.
Отговор в тема
Страница 60 от 450 ПървиПърви ... 105056575859606162636470110160 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 476 до 1 500 от общо 11246
  1. #1476
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Силните поне могат да си признаят истината и да кажат какво ги тревожи с надеждата като го сторят да им олекне и нещо да се промени в живота им
    животът сам си го променяш и не с реване, колко ти е труден
    такава сила струи от вас 4-мата, че чак Земята го усеща

  2. #1477
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    по-грозна гледка от ревящ мъж няма
    Първо не си ме видял да рева, а да си изказвам мнението и емоциите! Едва ли ще ме видиш да рева някога, защото съм преживял доста кофти неща в това отношение за които може би си нямаш и на идея! Ако иронизираме или обиждаме другите това няма да реши проблемите на самите нас, ако примерно ти така си мислиш! Освен това, защо жените да имат право да ревят, а мъжете не, това не звучи ли дискриминативно и сексистко? Всички сме хора в крайна сметка, ако някой се чувства за някакъв нечовек или извънземен то това си е негов проблем, едни са по-чувствителни, а други по-безчувствени!

  3. #1478
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Освен това, защо жените да имат право да ревят, а мъжете не, това не звучи ли дискриминативно и сексистко?
    ми ти утре и пола може да поискаш да сложиш
    пак със същия въпрос

  4. #1479
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    ми ти утре и пола може да поискаш да сложиш
    пак със същия въпрос
    Това го правят само шотландците заради обичаите си, ама това не ги прави жени! Не нямам такива наклонности, ако това те интересува, не ме влече да си слагам женски дрехи!

  5. #1480
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    имаш ли нужда от намазване, Ракишинце?
    да, моля
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  6. #1481
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    влече те само да ревеш като жена
    страдаш от избирателен феминизъм

  7. #1482
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    влече те само да ревеш като жена
    страдаш от избирателен феминизъм
    И къде го пише кой има право да реве и кой не??? Защо да е феминизъм?
    Или като си мъж трябва да си изразиш емоциите със злоба и омраза???

  8. #1483
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    И къде го пише кой има право да реве и кой не??? Защо да е феминизъм?
    Или като си мъж трябва да си изразиш емоциите със злоба и омраза???
    кой би мразил ревяща путка в панталон
    злоба от мен няма да видиш, ама след като си ревяща путка в панталон
    ще получиш отношение като за ревяща путка в панталон

  9. #1484
    СоupDeGrace
    Guest
    Така е в очите на обществото, няма по грозна гледка от ревящия мъж, защото обществото не го възприема като човешко същество, а като заменим инструмент, поредното пушечно месо, което поддържа всичко. Твоята болка е безмислена, твойте чувства са отвратителни, твойте желания са на второ място пред това какво се очаква от теб.

    Много търсят утеха в любовта, очаквайки, че поне там ще могат да бъдат поне малко уязвими, за да балансират това, което се иска от тях, но не. ДОри там жената, твърдяща, че ги обича, биологично устроена да търси най доброто, най силното, ще ги погледне с отвратен поглед или в по добрия случай, ще използва до края на връзката тези слабости, за да те наглася според свойте интереси с манипулация, но това любов ли е ? Може би в редките моменти е възможно, но трябва да е изключителен човек, който е невъзможно всеки да има.

    Там в своята самота, когато осъзнаеш как те възприема колектива, като се събудиш от съня, как те възприема реалността, колко си заменим, ще срещнеш братята Нихил и Хедонил и пред теб ще се отворят три пътя. Отчаянието и разрухата, егоистичното търсене на удоволствие или най трудния път. Баланса на това да приемеш всичко и да живееш в хармония и с доброто и с лошото, но своята съдба, а не тази, която всички очакват от теб

  10. #1485
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    кой би мразил ревяща путка в панталон
    злоба от мен няма да видиш, ама след като си ревяща путка в панталон
    ще получиш отношение като за ревяща путка в панталон
    Няма да ти падам до нивото, явно умението ти е в това да обиждаш лек ден ти пожелавам, и твоето мнение слабо ме вълнува, а съмнявам се че и другите ги вълнува особено!

  11. #1486
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от СоupDeGrace Виж мнението
    Много търсят утеха в любовта, очаквайки, че поне там ще могат да бъдат поне малко уязвими, за да балансират това, което се иска от тях, но не. ДОри там жената, твърдяща, че ги обича, биологично устроена да търси най доброто, най силното, ще ги погледне с отвратен поглед или в по добрия случай, ще използва до края на връзката тези слабости, за да те наглася според свойте интереси с манипулация, но това любов ли е ?
    Да отдавна съм го осъзнал, че жените гледат само да те манипулират, а ако не си им интересен и да те игнорират, така че ми е все едно и именно и за това не търся връзка, просто няма смисъл! Те обикновено се правят на жертви и на по-слабия пол, но често са по-силни дори физически, а пък за психически няма какво да коментирам, за това и са устроени да търсят най-силния най-добрия сред мъжете за да имат поне някакво предизвикателство, понеже иначе ще им бъде скучно!

    Цитирай Първоначално написано от СоupDeGrace Виж мнението
    Там в своята самота, когато осъзнаеш как те възприема колектива, като се събудиш от съня, как те възприема реалността, колко си заменим, ще срещнеш братята Нихил и Хедонил и пред теб ще се отворят три пътя. Отчаянието и разрухата, егоистичното търсене на удоволствие или най трудния път. Баланса на това да приемеш всичко и да живееш в хармония и с доброто и с лошото, но своята съдба, а не тази, която всички очакват от теб
    Аз определено правя нещата както аз ги виждам, а не както другите ги очакват от мен, ама вече честно казано не виждам смисъл каквото и да правя не се чувствам щастлив явно!

  12. #1487
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    то поне да ви олекваше
    ма по мои наблюдения проблемът ви се задълбочава
    Е, що е... аз например съм по-добре доста. Вярвам, че и други. Всичко минава. А и знаеш, че някой да те занимава с неговите проблеми на живо си е бая натоварващо. Както и да е, няма смисъл да спорите, просто бъдете малко по-снизходителни към хора, които реално нищо не са ви направили.

  13. #1488
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Да отдавна съм го осъзнал, че жените гледат само да те манипулират, а ако не си им интересен и да те игнорират, така че ми е все едно и именно и за това не търся връзка, просто няма смисъл! Те обикновено се правят на жертви и на по-слабия пол, но често са по-силни дори физически, а пък за психически няма какво да коментирам, за това и са устроени да търсят най-силния най-добрия сред мъжете за да имат поне някакво предизвикателство, понеже иначе ще им бъде скучно!


    Аз определено правя нещата както аз ги виждам, а не както другите ги очакват от мен, ама вече честно казано не виждам смисъл каквото и да правя не се чувствам щастлив явно!
    TL;DR стани гей.
    Но сериозно, не всички жени са такива, казвал съм го и на много други. Не можеш да генерализираш голяма група от хора без да си бил лично във връзка с всяка една от тях. Истината е, че винаги ще има такива манипулативни индивиди, но за да откриеш правилния човек ти трябва да не се предаваш и да търсиш, колкото и да мислиш че е невъзможно. Лично съм убеден че поне 60% от жените не са такива, но просто са по-незабележими. Винаги има начин - трябва просто да го търсиш докато не го намериш.
    Love all, trust a few, do wrong to none.

  14. #1489
    СоupDеGrace
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от OwnWorstEnemy Виж мнението
    TL;DR стани гей.
    Но сериозно, не всички жени са такива, казвал съм го и на много други. Не можеш да генерализираш голяма група от хора без да си бил лично във връзка с всяка една от тях. Истината е, че винаги ще има такива манипулативни индивиди, но за да откриеш правилния човек ти трябва да не се предаваш и да търсиш, колкото и да мислиш че е невъзможно. Лично съм убеден че поне 60% от жените не са такива, но просто са по-незабележими. Винаги има начин - трябва просто да го търсиш докато не го намериш.
    Можеш ли да намериш диаманта сред имитациите ако не знаеш всички факти за това как да го разпознаеш ?

    Можеш ли да твърдиш, че 60 % от жените са добри ако имаш само инструментите да забелязваш по бруталните 40% ?

    Ще можеш ли да обичаш ако си преминал през 100 лоши изживявания, за да срещнеш едно не толкова лошо, както войник убил 100 човека, да се очаква от него да функционира 100% като цивилен, който не е преживял всичко това ?

    Можеш ли да бъдеш винаги 100% силен, никога показвайки слабост, което е нездравословно, за да може жената да те уважава достатъчно, че да те обича ?

    Можеш ли да се погледнеш в огледалото и да си кажеш някой ден, че си живял пълноценно ако 60% от твоя живот си го изхабил в гонене на сега осъзната илюзия за нещо, което съществува толкова идеално само/предимно в приказките ?

    Можеш ли да обичаш лъв както да обичаш сърна, докато ти яде краката и ти мрънка после, че не можеш да се изправиш и не можеш да правиш нищо ?

    Сега е твоя шанс да избегнеш грешките и незнанието на всички преди теб, защото рано или късно ще стигнеш до същите заключения, но вместо да си използвал ръката, за да отвориш вратата към реалността, ще си си използвал главата 100 пъти, а резултата ще е същия, но ТИ няма да си същия, няма да си цял и с всичкия си.

  15. #1490
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от OwnWorstEnemy Виж мнението
    TL;DR стани гей.
    Но сериозно, не всички жени са такива, казвал съм го и на много други. Не можеш да генерализираш голяма група от хора без да си бил лично във връзка с всяка една от тях. Истината е, че винаги ще има такива манипулативни индивиди, но за да откриеш правилния човек ти трябва да не се предаваш и да търсиш, колкото и да мислиш че е невъзможно. Лично съм убеден че поне 60% от жените не са такива, но просто са по-незабележими. Винаги има начин - трябва просто да го търсиш докато не го намериш.
    Да си гей не е нещо, което сам си избираш, просто се раждаш такъв! Мхм, няма как да бъда във връзка със всяка една, като например тя не ти даде шанс да се опознаете и те игнорирва още след първото ти изречение и не те забелязва, тогава е повече от ясно, че няма как да се получи нищо! А повечето се държат именно така нямат желание да те опознаят и не позволяват и ти да ги опознаеш, един вид държат се дистанцирано! Така, че когато всички жени се държат еднакво към теб логично е да си направиш и някакво заключение от това!

  16. #1491
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Темата пак ескалира ^ :Д

    Та вчера бях на бар и пих 3 шоколадови млека, и накрая сервитьора каза, че го запомня със следващото - плодово мляко
    Някакви момчета ме поканиха при тях, после леля холандка ми пресипа от нейния бейлис и ми заяви, че не съм дете и това пият възрастните
    В 3 паля компютъра в стаята и индиеца ме вкарва в схема , че фабриката имала проблеми след 10 часовата профилактика, по време на която не вдигахме телефони и игнорвахме всички

    В 4 нямаха вече проблеми, които през деня никога не бих оправила по този извратен начин, но в през нощта не тр да имам достъп до устройства, защото ставам лоша

    В 9 пак проверих
    А колегите ми са спали и в 4, и в 9, и към 10 някакви разсънващи се реагират
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  17. #1492
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Ракши преди дни чакаше пряко включване от мен та...все пак реших в крайна сметка да го уважа. Аз няма да пиша отделна тема за хрониките на някой си Niakoitam, но ще драсна нещо тук. Та какво да напиша?... Като цяло живота ми е едно безперспективно лайно с неясно бъдеще. Отдал съм се на страховете си и просто живея по течението. А то сега е една почти беземоционална поточна линия и може да се каже изолация. Поне от млади хора. Дните са сливат и в общи линии всичко е еднакво. Може би с тази разлика, че за първи път от 5-6 години родителите ми няма да ходят на планина или море през есента. Кътам си парите въпреки, че понякога искам да помогна, но с това неясно бъдеще...Напоследък мнооого често ме хваща апатията и въобще не ми пука. Някога всяка нощ свит в кревата си пусках по някоя и друга сълза. Но...вече сякаш и в усамотението си не мога да го направя Нито едничка. Сякаш вече съм се пресушил. Сякаш даже като че ли вече няма как и да ми стане толкова тъжно. Всьо равно...
    Не спирам да се надявам, че това наистина в крайна сметка ще се окаже моята година. Гледам в празнотата напред с тъп поглед и...не виждам нищо. Но пък...то и в много сънища съм се чувствал точно така. Празен поглед в празната празнота. Докато...изненадата не ме изпраска "директно през носа" предизвиквайки куп верижни реакции. И още и още и още правейки усмивката и задоволството ми до ушите. Хващам се аз за всякакви дребни детайли. Наскоро сънувах, че крият и се опитват да заровят някаква пълна кутийка от мен. Но аз я краднах, краднах, че даже я и отворих. Пълната кутийка и като цяло кутийката значи тайна. Ако има нещо такова, каква ли тайна ще разбера и как тя евентуално ще е способна да ме разтърси/изненада дотолкова, че да предизвика такива верижни реакции на щастие при мен. И защо в съня именно баща ми се опитваше да я зарови така усърдно.
    В един пък чух думите: Накрая ще е...
    Накрая на кое на 30 годишния ми период, на края на годината...?
    Още повече, че в някакво писание ми даваха надежда за нова любов тази година и наистина хубави любовни емоции около Ноември. Ами, а дано...А сякаш мисля си, жена,любов е способна да е първия обект на една красива верижна реакция на осъществяване на мечти и желания в може би доста кратък период. Може би...А дано...

    Сега вече доволен ли си Ракши?
    ем, не очаквах да е чак толкова сърцераздирателно

    стана ми малко гадно като го прочетох, ако тряа да бъда честен :/
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  18. #1493
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от RiB Виж мнението
    Интересни разсъждения, братле! Респект!
    Аз имам собствен Бог, който бди над мен. И не искам да ангажирам никого с него, освен ако някой не пристъпи границата.
    Проблемът на днешното общество е, че гнустотиите и злините са на по-голям показ отвсякога, защото има интернет и хората е напълно нормално да губят вяра в нещо, за което дори няма едно единствено доказателство. Така е... хубаво е да имаме морал, ценности и добродетели, но те нямат нищо общо с божествата.
    #когатопоказвашчеситъп

    Цитирай Първоначално написано от RiB Виж мнението
    Ако беше с изродската кола... заобиколен от момичета и гадове. Мисля, че щеше да си имаш половинка, което трябва да ти отговори на този въпрос. Единствения пример, за любов, МОЖЕ БИ, е историята на Меси и жена му Тя е била там, когато е бил на дъното... затова заслужава сега да е с него на върха. За жалост до там ми свършват примерите.

    #когатопоказвашче"четенеср азбиране"тиенай-голяматаслабост
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  19. #1494
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Силните поне могат да кажат какво ги тревожи с надеждата като го сторят да им олекне и нещо да се промени в живота им
    аахахахахах

    ти за силен ли се мислиш като мрънкотиш бе ахахаххаха
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  20. #1495
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Откакто пандата показа, че харесва сладура всички взехте да го нападате. Има нещо гнило тук. Ще викна dreamwalker да разследва.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  21. #1496
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Откакто пандата показа, че харесва сладура всички взехте да го нападате. Има нещо гнило тук. Ще викна dreamwalker да разследва.
    пусни ми един цитат, че не съм видял, отче
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  22. #1497
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    пусни ми един цитат, че не съм видял, отче
    Тая и предишната страница почти всички коментари са против него.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  23. #1498
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Тая и предишната страница почти всички коментари са против него.
    не бе, тва дет пандата е казала
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  24. #1499
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Сладура и сам не се харесва, ама няма топки да си признае и обвинява само външни фактори ;/.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  25. #1500
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Сладура и сам не се харесва, ама няма топки да си признае и обвинява само външни фактори ;/.
    Не идват ли всички проблеми оттам?
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си