.
Отговор в тема
Страница 58 от 450 ПървиПърви ... 84854555657585960616268108158 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 426 до 1 450 от общо 11246
  1. #1426
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Грозен на профила ми почти пише. На 30 години съм. След около 20 дни ставам на 31 години. Защо?

    А любовта съществува. Убеден съм в това. Само дето нещо яко се страхува и усърдно се крие от мен. Питай Анархи точно сега, в този момент, дали според него съществува или пък не.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  2. #1427
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Интересни разсъждения, братле! Респект!
    Аз имам собствен Бог, който бди над мен. И не искам да ангажирам никого с него, освен ако някой не пристъпи границата.
    Проблемът на днешното общество е, че гнустотиите и злините са на по-голям показ отвсякога, защото има интернет и хората е напълно нормално да губят вяра в нещо, за което дори няма едно единствено доказателство. Така е... хубаво е да имаме морал, ценности и добродетели, но те нямат нищо общо с божествата.

  3. #1428
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Грозен на профила ми почти пише. На 30 години съм. След около 20 дни ставам на 31 години. Защо?

    А любовта съществува. Убеден съм в това. Само дето нещо яко се страхува и усърдно се крие от мен. Питай Анархи точно сега, в този момент, дали според него съществува или пък не.
    Ако беше с изродската кола... заобиколен от момичета и гадове. Мисля, че щеше да си имаш половинка, което трябва да ти отговори на този въпрос. Единствения пример, за любов, МОЖЕ БИ, е историята на Меси и жена му Тя е била там, когато е бил на дъното... затова заслужава сега да е с него на върха. За жалост до там ми свършват примерите.

  4. #1429
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Настроение:
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  5. #1430
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от RiB Виж мнението
    Ако беше с изродската кола... заобиколен от момичета и гадове. Мисля, че щеше да си имаш половинка, което трябва да ти отговори на този въпрос. Единствения пример, за любов, МОЖЕ БИ, е историята на Меси и жена му Тя е била там, когато е бил на дъното... затова заслужава сега да е с него на върха. За жалост до там ми свършват примерите.
    Изродската кола, жените, парите и гадовете са само бонус

    Казано е...с пари всеки може. Пък и аз не искам тъпа курва, която не и достига капацитета да си кажем две три по-задълбочени приказки и да е с мен само заради парите ми и скъпите заведения по които евентуално да я водя.

    Мисля, че и бая възможности съм изпуснал...заради многото ми страхове, заради срама ми, заради ниското ми самочувствие и заради това, че съм мислил, че няма какво да дам. А аз често мисля много и с много различни сценарии за дадена ситуация. Такъв съм си. А сякаш стига да искам мога да съм и много готин пич стига да има пред кого в дадения момент. Може да съм интересен, забавен, в центъра на вниманието, лигав, тъп, прост, вулгарен. Мога да съм хамелеон и често да се харесвам на хората.Е, не мога да заговарям пръв непознати хора, не мога да съм пръв отракан с хората и т.н., но пък това явно е вследствие от по горе посочените от мен неща...
    Последно редактирано от Niakoitam : 06-24-2017 на 10:16
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  6. #1431
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Клубът на женомразците се събра. Как вечно вие сте невинни и все жените са ви виновни, не знам...Не смее да си каже "ей, харесвам те" и после защо съм сам.

    ПС: Последното изречение не беше за някой от форума, просто част от възмущението ми.

    ПС2: Стегнете се и си живейте живота без щастието ви да зависи от жена. Няма нищо по-привлекателно от позитивизма.

  7. #1432
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Клубът на женомразците се събра. Как вечно вие сте невинни и все жените са ви виновни, не знам...Не смее да си каже "ей, харесвам те" и после защо съм сам.

    ПС: Последното изречение не беше за някой от форума, просто част от възмущението ми.

    ПС2: Стегнете се и си живейте живота без щастието ви да зависи от жена. Няма нищо по-привлекателно от позитивизма.
    Само казваш "ей харесвам те" и всичко натам се подрежда по мед и масло. Така ще да е. Да знаеш... Друг е въпроса, че при жените, особено пък и ако са по-вървежни това по-често вАжи.

    И да като си затварям устичката и се правя на сууупер позитивния пич, което е до някаква степен и част от мен повече хора заблуждавам някак, че съм супер готиния пич.

    Edit: Поне докато не ме опознаят по-задълбочено де, ако аз им позволя...
    Последно редактирано от Niakoitam : 06-24-2017 на 10:36
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  8. #1433
    CoupDeGrаce
    Guest
    Когато нямаш свой морален код, а зависиш от мнението на обществото и обществените норми, то твоята воля е като меч направен от желязо срещу меч направен от стомана на този, който се е научил да мисли самостоятелно, без патериците и предрасъдъците на общия колектив.

    Срещу човек превъзмогнал себе си, страховете от промяната, хилядите лъжи за неща, който не са така както ги описват всички и най вече човек превъзмогнал горчивината от това, че е живял и изхабил години в тази фантазия, която е нищо повече от приказка с която всички се промиват ,защото ги е страх от суровината на природата.

    Няма как такъв човек да не е силен, защото обществото всеки ден, всяка минута и всяка секунда се опитва да го разруши, а всъщност като ковач бие по стоманата и я калява, докато не стане такова острие, с което обществото само си отрязва главата, защото аргументите рано или късно стават неуспорими и толкова концентрирани, че нямат друг избор. За жалост именно жестокостта и нетолерантноста на обществото често изгражда единиците велики хора, но от друга страна убива хиляди, който имат уникални идей, но просто не са събрали своето Aз на едно място.

  9. #1434
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Нуждая се от вдъхновение от ядрен характер.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  10. #1435
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Нуждая се от вдъхновение от ядрен характер.

    Кимчо ще те снабди.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  11. #1436
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Знам, че не се отнася за мен, защото не съм говорил нищо за жени, ама тъй като съм писал в последната страница, да си кажа, че аз не съм женомразец, а човекомразец ;д.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  12. #1437
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    ^ Значи не си костенуркомразец?
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  13. #1438
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Ами, да бе братле... рядко съм попадал на нещо стойностно и аз съм прецаквал нещата, но и те. Може би някъде имаме там някаква половинка, която ще ни пасне перфектно - ама докато не видя - не вярвам :Д
    Повечето примери - бият си ги, изневеряват им... но им правят бебета и им са верни до гроб. Все пак аз не смятам се променям заради кухите лейки. Изглежда ми по-добре да си сам, отколкото да си с някой, който ще те дърпа надолу я с емоция, я с материализъм.

  14. #1439
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Знам, че не се отнася за мен, защото не съм говорил нищо за жени, ама тъй като съм писал в последната страница, да си кажа, че аз не съм женомразец, а човекомразец ;д.
    Ти си олигофрен ако мен питаш, м8.
    Тежка нощна смяна беше... И с това каране.. 150 км ги взех за 53 минути.
    До ся спах на гъз, ся отивам да плувам и после на кафе май...
    Peaky blinders FTW, Keranow FTW,
    Току що се потресох от няк'ва 16 годишна малолетна ковра... its so low. Направо 40 гига байта болести.. Ужаст.. Малките са полудели...
    WHAT IS HAPPENING WITH them?!
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  15. #1440
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от RiB Виж мнението
    Повечето примери - бият си ги, изневеряват им... но им правят бебета и им са верни до гроб.
    тоя гепард на аватара ти гледа като мен в момента

  16. #1441
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 011
    чувствам се като парцал. ставам в 7 и се прибирам в 9 вечерта, и за капак сега ще си прекарам уикенда във вършене на неща, които не успях да свърша през седмицата, а трябва в понеделник да предам.

    снощи заспах в 12 и днес станах пак в толкова.

    а най-великото е че всичките ми приятелчета без 1 са извън София, и чак до към октомври ще си я карам така. плюсът поне е че нямам за какво да си харча парите
    и съм си харесал http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...2&slink=3tslpu една ей такава противно на съветите на всичките ми познати обмислям да си изкарам книжка и да си купя :Д да видим колко ли ще съжалявам впоследствие

  17. #1442
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Това смяташ да ти е първата кола?
    Бате недей така..
    Малко по-отговорно..
    За първа кола си вземаш някакъв таралясник (под капака) с що годе добър външен вид за момиченцата.. и си ти..
    Не си вземай нещо по-голямо от максимум 1.8 / 103 коня.
    Сериозно недей.
    Да не говорим, че се меткаш на мерцедес, което ще ти изпие душата от към части..
    Нз дали си запознат, но това е една от най-скъпите и трудни поддържани марки автомобили.. /no kidding.
    Ауди и бмв също не са ти вариант за първа кола / особено бмв.

    Добра идея за 1ва кола
    Голф 4ка / дори 3ка. / Брутално здраво, изглежда г/д прилично, лесно за поддръжка
    Астра G/H / Брутално икономично, изглежда г/д прилично и е лесно за поддръжка.
    Всички VW Passat / Брутално здраво, изглежда г/д прилично, лесно за поддръжка
    Всички Пежа/Рена/Ситроен след 2002 / Най-хубавата возия, супер меко и гладко вози, лесни за поддръжка, минус.. чупят се, но пък основен ремонт ти излиза 500 лева (смисъл lol)

    Не си вземай, Японска (Азиатска), в Европа просто не е рентабилно, освен ако не искаш да чакаш части от най-близката логистика на майната си или си поръчваш ориджинал от Азия и ти се ебава мамата по месец да чакаш.. Редки са и частите са мега скъпи.

    Imho тоя мерджан ще ти излезе през младия шофьорски гъз.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  18. #1443
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Впрочем Един пасат го търкалях по врати и таван със 100 / бях без колан и ми нямаше абсолютно нищо доста са сейф отвътре..
    Продадох го на един майстор и той си го изправи с пневматични крикове (беше усукано купето) и ся пак си върви..
    Един 4ка/5ца не много мощен ще ти е екстра..

    Впрочем не знам дали знаеш, но 140 Коня дизел с турбо, е като 180 + коня бензин, на много мощно се меткаш брат ;д
    Имаше нещо общо с въртящият момент, кпд-то и нютон метрите. Абе по-мощно е..
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  19. #1444
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    тоя гепард на аватара ти гледа като мен в момента


    Колко тъжно, когато осъзнаеш, че най-близкият ти човек ever се оказва тотален боклук. Чак не мога да си го обясня o.0 Иначе... отивам да обгрижвам единственото си гадже в момента - колата.

  20. #1445
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    ^К'во караш джигит?
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  21. #1446
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    ^ Значи не си костенуркомразец?
    Доколкото костенурките не са хора ;д.

    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Ти си олигофрен ако мен питаш, м8.
    Пак обиждаш без причина. Ега умреш, катил.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  22. #1447
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Доколкото костенурките не са хора ;д.
    Че кога костенурките са били хора?
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  23. #1448
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    ^К'во караш джигит?
    Едно путка - Рино :Д Лагунка, не е лоша изобщо. Ти с Ауди ли беше?

  24. #1449
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Ми много яко си изкарах днес на снимките скоро не бях ходил на такива, малко ме поопече слънцето, а и доста ми се спи, но ще се оправя де, важното е да е интересно!

  25. #1450
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от RiB Виж мнението
    Едно путка - Рино :Д Лагунка, не е лоша изобщо. Ти с Ауди ли беше?
    2 аудитата имаме с баща ми а6ци 2009 и 2012, отделно имам една Астра H 2011, а за работни имаме няколко passata 3ка
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си