.
Отговор в тема
Страница 181 от 450 ПървиПърви ... 81131171177178179180181182183184185191231281 ... ПоследнаПърви
Резултати от 4 501 до 4 525 от общо 11246
  1. #4501
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Усещам, че сякаш доста екстремно бързо започвам да се привързвам все повече и повече в каката. Което като цяло май не е в мой интерес, защото най-вероятно и като миналите пъти пак аз ще съм патещия. Колкото повече, толкова повече. Но...какво да направя като се държи точно така както на мен ми се иска, че даже и много повече. С половин дума не, а с 1/4 даже. На момент дори и без думи. Просто се сеща и сякаш и идва отвътре дори и да не знае какво ми допада и би ме зарадвало. Е, единствено може да се досети, че досега нацелва идеално нещата като вижда истински доброто отношение от моя страна. Огледално на нейното разбира се Но докога?...
    Последно редактирано от Niakoitam : 10-14-2017 на 18:44
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  2. #4502
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    тоя път не ми харесва поста ти, много е постен, също така много е кратък а съм свикнал да го чакам и очаквам все едно чета някоя статия в нета
    така че другия път се постарай
    да знаеш че любимите ми жанрове са драма,трагедия и по действителен случай

  3. #4503
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Радвам се че си имам поне един фен тук. А поста можеше и да е много по-дълъг, ма...не искам. Този път предпочитам да съм мааалко по...мистичен, че все пак това е форум и знам ли кой го чете...
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  4. #4504
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Радвам се че си имам поне един фен тук. А поста можеше и да е много по-дълъг, ма...не искам. Този път предпочитам да съм мааалко по...мистичен, че все пак това е форум и знам ли кой го чете...
    За ирония си чувал,нале?
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  5. #4505
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    За ирония си чувал,нале?
    нее
    сериозен съм
    тук друго интересно не остана

  6. #4506
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Niakoitam, скоро имал ли си някакъв интересен сън?
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  7. #4507
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    За ирония си чувал,нале?
    Абе аз съм чувал ама ти май си забравил да чуеш. Ако пък този път е искрен, още по-добре.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  8. #4508
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Niakoitam, скоро имал ли си някакъв интересен сън?
    Откакто започнах да заспивам към 2-3 часа през ноща, което е доста често през последните 3 и нещо месеца или не ги помня или помня само бегли детайли от тях. А за отношения и общуване особено като в последните дни, е...с драго сърце бих "заплатил" с част от сънищата си.
    Последно редактирано от Niakoitam : 10-14-2017 на 19:28
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  9. #4509
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Откакто започнах да заспивам към 2-3 часа през ноща, което е доста често през последните 3 и нещо месеца или не ги помня или помня само бегли детайли от тях. А за отношения и общуване особено като в последните дни, е...с драго сърце бих "заплатил" с част от сънищата си.
    Знаеш ли каква е причината сънищата да се забравят?
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  10. #4510
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    нее
    сериозен съм
    тук друго интересно не остана
    Толкоз по-зле за тебе.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  11. #4511
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Знаеш ли каква е причината сънищата да се забравят?
    Сънищата в голямата си част се забравят веднага след като ги сънуваш, ако не ги запишеш. Просто аз винаги или съм ги помнел супер детайлно или съм си ги припомнял чрез виждането на напълно случаен предмет от ежедневието, който е присъствал в тях. В момента няма такива запленяващи разкази. Не знам защо. Дали защото при заспиване след 0 часа както правих преди не се запомнят, дали поради друга причина, дали, защото вече ги изживяваш...ха дано..., или просто, защото вече си ги разтълкувал правилно изпращаните ти от някъде послания, незнам...Факт е, че от почването ми на работа в мината,
    даже от по-рано (която вече приключих) детайлните ми сънища почти напълно секнаха...
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  12. #4512
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Знаеш ли каква е причината сънищата да се забравят?
    Аз не знам. Сподели, понеже много ме вълнува причината да не мога да си спомням какво толкова хубаво съм сънувала, а приятното усещане да чувствам цяла сутрин.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  13. #4513
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Сънищата в голямата си част се забравят веднага след като ги сънуваш, ако не ги запишеш
    Аз някои още от началото на края на съня си не ги помня изобщо, а има и такива от предишни години, които помня във всеки един детайл.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  14. #4514
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Сънищата в голямата си част се забравят веднага след като ги сънуваш, ако не ги запишеш. Просто аз винаги или съм ги помнел супер детайлно или съм си ги припомнял чрез виждането на напълно случаен предмет от ежедневието, който е присъствал в тях. В момента няма такива запленяващи разкази. Не знам защо. Дали защо при заспиване след 0 часа както правих преди не се запомнят, дали поради друга причина, дали, защото вече ги изживяваш...ха дано..., или просто, защото вече си ги разтълкувал пеавилно изпращаните ти от някъде послания, незнам...Факт е, че от почването ми на работа в мината,
    даже от по-рано (която вече приключих) детайлните ми сънища почти напълно секнаха...
    Близо година си записвах сънищата веднага след като се будех и така съм стигала до записване на 7 различни съня за една нощ. След време обаче започнах да ги помня много по-трудно, затова питах.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  15. #4515
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Аз някои още от началото на края на съня си не ги помня изобщо, а има и такива от предишни години, които помня във всеки един детайл.
    При мен е ставало случайно и не с умисъл, но както казах, ако си спомниш предмет от съня може да се вторачиш в реалността в същия предмет и доста голяма е вероятността сънищата ти на нишка да изплуват с времето.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  16. #4516
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Аз не знам. Сподели, понеже много ме вълнува причината да не мога да си спомням какво толкова хубаво съм сънувала, а приятното усещане да чувствам цяла сутрин.
    Аз не знам, затова и попитах.
    И мен ме дразни отвътре когато знам, че съм сънувала нещо интересно, но не си го спомням.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  17. #4517
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ей ся се ебаваха с мен за заплащането, което получавам на работа - била съм вземала повече пари от приятеля си. Ми, не. :ддд Смятах ставки и на двамата, смятах заплащане за месеца, премислих пак и за часовете. Хау баут но бич?! Той ми взема по 250-300 лева месечно отгоре, а иначе аз съм била милионерчето. На всичкото отгоре работи и по-малко часове от мен. Кажи-речи взема двойно на час. :ддд И пак се мръщи. Пък доста хора на нашите заплати си издържат семействата и децата, а ние издържаме само себе си. Вярно, че ни излизат много харчилъците от лигавщина ама тва е просто. Нямаш право да се оплакваш, мамка му. Пък като стане дума за пари и двамата все живи да ни ожалиш - нямаме за семки.
    квак

  18. #4518
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Ако сънувахте това, което аз сънувам, нямаше и да си мислите да записвате, хохохохо.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  19. #4519
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Ако сънувахте това, което аз сънувам, нямаше и да си мислите да записвате, хохохохо.
    Папагала ли сънуваш?
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  20. #4520
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Папагала ли сънуваш?
    Pun intended?
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  21. #4521
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Толкоз по-зле за тебе.
    ами аз това казах
    като няма постинг ми е зле

  22. #4522
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Сънищата в голямата си част се забравят веднага след като ги сънуваш, ако не ги запишеш. Просто аз винаги или съм ги помнел супер детайлно или съм си ги припомнял чрез виждането на напълно случаен предмет от ежедневието, който е присъствал в тях. В момента няма такива запленяващи разкази. Не знам защо. Дали защото при заспиване след 0 часа както правих преди не се запомнят, дали поради друга причина, дали, защото вече ги изживяваш...ха дано..., или просто, защото вече си ги разтълкувал правилно изпращаните ти от някъде послания, незнам...Факт е, че от почването ми на работа в мината,
    даже от по-рано (която вече приключих) детайлните ми сънища почти напълно секнаха...
    ха стига бе, уволниха ли те?

  23. #4523
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    ха стига бе, уволниха ли те?
    Да, и да не повярваш точно да следващия ден довели и назначили 19 годишната щерка на един багерист там Случаенос?!? И не ме уволни, прекрати ми договора, защото беше временен в полза на работодателя.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  24. #4524
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Да, и да не повярваш точно да следващия ден довели и назначили 19 годишната щерка на един багерист там Случаенос?!? И не ме уволни, прекрати ми договора, защото беше временен в полза на работодателя.
    бахти и пачата, сигурно много съжаляваш за това изгубено време, хич ама хич не е малко
    аз щях да и търся сметка и то доста грубо

  25. #4525
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    ха стига бе
    има нов филм от планетата на маймуните ли?
    не знаех, пише 2017 значи е нов, нали така

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си