.
Отговор в тема
Страница 92 от 450 ПървиПърви ... 4282888990919293949596102142192 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 276 до 2 300 от общо 11246
  1. #2276
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Попе, отказвам сА от офертата ти. Много ще ме юрка и тормози, пък....и не си падам по чааак толкова чистоплътните. Предпочитам да си обменяме миризми, че да не се комплексирам повече, че и без това съм и сега достатъчно комплексиран...
    Пиша за сънища, а ти нищо. Обидена съм!

  2. #2277
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Не християнския, пъпеш. Твоя.
    Той моя си е християнски. Имам цяла книга за тая работа. Това, че не го изпълнявам не значи, че не го знам и не мога да науча някого на него, ако се наложи да уча някого.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  3. #2278
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Попе, отказвам сА от офертата ти. Много ще ме юрка и тормози, пък....и не си падам по чааак толкова чистоплътните. Предпочитам да си обменяме миризми, че да не се комплексирам повече, че и без това съм и сега достатъчно комплексиран...
    О, роде неверен, докога ще те поучавам. Тя иска да се къпете заедно, затова постоянно ти говори за къпане.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  4. #2279
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Аа, тая кола да не върви на замърсен софийски въздух? Когато си платите, тогава той ще е с колата!
    То изобщо не иде реч за София, пъпеш. А и няма защо да ти плащаме, ние сме тайна огранизация, в която и ти участваш. Парите ги делим.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  5. #2280
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Пиша за сънища, а ти нищо. Обидена съм!
    Извинявам сА искрено,но първо днес цял ден съм на крак. Първо бях до центъра да ми направят два документаа,а малко след това ходих на селото да поливам. И отговорих на поп Онан само в промеждутъка като даже не бях прочел останалите мнения. Пък и някак....прекалено потайно си го написала. А аз дали,защото напоследък като изключим онзи ден,все заспивам към 2,3,4 часа не си помня сънищата освен най-много по два,три,четири детайла от тях. И не мога в 99% от случаите и на сутринта и след това да си ги припомням...

    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    О, роде неверен, докога ще те поучавам. Тя иска да се къпете заедно, затова постоянно ти говори за къпане.
    Съжалявам,но ще ми протрие финната кожичка. Пък и ти си поп Антихрист и ще гориш в Ада. Знам ги аз твоите задни мисли,знам ги. Не ми се прави на добричък. Искаш хем да омъжиш пандата за някого от форума за да вземеш тлъст двоен и троен хонорар и да се опаричиш,хем искаш да ме разведеш с дриймката за да може ти да се ожениш за нея.Две в едно,неочаквано добра за теб комбинация... Знам ги аз твоите подбуди. И определено не са самарянски,нито християнски....
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  6. #2281
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    То изобщо не иде реч за София, пъпеш. А и няма защо да ти плащаме, ние сме тайна огранизация, в която и ти участваш. Парите ги делим.
    Разделяте си сумата там на колкото трябва и плащате. Аз и стотинка няма да дам. Не стига, че си износвам гуми, накладки и т.н., ами и ще плащам.

    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Той моя си е християнски. Имам цяла книга за тая работа. Това, че не го изпълнявам не значи, че не го знам и не мога да науча някого на него, ако се наложи да уча някого.
    Никой не може да го потвърди!

  7. #2282
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Съжалявам,но ще ми протрие финната кожичка. Пък и ти си поп Антихрист и ще гориш в Ада. Знам ги аз твоите задни мисли,знам ги. Не ми се прави на добричък. Искаш хем да омъжиш пандата за някого от форума за да вземеш тлъст двоен и троен хонорар и да се опаричиш,хем искаш да ме разведеш с дриймката за да може ти да се ожениш за нея.Две в едно,неочаквано добра за теб комбинация... Знам ги аз твоите подбуди. И определено не са самарянски,нито християнски....
    За вас го правя, какво се облажавам аз от ваща сватба. Няма да се жените при мен. Още не е дошло времето да се виждам с хора от форума.
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Разделяте си сумата там на колкото трябва и плащате. Аз и стотинка няма да дам. Не стига, че си износвам гуми, накладки и т.н., ами и ще плащам.
    Ти изобщо не знаеш за какво става въпрос. Ама няма и да ти разказвам, че е много дълго.

    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Никой не може да го потвърди!
    Може, може. Търси и ще намериш.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  8. #2283
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Днес много странен ден... Мисля, че си счупих страничното огледало щото съм невероятен.. ;х
    Сутринта в магазина да пазаря.. беше странно ;д
    Пуснах си Wonder Woman за да заспя по-лесно... и докато е бичил филмът (друго обяснение нямам, много леко спя, а не съм чул нищо..) е зачистила и ми е направила да ям... събуждам се, а тя отсреща и си чете книга, слуша музика и като ме видя какъв съм подпухнал от спанье, ми мърка и ми се смее.. ;д
    Треа да ходя да се къпя и оправям, но много ме мързи.. искам да си стоя тук... Но кур бате...

    Приятен ден на всички ;3
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  9. #2284
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Ами мисля, че достатъчно! Ама това ли е най-важното в крайна сметка за да харесаш някой?
    ами то и някойтам мислил че е достатъчно ама някви 100 странни човека му казват че не било

  10. #2285
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    ами то и някойтам мислил че е достатъчно ама някви 100 странни човека му казват че не било
    Разбрах защо теб ти налитат мацки с колела в парковете, от които ти усърдно бягаш. Ухаеш им на сапун и шампоан от три километра и ги изкарваш от къщите им като зомбита. От това ще да е. Ебач си ти Трънчо ебач. Знаем го,но тук просто си под прикритието на девствен мишкар...
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  11. #2286
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    ютуба ми се прееба, dafaq
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  12. #2287
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    от адблока е деба
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  13. #2288
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    подала ти е ръка, а не те е прегърнала за здрасти, хехехе. защо ли ;3
    Ти всички ли прегръщаш ?
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    каза, че ти е била съученичка, значи не би трябвало да си "всяко срещнато момче".
    Ти всичките си съученици ли прегръщаш ?
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Айде, бе защо никой не ми забелязва коментарите??????
    Не съм ги видял, нещо ново има ли? Какво реши тоя път?
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Той моя си е християнски.
    Едва ли !
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    ...ние сме тайна огранизация, в която и ти участваш. Парите ги делим.
    Като бунта който организирахте с Ким-Чен-Двид ли?
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Ебач си ти Трънчо ебач. Знаем го,но тук просто си под прикритието на девствен мишкар...
    Евалата някойтам !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  14. #2289
    Айляк

  15. #2290
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Не може тя да се държи както си пожелае с мен и когато аз й повиша тон да е недоволна. Не съм боклук. С мангалите се държи по-добре отколкото с мен. Писна ми.

  16. #2291
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298


    ако смятате, че има господ, се молете утре тая женичка да не умре
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  17. #2292
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Той моя си е християнски. Имам цяла книга за тая работа. Това, че не го изпълнявам не значи, че не го знам и не мога да науча някого на него, ако се наложи да уча някого.
    А Талмуда чел ли си или Тора?

  18. #2293
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ти всички ли прегръщаш ?
    Прегръдките са полезни, защото така се получава обмяна на енергия и това води до баланс в енергиите между двама или повече човека!

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Не съм ги видял, нещо ново има ли? Какво реши тоя път?
    Нищо ново няма, все същото си е!

  19. #2294
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    ок хора, давайте съвети

    вкъщи сме с пет котки- майка и четири котенца
    живеем в апартамент на първия етаж и майката често се измъква навън

    нямаме възможност да ги сложим другаде-къща на село не е опция, др апартамент също (по принцип баба ми живее в плд на седмия етаж, но едно предишно коте падна от там и почина)

    дайте някакви идеи, предложих на мама да пусна обява във ФБ или някакви други сайтове, но тя се притеснява да не ги вземат лоши хора и каза че не ставало

    аз си мислех дали не е възможно да намерим някаква баба в някое село д: с голям двор и да й предложим да им носим храна и играчки, а тя да ги храни и да си живеят на двора (ще й оставяме и някакви пари офк)

    но не знам къде да търся това д:

    приютът не е вариант
    хотелите за домашни любимци също

  20. #2295
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    като цяло питам

    как мога да намеря човек, който има къща на село с двор и желае да поеме грижата да храни котенцата и майката няколко пъти на ден??
    ние ще осигуряваме храната, ще ходим при тях от време на време и ще плащаме нещо и за грижите

    ако ще питате защо не сме я кастрирали и т.н.- ами мама не искаше, смята че така бихме я лишили от радостта на живота ( или нещо в този дух беше казала д: )

    знам че звучи безотговорно (и може и да е такова), но и аз исках тя поне веднъж да си роди котенца

    след като спре да кърми сигурно ще я кастрираме

  21. #2296
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    може да звучи налудничаво, но според мен това е оптимален вариант-има много бедни пенсионери в България, които биха се радвали на 100-200 лв на месец (примерно)

    и не, папугай, дори да имаш къща на село с голям двор, не става

  22. #2297
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 697
    прати ми снимки и описание (пол, по-точна възраст и порода, ако имат), и аз ще разпространя в групата на курса ми попринцип сравнително бързо намираме подходящ дом на животинки.
    Последно редактирано от pandabear : 07-06-2017 на 21:32

  23. #2298
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    благодаря ти много <3

    утре ще го обсъдим семейно и ще ти пиша

  24. #2299
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 697
    няма проблем : )

    може и на теб да ми пратиш снимка. теб няма да те разпространявам, хехехе.

    /в един замък съм тука аз за няколко дни. много е спокойно и красивно. а водата в басейните е ммМмМММ <3
    препоръчвам: край с. Огняново

  25. #2300
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    И ние имаме двор, но освен вътрешния котарак, в момента имаме още четири външни. Две мъжки и две женски.

    Пандо, а на теб искам да ти направя една изненада. Днес...се изкъпах. Може да заспиш спокойна тази нощ...
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си