.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    helppleh
    Guest

    Unhappy Как да му помогна?

    Здравейте! Преди около 1 месец и половина започнахме да излизаме аз, едно момче от нашия клас(за което говорим в историята), моята ндп (от моя клас), един негов приятел (който също е от нашия клас) и тук таме някои други негови приятели, с които се запознахме....
    Всичко беше супер но той ни призна че пуши...в класа ни има едно момче което пуши може би от 2 3 години и той го е прихванал от него. Той ни каза че е започнал защото има проблеми...ок приехме го. Покани ни на неговия рожден ден...Беше супер но по едно време дойдоха две момчета, и всички отидоха в една стая да пушат трева...Ние с моята приятелка и едно момче излязохме на двора да си говорим и да видим какво да правим с него...Техните не знаеха, а искаха да го правят лекар. След малко и той слезе при нас. Попитахме го какво става и дали наистина е имало трева а той ни каза че ставаме като неговите родители и ни помоли да се качим горе да говорим, защото техните го чували. Когато се качихме не говорихме с него. След около 3 4 дни той ни каза че това е било шега с тревата но ние естествено не му повярвахме...1. защото миришеше на трева 2. Защо не ни го каза на следващия ден а чак след 3 4 дни...Наскоро с моята бфф излязохме навън, поканихме го и той да дойде, НО дойде и нашия съученик който го води по лошия път. Аз се прибрах за малко до нас а когато се върнах приятелката ми ми каза че те имали кутия в която крият трева, но не била тяхна и че всеки ден в 11 часа вечерта ходят до някакви наркомани, казаха ни че те не са били такива...Кажете ми как да му помогнем. Когато е без това момче се държи изключително различно.......Всеки ден по време на междучасията ходят да пушат. Кажте ми янкакви идеи какво да правим с него, наистина искаме да му памагнем, но не знаем как...

  2. #2
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Кажете на техните. Ще ви се сърди известно време, но по-късно ще ви е благодарен.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Кажете на техните. Ще ви се сърди известно време, но по-късно ще ви е благодарен.
    Не всеки родител ще повярва, че детето му прави такива неща, защото пред тях се прави на ангелче. Пък и ако родителите пушат, едва ли ще забележат особено....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си