.
Отговор в тема
Страница 377 от 450 ПървиПърви ... 277327367373374375376377378379380381387427 ... ПоследнаПърви
Резултати от 9 401 до 9 425 от общо 11246
  1. #9401
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    “Приятелят ти ти купи защитен пакет”
    Да, а преди месец като бяхме на почивка ми купи и гривна за $2!!!

    Казах ти вече, намери си мъж, да ти купува и на теб
    Съпоставих го просто с други,които приемат много повече за нормално нещо направено от любов от теб,но ти явно си толкова тъпа,че реши,че теб нарекох материалистка.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  2. #9402
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Съпоставих го просто с други,които приемат много повече за нормално нещо направено от любов от теб,но ти явно си толкова тъпа,че реши,че теб нарекох материалистка.
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam

    Ама онзи път се кефеше,че твоя ти купил защитен пакет нали? И не минавай с номера,че е само,защото бил помислил за теб.
    Я пак, нещо май се оплете. Радвам се щото е материално или щото е от любов и загриженост?
    С МъжленцА аз не излизам.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  3. #9403
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Я пак, нещо май се оплете. Радвам се щото е материално или щото е от любов и загриженост?
    С МъжленцА аз не излизам.
    Ти май се оплете.
    Както ти се кефиш,че ти купил защитен пакет,защото те обичал и мислел за теб,така пък някъде на друго място някоя се кефи,че и е купил последен модел Роус Ройс,защото много я обичал и мислел за нея и не искал да ходи по автобусите или със старата и таратайка. По опростено няма как да ти го напиша.
    А ти може и с мъжища да излизаш това мен като цяло не ме касае.
    Последно редактирано от Niakoitam : 08-31-2018 на 13:46
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  4. #9404
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Мале, горкия, два долара за гривна... Ужас, разорил се е покрай жена си.
    квак

  5. #9405
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Мале, горкия, два долара за гривна... Ужас, разорил се е покрай жена си.
    А сега си сложи очилцата и вместо да пишеш наизуст прочети поста ми точно над твоя.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  6. #9406
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Ти май се оплете.
    Както ти се кефиш,че ти купил защитен пакет,защото те обичал и мислел за теб,така пък някъде на друго място някоя се кефи,че и е купил последен модел Роус Ройс,защото много я обичал и мислел за нея и не искал да ходи по автобусите или със старата и таратайка. По опростено няма как да ти го напиша.
    А ти може и с мъжища да излизаш това мен като цяло не ме касае.
    Като не те засяга защо скачаш на всеки един мой пост

    Тори да, сега му дължа наследник, по възможност момче
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  7. #9407
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Като не те засяга защо скачаш на всеки един мой пост

    Тори да, сега му дължа наследник, по възможност момче
    Може и сама да си си виновна. Защото както казах вчера го вадиш много голям....например...
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  8. #9408
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Като не те засяга защо скачаш на всеки един мой пост

    Тори да, сега му дължа наследник, по възможност момче
    Ти се радвай само,че случайно не си се родила в арабска държава,че доста по-смиреничка щеше да си.И не един,а 10 щеше да му народиш и да го делиш и с много други даже. Както обичам да казвам Съдба.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  9. #9409
    Компенсирам за твоята липса все пак
    Аз да се оплаквам, то си личи кой си дава зор да се прави на интересен. Имам още 4 часа до полета, все някак трябва да ги избутам
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  10. #9410
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Абе и ти ако беше толкова голямата работа нямаше да кибичиш в някакъв разпадащ се български форум горе долу по сумарно време колкото мен,но това е вече друг въпрос.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  11. #9411
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Ти се радвай само,че случайно не си се родила в арабска държава,че доста по-смиреничка щеше да си.И не един,а 10 щеше да му народиш и да го делиш и с много други даже. Както обичам да казвам Съдба.
    Да бях ама не съм, и ти Ако беше в такава страна до сега да са те оженили ама уви
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  12. #9412
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Да бях ама не съм, и ти Ако беше в такава страна до сега да са те оженили ама уви
    Да, и щях да пращам такива като теб в кухнята до печката или в харема,но....само ако ти е ред.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  13. #9413
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Да, и щях да пращам такива като теб в кухнята до печката или в харема,но....само ако ти е ред.
    Мда, поне можеш да си помечтаеш. Друго си е като приемеш факта че единствения начин някоя да се навре при теб е ако някой насила я накара
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  14. #9414
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Е, не е задължително. Може просто да бях роден в семейството на някой арабски шейх. Тогава нямаше да има нужда да е чак толкова пък насила.И европейки даже щяха да идват и американки и всякакви.
    Ма знае ли пък човек. На дърти години може пък да спечеля някой и друг милион я от лотария, я от билетчета както му се случи на един стар циганин в селото ни и на дърти години стана милионер. Съдба.
    Последно редактирано от Niakoitam : 08-31-2018 на 14:31
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  15. #9415
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    А сега си сложи очилцата и вместо да пишеш наизуст прочети поста ми точно над твоя.
    Болеше ли, когато ти ампутираха чувството за хумор?

    Холи, не те виждам, вярно.
    квак

  16. #9416
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Да, а преди месец като бяхме на почивка ми купи и гривна за $2!!!
    Какво?
    Ти знаеш ли колко е курса на долара?
    Меркантилна златотърсачка такава!!!1!11!1

  17. #9417
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Какво?
    Ти знаеш ли колко е курса на долара?
    Меркантилна златотърсачка такава!!!1!11!1
    Да, точно така, както вече се разбрахме дължа му първородното си дете.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  18. #9418
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Болеше ли, когато ти ампутираха чувството за хумор?

    Холи, не те виждам, вярно.
    Да,много.
    Последно редактирано от Niakoitam : 08-31-2018 на 14:47
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  19. #9419
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Бих ти препоръчала обезболяващи ама са с рецепта и ще ме бананят.
    квак

  20. #9420
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Няма кой.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  21. #9421
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Да, разбрахме че ти си много умен и се излагаш само понякога. Като цяло от тоя форум напоследък да ми пука за мнението на максимум един човек.
    Тук пиша просто най-вече от скука, защото с такива свръхинтелигентни и свръхоправни, свръхчистопътни и свръх каквото се сетиш типове като вас няма как да си го меря.
    Ма ти си на 32 и живееш с вашите и ти дават по 40 лева на месец (казвал си го), не работиш, не учиш, не се развиваш и на всичкото отгоре не се къпеш, е какво очакваш бе?

    Вашите ти готвят, перат, обличат, сметките ти плащат.. ти си една малоумна циция, мърда, плужек дето само седи и се поти, пърди и смърди. Живееш в няк'ва делюзия, че начина ти на живот е нормален, ама това далеч не е така, имаш супер слаби социални умения и си дървен философ всезнаещ и всеможещ. Да не говорим за възприятията ти, които граничат със социопатизъм.

    Аре спри да се излагаш.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  22. #9422
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Еми да, жените си падат по мъже с власт и позиция в обществото
    Коте.



















































    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  23. #9423
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Аз пари на тоя етап си имам достатъчно като за нуждите ми. А ти ако си свикнала да си хващаш развити мъжленца дето да те водят по-скъпи ресторанти и да ти държат нивото това си е лично твой проблем.Поне не се прави на кон с капаци,защото така ти отърва.
    Ma какъв е проблема някой да е развит не мога да разбера? лол ;д
    В момента се опитваш да ни обясниш, че твоето е правилно, а нашето не е ли?
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  24. #9424
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Еебати утепляка.


    Излязохме на Македония да хапнем и да пийнем, малко релаксче... It was awesome! She was awesome, the food was awesome, I was awesome as always. Иначе добре че днес малко релакс
    Че снощи бях нощна, а утре съм пак дневна и общо взето ми се връзват в 6 дни 5 работни, което си е перфектно ;д Най-ми е любимо всеки ден да карам 12 часови смени <3
    Па остави другото, треа и да се къпя всеки ден... чудя се дали да се свържа с дерматолога си, да измислим нещо.. мехлемче тва онова.. че си ме е страх..
    Тва пеперудената кожа си е страшно нещо, ебаго.

    Случват ми се некви странни неща от типа на.
    Карам си колата по магистралта, след нощна... сам в колата.. уж треа ми се спи, но съзнанието ми е... лайк
    НЕ, НА ТЕБ В МОМЕНТА ТИ СЕ ЕБЕ.
    прибирам се в нас... и съзнанието ми е лайк... Не, вече не ти се ебе..
    майка ти деба айде реши... дейба и тъпия организъм.. не моа си направя една уговорка като хората



    Котета, вие днес къпахте ли се?

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  25. #9425
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Ма ти си на 32 и живееш с вашите и ти дават по 40 лева на месец (казвал си го), не работиш, не учиш, не се развиваш и на всичкото отгоре не се къпеш, е какво очакваш бе?

    Вашите ти готвят, перат, обличат, сметките ти плащат.. ти си една малоумна циция, мърда, плужек дето само седи и се поти, пърди и смърди. Живееш в няк'ва делюзия, че начина ти на живот е нормален, ама това далеч не е така, имаш супер слаби социални умения и си дървен философ всезнаещ и всеможещ. Да не говорим за възприятията ти, които граничат със социопатизъм.

    Аре спри да се излагаш.
    А ти си болен мозък живеещ си в някакъв собствен измислен свят обичащ да измисля историйки за живота на другите хора подобно на измислиците за своя собствен живот.
    Първо никой не ми дава по никакви 40 лева на месец и никога не ми е давал по 40 лева на месец и никога не съм го казвал. Ако ми намериш о ми постнеш тук поста дето съм го написал ще ти пратя на теб 40 лева по Еконт.Къпя се без да се престаравам и втилясвам.Готвенето е за всички, а не само за мен, прането го върши пералнята и е общо. Остава само простирането.Дрехите сам си ги купувам.Сметката за телефона сам си я плащам.
    Така че преди да бъдеш такъв капут си погледни собствения измислен от теб живот и след това измисляй живота на другите.
    Ти понеже си адския развития та само ги сменяш девойките през 2 месеца и току налиташ на разни обвързани дето ти обръщат някакво внимание за да може да им тичаш по задника.

    Хайде довиждане и до нови срещи. Повече не смятам да отговарям нито на теб плейбойче нито на когото и да било. Може да си изтъркате взаимно гръбчетата и да си изчистите калта в междупръстията и в ушите.
    Последно редактирано от Niakoitam : 08-31-2018 на 17:32
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си