.
Отговор в тема
Страница 59 от 450 ПървиПърви ... 94955565758596061626369109159 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 451 до 1 475 от общо 11246
  1. #1451
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Перфектно! О, баща ми е на светлинни години от мен с колите, няма да я споменавам ква е, че не искам да има уроки!
    Иначе... днес ме изкараха ОТНОВО лошият. Начи... един приятел...на 27... който живее Шумен - СФ... си хвана преди 3 месеца няква 10 клас от Един град дето е на 200+ км и от двете места... и са се виждали 3 пъти за 3 месеца... и тя го почна с игричките. "Почнала се държи странно" хах Аз му го обяснявам това хиляда пъти, че абсурд да проработи. Хубаво изглеждащо момиче... с кифльорска приятелка- ясно е... ама казали са... любовта е сляпа, ама директно му го казах, щом така ще ме реже, че му сверявам часовника, като го изиграе - няма да бъда до него.
    Може и да не съм прав, ама съм. My point of view is that. Мен най-огромното ми разочарование тука дето настъпи тоя месец... разбрах как стоят нещата... еййй...

  2. #1452
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Това смяташ да ти е първата кола?
    Бате недей така..
    Малко по-отговорно..
    За първа кола си вземаш някакъв таралясник (под капака) с що годе добър външен вид за момиченцата.. и си ти..
    Не си вземай нещо по-голямо от максимум 1.8 / 103 коня.
    Сериозно недей.
    Да не говорим, че се меткаш на мерцедес, което ще ти изпие душата от към части..
    Нз дали си запознат, но това е една от най-скъпите и трудни поддържани марки автомобили.. /no kidding.
    ....
    Imho тоя мерджан ще ти излезе през младия шофьорски гъз.

    Беги, бе! :д
    Ако ще я прави по сервизи и не бачка нещо з над 1000лв заплата, директно може да забрави за коя да е от премиум марките, щото там дерат за емблемата.... Ако сам ще си я поддържа, нещата с скъпи, но не и непоносими и са сравними с тези при ниските класове.
    Изначално е идиотско първа кола за над 3 бона, но това е друг въпрос.

  3. #1453
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    ИЗГОРЕХ НА БОКЛУК


    майка му стара
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  4. #1454
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    имаш ли нужда от намазване, Ракишинце?

  5. #1455
    СoupDeGrace
    Guest
    Сексът, освен удоволствие и средство за възпройзводство е и ефективен манипулативен инструмент срещу всеки, който не познава неговите свойства и как влияе на организма и начина на мислене.

    Например неговата прилика с доза хероин, как отделя доста сходно количество хормони на удоволствието и как често притъпява по висшата форма на мислене и освен това често води до объркване удоволствието с любов, често срещано явление при непросветените момчета, който се впускат в лудия танц на телата, без мъдростта, че приятните неща и изживявания не винаги са породени от чисти мисли, изпълнени с грижа от партньора, а понякога просто се използват като инструмент, за да склонят по силния да се размекне, като киселина, експлоатираща нашия биологичен двигател, за да заобиколи стената на нашата ментална логична защита.

    Казано с по прости думи. Никога не сключвайте договор с друг за каквото и да е било пияни, дрогирани и след секс, защото вашия отговор ще бъде в по голяма степен в полза на другата партия. Що се отнася до мен, наслаждавам се на секса и изключително повече се наслаждавам на техните опити да преговарят с човек, който е господар на себе си

  6. #1456
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Край.

  7. #1457
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Беги, бе! :д
    Ако ще я прави по сервизи и не бачка нещо з над 1000лв заплата, директно може да забрави за коя да е от премиум марките, щото там дерат за емблемата.... Ако сам ще си я поддържа, нещата с скъпи, но не и непоносими и са сравними с тези при ниските класове.
    Изначално е идиотско първа кола за над 3 бона, но това е друг въпрос.
    yup.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  8. #1458
    Мега фен Аватара на xXxAngerfisTxXx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Adidas City a.k.a. Бургас ве лек...
    Мнения
    26 776
    да направиш едно кръгче със SCANIA R420 с полуремърке... и да го паркираш в хангара с 2 маневри... аз нещо не мога да карам мисля

  9. #1459
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Приключих работа
    В селото има само една кръчма и бар отворени, защото е събота ( иначе нищо нямаше да има)
    И отидох в бара и ги питах имат ли храна ( не съм яла от закуска :Д)
    И си поръчах шоколадово мляко
    И ми донесоха дъска с бри, гауда, хамон , маслини и и сухарчета, и не ми дадоха да им платя
    И накрая се нави пича да вземе бг пари за спомен, защото е чужда валута и отиде да се хвали насам-натам
    Взех си второ шоколадово мляко и ми донесоха още сухари
    И някакви холандци се разцепват от пиене и танци в момента, аз си ям и си цикля :Д

    Оо и пуснаха woman in love
    Ох и на стари холандски песни куфеят
    Последно редактирано от NomNomNom : 06-24-2017 на 22:15
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  10. #1460
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Прибрах се след вечер в приятна компания, побъбрихме си и ще лягам. Не е истина колко обичам уикендите, в които не работя.

    Woman in love e вечен хит.

    ПП. Ходи ми се пак на Закинтос.
    Последно редактирано от DarkTemplar : 06-24-2017 на 22:19
    Welcome to the Jungle...

  11. #1461
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Грозен на профила ми почти пише. На 30 години съм. След около 20 дни ставам на 31 години. Защо?
    И ти се случва да ревеш заради това че си сам ?!
    Иска се доста голяма смелост да признаеш такова нещо (ако е истина). Както и това, че си ударил дъното. Но това не е толкова чудно, защото само човек на дъното няма какво да губи.
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    А любовта съществува. Убеден съм в това. Само дето нещо яко се страхува и усърдно се крие от мен.
    На 30 г да вярваш в любовта ?!
    Замести в изречението ти "любовта" с "Дядо Коледа" и то ще изглежда по същия начин !
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Питай Анархи точно сега, в този момент, дали според него съществува или пък не.
    Анархи разсъждава трезво, когато е в лоша ситуация или настроение (като всички нормални хора). Това е естествена реакция и механизъм за оцеляване.
    "Точно в този момент", Анархи може да е в добра ситуация и затова преценките му да са по-оптимистични от реалното (като при всички нормални хора).
    Само ненормалниците са в приповдигнато настроение, когато са изпаднали в беда!
    Цитирай Първоначално написано от RiB Виж мнението
    Единствения пример, за любов, МОЖЕ БИ, е историята на Меси и жена му Тя е била там, когато е бил на дъното... затова заслужава сега да е с него на върха. За жалост до там ми свършват примерите.
    След като е единствен, това не е пример, а изключение !
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Казано е...с пари всеки може. Пък и аз не искам тъпа курва, която не и достига капацитета да си кажем две три по-задълбочени приказки и да е с мен само заради парите ми и скъпите заведения по които евентуално да я водя.
    Ти ако не можеш да си позволиш "тъпа курва", какво те кара да мислиш, че би могъл да си позволиш интелигентна жена ?!
    "Тъпата курва" я интересуват само парите - това е вярно, но за да имаш интелигентна жена, освен пари трябва да имаш и други качества. Какво те кара да мислиш, че интелигентните жени не ги интересуват парите?! Напротив! Интересуват ги и още как, само че тях е по-трудно да ги заблудиш колко си богат. Още по-малко можеш да ги заблудиш, че не си грозен например !
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Мисля, че и бая възможности съм изпуснал...заради многото ми страхове, заради срама ми, заради ниското ми самочувствие и заради това, че съм мислил, че няма какво да дам.
    Колко сложни обяснения, за нещо съвсем просто - жените явно не те харесват!
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    А сякаш стига да искам мога да съм и много готин пич стига да има пред кого в дадения момент. Може да съм интересен, забавен, в центъра на вниманието, лигав, тъп, прост, вулгарен. Мога да съм хамелеон и често да се харесвам на хората.Е, не мога да заговарям пръв непознати хора, не мога да съм пръв отракан с хората и т.н., но пък това явно е вследствие от по горе посочените от мен неща...
    Можеш да си... ама не си, нали?!
    И в крайна сметка като си толкоз готин - къде са ти жените ?
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Не смее да си каже "ей, харесвам те" и после защо съм сам.
    Това не работи мила!
    Само жалкарите свалят жените с подобни реплики и без резултат! Всъщност репликите нямат никакво значение, важни са други неща !
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    ПС2: Стегнете се и си живейте живота без щастието ви да зависи от жена. Няма нищо по-привлекателно от позитивизма.
    Ти можеш ли да си щаттлива без мъж (или жена, ако си лезбо) ?
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Само казваш "ей харесвам те" и всичко натам се подрежда по мед и масло. Така ще да е. Да знаеш... Друг е въпроса, че при жените, особено пък и ако са по-вървежни това по-често вАжи.
    Тя е просто лицемер !
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    И да като си затварям устичката и се правя на сууупер позитивния пич, което е до някаква степен и част от мен повече хора заблуждавам някак, че съм супер готиния пич.

    Edit: Поне докато не ме опознаят по-задълбочено де, ако аз им позволя...
    Жалкото клише "да бъдеш себе си", беше дотук !
    Цитирай Първоначално написано от RiB Виж мнението
    Повечето примери - бият си ги, изневеряват им... но им правят бебета и им са верни до гроб.
    Ето това са примери - такива има милиони!
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    ...
    За първа кола си вземаш някакъв таралясник (под капака) с що годе добър външен вид за момиченцата.. и си ти..
    ...
    Добра идея за 1ва кола
    Голф 4ка / дори 3ка. / Брутално здраво, изглежда г/д прилично, лесно за поддръжка
    Астра G/H / Брутално икономично, изглежда г/д прилично и е лесно за поддръжка.
    Всички VW Passat / Брутално здраво, изглежда г/д прилично, лесно за поддръжка
    Всички Пежа/Рена/Ситроен след 2002 / Най-хубавата возия, супер меко и гладко вози, лесни за поддръжка, минус.. чупят се, но пък основен ремонт ти излиза 500 лева (смисъл lol)
    ...
    И откога тия коли са "с добър външен вид за момиченца" ?! Това са най-скапаните и евтини коли и всяка жена дори в най-затънтеното село го знае!
    Цитирай Първоначално написано от RiB Виж мнението
    Колко тъжно, когато осъзнаеш, че най-близкият ти човек ever се оказва тотален боклук. Чак не мога да си го обясня o.0
    Стига бе, не спря ли вече с тая?!
    Цитирай Първоначално написано от DarkTemplar Виж мнението
    ПП. Ходи ми се пак на Закинтос.
    И на мен.
    Не че съм ходил, но пак ми се ходи !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  12. #1462
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Грозен, просто приеми, че поне 95% от пишещите в тоя форум, поради едни или други причини сме се в кюпа.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  13. #1463
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Грозен, просто приеми, че поне 95% от пишещите в тоя форум, поради едни или други причини сме се в кюпа.
    +1

  14. #1464
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Грозен, просто приеми, че поне 95% от пишещите в тоя форум, поради едни или други причини сме се в кюпа.
    Самият факт, че пишем тук говори достатъчно, че нещо не е наред с животите ни :Д

  15. #1465
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от RiB Виж мнението
    Самият факт, че пишем тук говори достатъчно, че нещо не е наред с животите ни :Д
    Ем така е, ако беше наред щяхме да ходим и да се забавляваме с някоя/някой, а не да си губим времето тук! Явно няма какво да правим и ни е тъпо и скучно!

  16. #1466
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Ем така е, ако беше наред щяхме да ходим и да се забавляваме с някоя/някой, а не да си губим времето тук! Явно няма какво да правим и ни е тъпо и скучно!
    Много :Д We need professional help

  17. #1467
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Ем така е, ако беше наред щяхме да ходим и да се забавляваме с някоя/някой, а не да си губим времето тук! Явно няма какво да правим и ни е тъпо и скучно!
    губене на време е да ревеш как жените били бля бля бля
    как ти си бил бля бля бля
    и тва всеки ден по десет пъти
    що си мислиш, че някоя в живота ще ти търпи излиянията
    ////////////////////////
    скучно ми е
    Последно редактирано от papugai : 06-25-2017 на 08:14

  18. #1468
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Бе, не си съвсем прав. Всеки си излива проблемите тук под една или друга форма.

  19. #1469
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от RiB Виж мнението
    Бе, не си съвсем прав. Всеки си излива проблемите тук под една или друга форма.
    проблем е да не ти става патката
    проблем е да си с малка патка
    за всичко останало по един пост е достатъчен

  20. #1470
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    От твоята гледна точка, може би. На чужд гръб, знаеш... тъй че остави хората да си изливат душите, та да им олеква. При всеки е различно.

  21. #1471
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    то поне да ви олекваше
    ма по мои наблюдения проблемът ви се задълбочава

  22. #1472
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Добре си се чувствам днес, даже и уговорки за кафета и излизания имам. Пия си ся айс кафето, захапах цигарата и чилвам. Сигурно утре ще ми се такова таковата, щото изпит, бач... Довечера ще трябва да си легна пак по-овреме. И понеже ще е жега, трябва да си намеря късите дънки.
    квак

  23. #1473
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Папагал, и ти не си точно цъфнАл и завързАл, щом на 40 години влизаш все още тук. Не е толкова трудно да си го признаеш. Опитай се все пак. Поне пред себе си, ако не пред другите...

    Жабо, искаме анкети в Кофата за конкурса Мис и Мистър форон...много си несериозна...
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  24. #1474
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Папагал, и ти не си точно цъфнАл и завързАл, щом на 40 години влизаш все още тук. Не е толкова трудно да си го признаеш. Опитай се все пак. Поне пред себе си, ако не пред другите...
    никоя не ме харесва
    всички жени са материалистки и искат да се возят в порш
    а да не казвам кви сънища имам, че някой може да се обади на защита на животните

    влизам тук да се забавлявам, къртицо
    не влизам да рева как живота бил несправедлив и бля бля бля
    по-грозна гледка от ревящ мъж няма

  25. #1475
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Силните поне могат да си признаят истината и да кажат какво ги тревожи с надеждата като го сторят да им олекне и нещо да се промени в живота им, а останалите могат само да отричат и да лъжат за състоянието си, но вътрешно все пак знаят какво им е дори да не го споделят с никой!!!

    П.П. А и нали темата е за това да сподели всеки как се чувства в момента!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си