти добрите. Като ида в тях и винаги има поне по 2-3 домашни сладкиша за разкош. <3 След събирането го помолих за неква минимална помощ да премъкнем едни тежки неща и получих ебахти рамото, след което се гушнах в него и заспах. Събудих се от ръчкане в ребрата и обяснения, че е време да си ходи. Не исках въобще да си ходи, даже искам още да си е наоколо и да се гушкаме. :3 "Тя не обичала да се гушка..." :ддддд Ми, вече обичам явно. :дддддд После заспах отново и сънувах некви тъпотии, но тоя път странно - свързани с него, а не с шибани сенки от миналото. Не искам нищо от тоя сън да е реалност никога, не искам... Искам само всичкото това - цялата магия, на която се чувствам подвластна, да продължава. Искам да взема всичко от момента и да продължавам да си се чувствам все на няколко метра над земята. Сега се замислям защо не искам да си тръгва даже от вкъщи или не ми се тръгва от тях - точно защото искам да изживея всичкото хубаво, за тва. А като е далеч, пред две главни улици в тях, ми е някакво такова... Скапано. Не скучно или нещо, щото обикновено имам сто неща да върша и мисля, но някакво такова липсва ми в най-натоварените моменти и си мисля за него общо-взето във всеки един момент. Имам странното чувство, че това ще ми доебе майката някога; даже не "имам чувството", а направо знам, че ще е така. :ддддд И в крайна сметка това даже не ме отвращава от мен и тва къв слаб кретен съм, че обичам пак, дейба... Много съм прецакана. :дд Ама въпреки противния сън, съм ухилена до зад ушите и да - даже не знам довечера как ще спя. За месец свикнах да спя до него, да не кажем, че още на третия път вече бях свикнала, и без него заспивам трудно и сънувам кретении, а последната година съня ми, без значение дали спя сама, до момчето преди него или до най-добрата аверка, все беше ужасен и непълноценен. И все повече и повече се отварям - пак - да говоря с хората наоколо, все повече и повече се отпускам и успокоявам. Започнах да слушам пак не-депресираща ме музика или по-скоро музиката, която слушам, спря да ме кара да се чувствам зле. Толкова е странно да не ровя все в лайна и да си ги мятам по главата... Да не кажем, че аха-аха успях да простя някакви тъпотии. Чувствам се по-силна и по-добра покрай него, по-естествена, от когато и да е. Харесва ми и едновременно ме плаши. Как мога да съм такъв идиот, за да обичам отново?! По едно време си мислех, че никога няма да го изпитвам това, по тоя начин и с такава усмивка. Даже ебахти чаршафите се получават като пиша тук, ебахти...
    шесесамоубияве
    Не четете, ако сте Гръмпи кет.
    квак

  11. #6861
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от Wednesday666 Виж мнението
    Съгражданке, дрънни едно съобщение като се вясваш из държавата пак, трябва да пием кафе :* ))
    Поздравления за всичко, супер много ти се кефя!
    мац, и аз с теб - дай в самоковско някога, ако си ходиш там, да разведрим обстановката

    @грозния - фенери не съм виждала от месеци, то те са само по туристическите места - само в амс и хага съм мяркала.
    в града, където живея, още не съм надушила да мирише трева

    всичко е мит за холандия, хората си живеят скучнярски, само туристите и студентите се занимават с глупости
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  12. #6862
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Това по повод на дейтоната включването че се е виждал с недолюбвания модератор.
    Край!
    Повече не можеш да имаш доверие на Дейтунар - той пие бира с "врага" !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  13. #6863
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Много тежък и изморителен ден. Радвам се, че съм вкъщи на сигурно. ;д

    39 часа.
    Life is how you live it not how you spend it.

  14. #6864
    Супер фен Аватара на fanton1
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    2 499
    Поредна нощ не мога да спя, пак сънувам едни и същи кошмари.. едни и същи мисли ме измъчват.. поне нощем да можех да си почина и без това деня ми е ужасен, нямаше нужда да се прецаква напълно и съня ми ..
    Death is not the end, it is only the beginning

  15. #6865
    Всеки път си викам, че по-хубав уикенд не съм имала и всеки следващ е една идея по-хубав
    А реално не беше кой-знае колко специално, той, група приятели, няколко игри на маса и кофа сладолед. Какво повече ми е нужно?
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  16. #6866
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Екскурзия до ниската земя. Действа също ободряващо!
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  17. #6867
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Скучен понеделник.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  18. #6868
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Хванах се и си разчистих телефона от некви номера, където не ми трябват, от снимки, от смси И изтрих всичката музика, за да карам само на спотифай. И без друго беше доста стара и ми омръзна, така че чаЛ. Стаята си и нея я разчистих от некви неща наскоро, изхвърлях четки за зъби, тениски и а-у. Който квото е забравял или си е искал, да ходи да го търси по котериите. :д Само подаръците си пазя и боклуците на миличкото, щото те нито са много като едно време нейните, нито ми пречат по някакъв начин. Изхвърлях и едни маратонки, малко твърде скъсани домашни дрехи, дори стари тетрадки от гимназията. Ебах тва пролетно почистване, братче... Ако до вчера пазих некви тъптии, за да мога да ги ползвам, ако потрябват някога, то сега въобще не съм оставила повече от необходимото. А разбрах колко по-лесно се живее с по-малко неща, когато се преместих и повече от 90% от боклуците ми се озоваха на тавана в кашони лятото. Мислех, че доста по-често ще отскачам до тавана да търся неща, но веднъж бързо прерових и открих, каквото ми трябваше, та оттук насетне не смятам въобще да ровя пак.
    Тая вечер щи го оставя да си учи там за изпита, но утре вечер ще го тормозя, щот вече ми липсва.
    Бая се радвам за тях, понеже са готЯни, надявам се скоро да се видим на бира четиримата.
    квак

  19. #6869
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от fanton1 Виж мнението
    Поредна нощ не мога да спя, пак сънувам едни и същи кошмари.. едни и същи мисли ме измъчват.. поне нощем да можех да си почина и без това деня ми е ужасен, нямаше нужда да се прецаква напълно и съня ми ..
    И кво толкова сънуваш ?
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Скучен понеделник.
    То и другите дни от седмицата ти не са по-различни, не се прави !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  20. #6870
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Хм.
    Събуждане-->чекия-->работа-->чекия-->заяждане във форума-->чекия.<---Животът на "Убавия".
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  21. #6871
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Хм.
    Събуждане-->чекия-->работа-->чекия-->заяждане във форума-->чекия.<---Животът на "Убавия".
    ако извадим форума, всичко останало е здравословно и полезно

  22. #6872
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    15 часа, пипъл!
    Life is how you live it not how you spend it.

  23. #6873
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    15 часа, пипъл!
    Точно!

  24. #6874
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Точно!
    Не, 14 часа и 23 минути! ;д
    Life is how you live it not how you spend it.

  25. #6875
    На мен пък ми остават 2мин. Нека ви е яд
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си