.
Отговор в тема
Страница 57 от 450 ПървиПърви ... 74753545556575859606167107157 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 401 до 1 425 от общо 11246
  1. #1401
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Бах.
    Не може да се отървеш от тая бре
    И в съня ти идва да те тормози
    Вещица

  2. #1402
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    O my fucking god, толкова яко свърши втория сезон на peaky blinders. <3
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  3. #1403
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Американец спешно приет в болница с катерица в задника, уж бил паднал върху нея



    hohohohoh

  4. #1404
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    4 8 15 16 23 42

  5. #1405
    Горещо!
    Харесайте моя фейсбук профил!

    https://www.facebook.com/glanc.bg/

  6. #1406

  7. #1407
    CоupDeGrace
    Guest
    В нашата жажда за знания вглеждайки се в тъмнината на ямата рано или късно и тя ще се вгледа в нас и заради нашата алчност и лакомост ще ни обгърне в непрогледната си мантия и ще ни принуди да избираме между две неща.
    Да се превърнем в зверове, за да се оттървем от болката, че сме хора или да се научим да виждаме отново в тъмнината, напипвайки отново света около нас, опитвайки се да изградим нова морална основа, която да ни даде смисъл, пореден опит да победим субективността на доброто и злото, който всъщност са полезни взаймно само, когато се бутат с еднаква сила. Но ако победи едната страна, тя неизбежно се превръща в другата, защото абсолютното добро е както да виждаш вглеждайки се в прожектор, все така сляп както да си в най тъмната яма на злото.

  8. #1408
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Цитирай Първоначално написано от CоupDeGrace Виж мнението
    В нашата жажда за знания вглеждайки се в тъмнината на ямата рано или късно и тя ще се вгледа в нас и заради нашата алчност и лакомост ще ни обгърне в непрогледната си мантия и ще ни принуди да избираме между две неща.
    Да се превърнем в зверове, за да се оттървем от болката, че сме хора или да се научим да виждаме отново в тъмнината, напипвайки отново света около нас, опитвайки се да изградим нова морална основа, която да ни даде смисъл, пореден опит да победим субективността на доброто и злото, който всъщност са полезни взаймно само, когато се бутат с еднаква сила. Но ако победи едната страна, тя неизбежно се превръща в другата, защото абсолютното добро е както да виждаш вглеждайки се в прожектор, все така сляп както да си в най тъмната яма на злото.
    I'm not a good guy, I'm not a bad guy. I am THE guy. Освен добро и зло - има и страната на справедливостта, неутралитета... където често хората бъркат с добро или зло, но всъщност си отражението им и им даваш това, което заслужават.
    "Не знаеш ли, че Бог отдавна е напуснал тази планета? Молите се и се молите... и вашите молитви остават нечути. Те попадат в глухи уши, приятелю!"

  9. #1409
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от RiB Виж мнението
    4 8 15 16 23 42
    Въвеждай числата в компютъра, защото в противен случай всичко ще свърши.

  10. #1410
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Въвеждай числата в компютъра, защото в противен случай всичко ще свърши.
    system failure, system failure

  11. #1411
    Спала съм максимум 4 часа и ходих да правя изпит и да свърша някоя друга задачка. Корема вече 3-ти ден ме съсипва. Вкъщи е пълна лудница още от днес, не ми се мисли за утре...

  12. #1412
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Американец спешно приет в болница с катерица в задника, уж бил паднал върху нея



    hohohohoh
    Баси дебила

    Череде на Дивергента, да взима мотор скоро

    Като знам какъв понеделник ме чака и ми става лошо
    По-лошо ми е, че в неделя тр да пътувам 5 часа (2 автобуса, 2 влака и 1 автобус накрая ), защото съм в гранично село и тр да пътувам до друго село
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  13. #1413
    CoupDеGrace
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от RiB Виж мнението
    I'm not a good guy, I'm not a bad guy. I am THE guy. Освен добро и зло - има и страната на справедливостта, неутралитета... където често хората бъркат с добро или зло, но всъщност си отражението им и им даваш това, което заслужават.
    "Не знаеш ли, че Бог отдавна е напуснал тази планета? Молите се и се молите... и вашите молитви остават нечути. Те попадат в глухи уши, приятелю!"
    Между другото атеизма успя да премахне структурата на религията, но се провали да въведе друга, която да запълва нуждата на обикновените хора да вярват в нещо повече, което от своя страна води до уникалната възможност на всеки с малко повече мозък да превърне всяка неморална ситуация в приемлива съвсем лесно, например аборта.

    Да разбираемо е, когато и жената и детето биха страдали, но при положение, че има толкова начини да се избегне забременяването си е чисто убийство и лишаване на възможност този живот да се развие и да изгради свое съзнание. Все пак всички, който решават да направят аборт са тук благодарение на това, че родителите им не са решили същото. Убийството се извършва от тези любящи същества, който решават, че живота в тях е недостоен да съществува, защото еми разваля им комфорта или пък са се лашкали безотговорно.

    Относно господ има една опасна мисъл, която всеки харизматичен човек с малко мозък и психопатични тенденции може да използва, за да се превърне в лидер на секта. Именно това, че господ е толкова всесилен, че може да реши някой ден просто да се превърне в човек и да забрави, че е бил бог някога, разбира се историята трябва да цветно написана и по дълга, но така се появяват експлоатативните секти, когато липсва една стабилна структура, която да обединява хората в един елементарен морален код за поведение в обществото. Освен това благодарение на унищожението на тази структура сега ще плащаме десетилетия наред, заради допуснатите козоебачи в цивилизована Европа, който носят със себе си кочината на тяхната мила родина и всичко, което ще спомогне за нашото първо бавно, а после бързо изнасилване.

  14. #1414
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    От какво се притесняваш да пишеш с другия ти акаунт?
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  15. #1415
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    От какво се притесняваш да пишеш с другия ти акаунт?
    трият му постовете
    почти веднага

  16. #1416
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    майка ми ми беше лафила да разцъкам освен моето още някво. В УНСС май я има тая схема.

    ма то кат се замисля, коя схема я няма в унсс
    Не е само при вас - не съм чувал за университет, където да не позволяват да следваш две специалности. Общите предмети и изпити се признават и се явяваш само по веднъж на тях а не по два пъти.
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    Очилата не са big deal .. :Д
    Нацепена батка с цайси ?!?
    Ти нацепена батка ли си или кво?!?
    Цитирай Първоначално написано от RiB Виж мнението
    Цяла нощ я сънувах. Нямам против да играя игричките на живота... да видим какво точно иска да постигне с това. IDGAF
    Да не свърши в гащите ?
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    трият му постовете
    почти веднага
    Не знам защо не си направи своя тема .
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  17. #1417
    Мега фен Аватара на smilegirl12
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    4 112
    Училището свърши, работата почва! Починах си малко, попекох се на плажа и от утре е време да започвам работа. Ново място с нови хора дано да ми потръгне.
    Don't judge my story by the chapter you walked in on.

  18. #1418
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    треа стана в 5, да го еба
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  19. #1419
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    треа стана в 5, да го еба
    Е и аз така, ама си додох 11 и нещо от работа кофти! Няма май да се спи много!!!

  20. #1420
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    когато фейсбук ти нaпомни какво си правил преди 7 години г/д по това време – ти става мило. Силата започва от 2:20. Все едно вчера беше, oще помня как отекваше стадионът.
    Последно редактирано от pandabear : 06-24-2017 на 06:45

  21. #1421
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Чувствам се доста объркана, определено. Мина ми беса, кротнах се, сега ям и живея с мисълта, приемам я някак. Избора ми снощи не беше между Човек 1 и Човек 2, а между Човек Н и Мен. И да - за сефте от години избрах себе си, горда съм от което. Искам толкова много да бъда щастлива, че няма накъде просто. И щастието ми зависи единствено от моята нагласа и от нещата, които правя за себе си, не от друго. Искам малко поне да бъда егоист.
    Работата ще е кайнда добра и замогваща, хехе. Вчера опитах няколко часа и не останах недоволна, а ще трябва да науча още малко от нещата. Гадното е само, че е бая жега... Ще има топящо се Тори. :д
    квак

  22. #1422
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    * пРи сЛъНцЕтО*
    Мнения
    3 114
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    стига се карахте
    лято е, за кво ти се сешоар, подаваш си главата през прзореца и слънчицето/хехехе/ върши останалото
    Хахахах,върнах го...не ми тряа...! П.С.Много съм щастлива и аз не знам защо,но ми е ултра якоооо!Слънчев и як ден на всички!

  23. #1423
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Ракши преди дни чакаше пряко включване от мен та...все пак реших в крайна сметка да го уважа. Аз няма да пиша отделна тема за хрониките на някой си Niakoitam, но ще драсна нещо тук. Та какво да напиша?... Като цяло живота ми е едно безперспективно лайно с неясно бъдеще. Отдал съм се на страховете си и просто живея по течението. А то сега е една почти беземоционална поточна линия и може да се каже изолация. Поне от млади хора. Дните са сливат и в общи линии всичко е еднакво. Може би с тази разлика, че за първи път от 5-6 години родителите ми няма да ходят на планина или море през есента. Кътам си парите въпреки, че понякога искам да помогна, но с това неясно бъдеще...Напоследък мнооого често ме хваща апатията и въобще не ми пука. Някога всяка нощ свит в кревата си пусках по някоя и друга сълза. Но...вече сякаш и в усамотението си не мога да го направя Нито едничка. Сякаш вече съм се пресушил. Сякаш даже като че ли вече няма как и да ми стане толкова тъжно. Всьо равно...
    Не спирам да се надявам, че това наистина в крайна сметка ще се окаже моята година. Гледам в празнотата напред с тъп поглед и...не виждам нищо. Но пък...то и в много сънища съм се чувствал точно така. Празен поглед в празната празнота. Докато...изненадата не ме изпраска "директно през носа" предизвиквайки куп верижни реакции. И още и още и още правейки усмивката и задоволството ми до ушите. Хващам се аз за всякакви дребни детайли. Наскоро сънувах, че крият и се опитват да заровят някаква пълна кутийка от мен. Но аз я краднах, краднах, че даже я и отворих. Пълната кутийка и като цяло кутийката значи тайна. Ако има нещо такова, каква ли тайна ще разбера и как тя евентуално ще е способна да ме разтърси/изненада дотолкова, че да предизвика такива верижни реакции на щастие при мен. И защо в съня именно баща ми се опитваше да я зарови така усърдно.
    В един пък чух думите: Накрая ще е...
    Накрая на кое на 30 годишния ми период, на края на годината...?
    Още повече, че в някакво писание ми даваха надежда за нова любов тази година и наистина хубави любовни емоции около Ноември. Ами, а дано...А сякаш мисля си, жена,любов е способна да е първия обект на една красива верижна реакция на осъществяване на мечти и желания в може би доста кратък период. Може би...А дано...

    Сега вече доволен ли си Ракши?
    Последно редактирано от Niakoitam : 06-24-2017 на 08:26
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  24. #1424
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Няма по-тъпи от тези в КАТ-София! Купиха си дрон, той им избяга!
    http://7dnisofia.bg/archives/11065

    Дронът на КАТ-София избяга!

    Машината била тествана как лети, но полицаите забравили да и въведат координати къде точно да се върне и тя отлетяла.

    Куриозното случка се разиграла реди няколко месеца, но не била огласявана публично, обясниха от МВР.

    Причината е, че дронът не бил закупен с пари на ведомството,а с лични средства на катаджиите. Оказало се, че при теста в двора на столичната пътна полиция униформените натиснали бутона home (дом) и дронът излетял в неизвестна посока.

  25. #1425
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Някога всяка нощ свит в кревата си пусках по някоя и друга сълза. Но...вече сякаш и в усамотението си не мога да го направя Нито едничка. Сякаш вече съм се пресушил. Сякаш даже като че ли вече няма как и да ми стане толкова тъжно.
    Ти на колко години си ?
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    В един пък чух думите: Накрая ще е...
    Накрая на кое на 30 годишния ми период, на края на годината...?
    Още повече, че в някакво писание ми даваха надежда за нова любов тази година и наистина хубави любовни емоции около Ноември. Ами, а дано...А сякаш мисля си, жена,любов е способна да е първия обект на една красива верижна реакция на осъществяване на мечти и желания в може би доста кратък период. Може би...А дано...
    Какво сте се хванали за тая "любоФ" като удавници за сламка?! Няма такова нещо!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си