.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1
    dimitur1234abv
    Guest

    Unhappy 2ка за втория срок но 5 първия

    Здравейте приятели днес разбрах че имам 2 по География за срока но първия срок имам 5 имам ли някакви шансове за 3 за годината защото неми се остава на изпит??

  2. #2
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    При мен така една година, и ми писаха 4 за годината
    Виж с преподавателя, пробвай да се помолиш
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  3. #3
    dimitur1234abv
    Guest
    Аз говорих с класния тя каза ще говори, дано да се смилят над мен :Д

  4. #4
    Повече от фен Аватара на qkataa_123
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    321
    да може но зависи и от учителят ти, аз ти предлагам да седнеш да научиш нещо и го накарай да те изпита
    Бори се за това което те прави щастлив

  5. #5
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    за мен не е правилно втори срок да имаш двойка и да искаш да не ходиш на поправителен
    нали втория срок е не само материал за втори срок, а е обобщение на всичко

  6. #6
    ще те пуснат споко щом в моето даскало където държат да се учи не съм влизал по някой предмети от 2-3 месеца въобще , и по тия предмети се оформям за 4-5 така че не се притеснявай. Поне 4 би трябвало да ти остави

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    ще те пуснат споко щом в моето даскало където държат да се учи не съм влизал по някой предмети от 2-3 месеца въобще , и по тия предмети се оформям за 4-5 така че не се притеснявай. Поне 4 би трябвало да ти остави
    Много държат на ученето значи. Предполагам и по БЕЛ имаш 4-5.

    До автора: Много си спал. Трябвало е да преписваш като първия срок. Догодина пак!
    Последно редактирано от Silent_Kill : 06-25-2017 на 00:43

  8. #8
    LightBearer
    Guest
    Т'ва даскало сигурно е голям елит

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Silent_Kill Виж мнението
    Много държат на ученето значи. Предполагам и по БЕЛ имаш 4-5.

    До автора: Много си спал. Трябвало е да преписваш като първия срок. Догодина пак!
    4 , но само там се трудих защото ще кандидатствам за полицай и затова. Иначе по физика бях за чиста двойка и нали днес отивам някакво супер притеснен мислейки си че ще ме остави на поправка , а то какво стана. Остави ми 5 за годината не знам и аз как , но така.

    Иначе даскалото ми се води за едно от най-елитните в София ако има значение....

  10. #10
    Ричито
    Guest
    Зависи си от учителя. Каквото и да пишем тук, ще бъде гадане на n-та степен. На мен лично ми е много чудно как не те е изпитала да вържеш 3 поне, а те е оставила с двойка за срока. Или ще да си бил за двойка наистина, или пък много отсъствал и непослушен ученик в часовете - друго обяснение не си намирам. Говори сериозно с учителката и с класния ръководител, защото наистина не си заслужава заради един предмет да си проваляш цялата година и да се явяваш по изпити и поправки.

    А относно коментара на другия потребител - Това, че ви пишат нереални и измислени оценки въобще, ама въобще не е гот, повярвай ми. Да, сега на момента може и да се кефиш от радост, но в бъдеще как ще успееш да се реализираш като нямаш добра подготовка по която и да било дисциплина? Най-малкото ще имаш изключително ниска обща култура. Според мен е по-добре да имаш по-ниски оценки, но да ти е останало нещо в главата от всичките тези 12 години, прекарани в училище, защото иначе училището за някои персони няма да има никакъв смисъл.

  11. #11
    WTF как така някой ще си знае всичко и ще има ниски оценки

  12. #12
    Напълно съм съгласна с Ричито!

    Какво от това, че примерно по всичко имаш шестици, но на практика не знаеш и за тройка? Да, ще има плюс за кандидатстване в някой университет, но оттам нататък? В университета трябва да приложите на практика всичко, което сте научили от училище, а при някои това ще бъде равно на нула, тъй че смятайте. Аз съм студентка втори курс, и мога да ви кажа, че в университета никой не се интересува от това, че ти е трудно, че не разбираш нещо и прочие - тук трябва да си се научил да извличаш най-важната информация, докато професорът ти говори на лекциите. Няма консултации по даден предмет, както в училище, и никой от преподавателите не се интересува от това дали ще останеш на изпит. Затова ценете училището, докато все още имате възможност да го посещавате, защото се оценява нещо, след като вече си го изгубил.

    Пък за ученето - учете за себе си, не за някой от преподавателите, а за да ви остане нещо в главата, защото повярвайте, все някога в живота ще ви се наложи да ползвате нещо от наученото в училище.

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от -Andrea- Виж мнението
    Напълно съм съгласна с Ричито!

    Какво от това, че примерно по всичко имаш шестици, но на практика не знаеш и за тройка? Да, ще има плюс за кандидатстване в някой университет, но оттам нататък? В университета трябва да приложите на практика всичко, което сте научили от училище, а при някои това ще бъде равно на нула, тъй че смятайте. Аз съм студентка втори курс, и мога да ви кажа, че в университета никой не се интересува от това, че ти е трудно, че не разбираш нещо и прочие - тук трябва да си се научил да извличаш най-важната информация, докато професорът ти говори на лекциите. Няма консултации по даден предмет, както в училище, и никой от преподавателите не се интересува от това дали ще останеш на изпит. Затова ценете училището, докато все още имате възможност да го посещавате, защото се оценява нещо, след като вече си го изгубил.

    Пък за ученето - учете за себе си, не за някой от преподавателите, а за да ви остане нещо в главата, защото повярвайте, все някога в живота ще ви се наложи да ползвате нещо от наученото в училище.
    Аз ще кандидатствам в полицията така че не се силя за най-престижните университети. А и зададох въпрос на който не получих отговор по-горе...

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    Аз ще кандидатствам в полицията така че не се силя за най-престижните университети. А и зададох въпрос на който не получих отговор по-горе...
    Отговор на въпроса ти веднага мога да ти дам. Не винаги всички учители оценяват обективно и са обективни в оценките си. Има такива, които пишат оценки въз основа на лични симпатии и предпочитания. По някой път пишат високи оценки на хора, които не знаят реално за толкова, или пък не заслужават дадената оценка, поради лоша дисциплина и редица други фактори.

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от -Andrea- Виж мнението
    Отговор на въпроса ти веднага мога да ти дам. Не винаги всички учители оценяват обективно и са обективни в оценките си. Има такива, които пишат оценки въз основа на лични симпатии и предпочитания.
    Не знам дали е така , но при мене си нямам идея как ги изкарвам тези оценки то няма как да имат каквото и да е впечатление като не ходя редовно Освен това 4 от класа ми имат само 300-400 отсъствия и най-голямото наказание което са получили е само викане на родители , дори не беше и това ама си завършиха като пичове

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си