.
Отговор в тема
Страница 46 от 450 ПървиПърви ... 364243444546474849505696146 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 126 до 1 150 от общо 11246
  1. #1126
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    никога не съм разбирала хората, които оплюват бившите си, ами щом си бил н-брой време с него/нея, ти сам/а си избрал това, значи оплюваш себе си и освен това преди всичко проявяваш неуважение към себе си.
    това че си бил с някой си не означава че си лудо влюбен или някви подобен тип простотии
    може да значи че в момента това е бил единствения човек който ти е обърнал внимание, имал си нужда от такова, приел си го, решил си да си толерантен, възпитан, да създадеш разумни отношения като знаеш че ако се държиш точно и коректно ще получиш компания, секс и разговори. В такъв случай и ако случая е такъв не виждам причина ако някой ти забие нож в гърба защо ти да не му забиеш три?
    Кво като си бил с него, има си обстоятелства и детайли .......

  2. #1127
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Pleven
    Мнения
    192
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    ами щом си бил н-брой време с него/нея,
    "Брой" не е единица за време.

  3. #1128
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 697
    на мен лично не ми правят чест подобни неща. игнорирането и 'заличаването' от живота ми е напълно достатъчно.
    а за примера, който ти даде: човек сам си е виновен, ако е с някой, само защото е единственият обърнал му внимание, а не заради други определени качества.

  4. #1129
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    В крайна сметка на тая земя сами идваме и сами си отиваме.
    На никой не му дреме реално за теб повече отколкото му дреме за себе си
    И както никой не ти е длъжен с нищо, ти не си длъжен на никого, за нищо.
    Лоада е прав, кво като сме били заедно, ако се държи като ненормална амеба, длъжен ли съм да й вървя по гъза.. Щото видиш ли преди 49 години сме имали нек'ви 1 годишни отношения /пример.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  5. #1130
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението

    Лоада е прав, кво като сме били заедно, ако се държи като ненормална амеба, длъжен ли съм да й вървя по гъза.. Щото видиш ли преди 49 години сме имали нек'ви 1 годишни отношения /пример.
    Никой не ти говори, че си длъжен да правиш, каквото и да е за въпросната, ама е курвенски номер да я храниш зад гърба й, независимо какво се е случило. Можеш и да й се изплюеш в лицето, щом го е заслужила, ама да е в лицето. Другото бие на типично женска злоба.

  6. #1131
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Да за т'ва си прав.
    В лицето е правилно.

    Като цяло, каквото е било между двама души е желателно да си остане между тях.
    Не е нужно да се правят циркове.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  7. #1132
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Но примерно не ме кефи стереотипа.. /пример

    Ходили са еди к'во си време, скъсали са, нямат никакъв контакт от години..
    Засичат се / дори влизат в една компания..

    Той или Тя прави няк'ва откровена тъпотия, другия го забелязва и казва " Ебаси тъпака/тъпанарката"

    И тълпата отстрани е like :Ама защо я хулиш ся... т'ва че сте били заедно НЕ ТИ ДАВА ПРАВО да Я ХУЛИШ."
    wAIT WHAT? what the fuck?"
    .

    tactical facepalm.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  8. #1133
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    I miss her so badly ;x


    Глупави семинари Тъпи тъпи тъпи тъпи.

    Finally ще си взема още 2 кучета, вкъщи ще имам 3.. Тя е over hype-ната от този факт. ;д
    Snuggle Snuggle Snuggle.

    Малко ремонтче май ще правя из тези дни.. че ми хрумна страхотна идея за хола.
    За сефте си платих данъка на апартамента и се чувствам мега яко.. Малко лолнах при сумата, but i guess its normal.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  9. #1134
    Голям фен Аватара на LadyTerrible
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    820
    Сесията е лудница както винаги...е така е като ти сложат най-гадния изпит пръв : после едвам да се накараш да седнеш за другите 3
    Гадно и гнусно временце е днес.Само за Флойд.
    https://www.youtube.com/watch?v=P7YMI39sObY

  10. #1135
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Ех, хора. Не съдете така, защото само за 1 ден у Вас ще открия много пропуски и минуси, но няма да ви съдя. Отучете се. Така съм преценил - така съм направил. Анонимен съм - не уронвам ничий "ПРЕСТИЖ" и "ДОСТОЙНСТВО", защото нито ще разберете кой съм аз, нито кои са хората, за които говоря Просто тук е "виртуален дневник", в който си изливаме душата и нещата си остават тук.
    Иначе... цепи ме главата. Отдавна не бях си лягал в 3-4 и те другите пиха, пък аз бях с махмурлука. Днес чил.. и футболче.

  11. #1136
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от RiB Виж мнението
    Ех, хора. Не съдете така, защото само за 1 ден у Вас ще открия много пропуски и минуси
    и само ти би се занимавал с подобно нещо
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  12. #1137
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 697
    не знам откога изказването на лично мнение е съдене. 'ич ми не е с какви жени се забърваш и какви жени се забъркват с теб. просто споделих, че според мен е доста...как да се изразя по-меко... пусинско?* да оплюваш така човек зад гърба му, с когото си бил, пък било то дори в "анонимен" форум. Бих използвала епитета създаден преди години "анар4ески" изпълнения, sorry-not sorry.

  13. #1138
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 011
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    и само ти би се занимавал с подобно нещо
    хахахахахахахахахаххахаха хахахах

    на толкова грубо приземяване отдавна не съм ставал свидетел хахахахахахахаха


  14. #1139
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от aurissaaaaa Виж мнението
    хахахахахахахахахаххахаха хахахах

    на толкова грубо приземяване отдавна не съм ставал свидетел хахахахахахахаха

    Точно!

  15. #1140
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от RiB Виж мнението
    Аре... днес официално скъсах с миналото си.
    Ти късаш с миналото си (бившата) вече от един месец сигурно !
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    RiB, защо е тази безумна жлъч срещу бившите?
    Сигурно са били боклуци?
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    не знам дали схвана, ама да. никога не съм разбирала хората, които оплюват бившите си, ами щом си бил н-брой време с него/нея, ти сам/а си избрал това, значи оплюваш себе си и освен това преди всичко проявяваш неуважение към себе си.
    Мила, ти тепърва колко има да патиш, нямаш си представа !
    Тогава ела пак да пишеш !
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    ...не виждам причина ако някой ти забие нож в гърба защо ти да не му забиеш три?
    Евалата Трънчо !
    Цитирай Първоначално написано от Soichiro Виж мнението
    "Брой" не е единица за време.
    Остави - тя простотията не ходи по гората, а по форумите !
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    човек сам си е виновен, ако е с някой, само защото е единственият обърнал му внимание, а не заради други определени качества.
    Ела да ни го кажеш, като минеш 35 мила ! Това че сега имаш голям избор заради добрия ти външен вид, няма да е все така!



    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    ама е курвенски номер да я храниш зад гърба й, независимо какво се е случило.
    Какво значение има - твоите бивши сигурно са правили същото! А информацията е хубаво нещо - нека повече хора да знаят !
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    и само ти би се занимавал с подобно нещо
    Дали ?!
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    не знам откога изказването на лично мнение е съдене.
    Много добре казано, това ще си го запиша !
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    според мен е доста...как да се изразя по-меко... пусинско?* да оплюваш така човек зад гърба му, с когото си бил, пък било то дори в "анонимен" форум.
    Женската ти солидарност тука отива твърде далеч! Това което те дразни е, че някъде някоя "бивша" е окачествена като боклук и вероятно си го е заслужила!
    "Гузен негонен бяга!" мила !
    П.С. Преди да ми кажеш, че случая не те засяга, ще ти кажа че очевидно те засяга, при това доста - иначе нямаше да пишеш толкова много по тоя случай ! Сякаш самта ти си "бившата" и съпреживяваш случилото се от другата страна !
    Последно редактирано от Грозния : 06-18-2017 на 14:25
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  16. #1141
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 697
    again

  17. #1142
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Pleven
    Мнения
    192
    Леле, Грозен, колко време се пише такъв пост?

  18. #1143
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Гледам Грозния си е намерил нова жертва напоследък ;д.

  19. #1144
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    галаксинке :*
    отдавна не бях влизала тук, сега като влязох съжалих, все същото си е :дд

  20. #1145
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    ...
    *Сърчинг фор "Убавия"`с персонал лайф*
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  21. #1146
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    "Говорене зад гърба" Моля ти се. Наистина сте се побъркали в тоя форум. Кое му е пусинското - както мога да го кажа тук, така мога и очи в очи. Мен не ме е страх от хората, че да пуси аутвам, да ме извика, ще й кажа всичко, но понеже смятам, че не е уместно да поддържаме вече връзка, реших да си го споделя тук. Викаш... дай да я тормозя със смс-и кво мисля за нея

    Грозен, ми то тоя процес много бавно протече. За вас е месец - за мен беше като година в Ада, ма важното е, че излязохме стоманени. Всеки да си прави каквото иска, както казах, стига да не ми го навира в лицето, както "личното мнение", което не е съдене, нищо че продължава вече цял ден
    Последно редактирано от RiB : 06-18-2017 на 16:03

  22. #1147
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    не знам откога изказването на лично мнение е съдене. 'ич ми не е с какви жени се забърваш и какви жени се забъркват с теб. просто споделих, че според мен е доста...как да се изразя по-меко... пусинско?* да оплюваш така човек зад гърба му, с когото си бил, пък било то дори в "анонимен" форум. Бих използвала епитета създаден преди години "анар4ески" изпълнения, sorry-not sorry.
    Аз например изобщо не харесвам хора, които говорят на някого нещо зад гърба, а пред него се усмихват и лицемерничат, ако имат да казват нещо на някого нека проявят характер и да му го кажат очи в очи, независимо от последствията!

  23. #1148
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ей, целия ден ми е крив, карам се с тоя и оня, беснея, хората са тъпи и накрая таман ми беше поотминал беса и хоп - видях, когото не трябва и ест се изпокарахме като цигани по улиците. После и с другия човек, с когото не трябва да се виждам, се чух и да - няма да повярвате, но пак се изпокарахме, само че тоя път по телефона. :д Иде ми да изям сънните артерии на всички подред, за да си реша проблемите.
    За утре НЕ съм готова, гладна съм ама от бяс не ми се яде и да - продължавам да имам нещо шибано, лайнярско и противно в шибания бял дроб, което не мога да изкашлям. Ще кажете „иди на доктор, бла-бла“... НЯМА ПЪК!
    квак

  24. #1149
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Аз например изобщо не харесвам хора, които говорят на някого нещо зад гърба, а пред него се усмихват и лицемерничат, ако имат да казват нещо на някого нека проявят характер и да му го кажат очи в очи, независимо от последствията!
    И аз съм така. Понякога съм груб, като почнат да ми приказват - просто им казвам да не разговарят с мен. Като бях малък винаги съм се чудил на тея грубости, но ето - явно си е до характер и опит. Почти всичките ми приятели говорят зад гърба на различни хора, а след това се здрависват - ама избрали са си го така. Например, особено на турци и мангали не цепя басмата - просто не комуникирам, защото не ми харесват. Важното е ти да бъдеш нещото, кеото искаш да видиш - пък какво ще мислят за теб и какво ще говорят зад гърба ти - голям праз. Също бъди и примерът, който искаш да видиш. Никога не съм бил лош човек, но съм на принципа око за око. Някой да ме напдне или мой приятел - мога и да убия. Лоялността ми е изключително оръжие и снощи на една бензиностанция можеше да се стигне до грозни гледки с едни турци, но въпреки че моя приятел не беше приятел, пак щях да застана зад него.
    Последно редактирано от RiB : 06-18-2017 на 17:52

  25. #1150
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Да, нека хората, пускащи хронологии, обясняващи надълго и широко кво са яли и кога са срали, дали ни отчет за егоизма на бившите си, да се възмутят най- гръмогласно, че някой е написал 2 реда за своята бивша, моля.
    Лицемерно е
    Последно редактирано от therichbitch : 06-18-2017 на 18:23

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си