.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1

    Question Гей проблем

    Имам приятел от няколко месеца. На 16 сме и двамата. Наскоро родителите ми откриха чат историята ми с него, и нещата станаха много напрегнати. Казват че съм бил подучен и че си развалям живота като влизам в 'тази общност'. След това трябваше да го блокирам във Facebook, но още си пишем чрез друг профил. Не искам да се разделям с него само защото тесноскроените ми родители не разбират. Как да намеря решение на проблема и да си запазя добрите отношения с родителите ми?

  2. #2
    Чакай малко. До кога ще позволяваш на родителите ти да се месят в живота ти? Това си е твой избор, единствено могат да те подкрепят в това. Говори с тях. Кажи им, че поне на този етап искаш да бъдеш с момчето. В началото ще се понамръщят, но след това може и да те подкрепят.
    Бъди себе си! - Така виждаш, как хората влизат в живота ти и излизат по същия начин, опитвайки се да те излъжат, че ще успеят да те издържат.

  3. #3
    Повече от фен Аватара на KREED
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    373
    Прави са си хората. Тука в България хората не са много толерантни към гейовете. Сам си прави сметките дали си заслужава да смучеш уй и цял живот да те гледат накриво и да се криеш.

    Това предполагам е от възрастта. Опитай се да го преодолееш, защото тука гейовете не са тачени въобще.

  4. #4

  5. #5
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Тая жена май живее във времената на Стария Завет. Ама пък донякъде е права. Някои случаи изискват жертва, не милост.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от BartSimpson Виж мнението
    Как собственото си дете ще убие...

  7. #7
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    как няма да е гей с такава ненормална майка

    лека му пръст ако е истина
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  8. #8
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    що вярвате на подобни жълти издания

    майка или зъл демон
    хохохохох
    направо сатаната да я бяха писали

  9. #9
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Май повечето гейове имат проблем с използването на огледала. Как иначе ще се направиш на такова нещо?? ;д

  10. #10
    Ще се възползвам от тъпата тема за да се изкефя с новата ми прическа. Тая на профила ми е от 2015 и не искам коментари!!
    снимката на профила е от 2015

  11. #11
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Много ясно, че ще използваш точно тая тема ;д.

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от angelche3 Виж мнението
    Ще се възползвам от тъпата тема за да се изкефя с новата ми прическа. Тая на профила ми е от 2015 и не искам коментари!!
    Не мисля че заслужавам такова отношение, ако не ти се чете темата, винаги може да отидеш на някоя друга - името ясно и чисто показва за какво всъщност питам.

  13. #13
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Какво има да питаш. Или ставаш нормален човек, или приемаш, че си аутсайдер и цял живот живееш като такъв.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от angelche3 Виж мнението
    Ще се възползвам от тъпата тема за да се изкефя с новата ми прическа. Тая на профила ми е от 2015 и не искам коментари!!
    Във всеки случай сегашната ти прическа е сто пъти по - добре.
    А за "гей проблема" писателя или споделя на родителите си и е човека, който иска да бъде или цял живот живее в лъжа. Въпрос собствен избор си е всичко.
    Бъди себе си! - Така виждаш, как хората влизат в живота ти и излизат по същия начин, опитвайки се да те излъжат, че ще успеят да те издържат.

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от OwnWorstEnemy Виж мнението
    Не мисля че заслужавам такова отношение, ако не ти се чете темата, винаги може да отидеш на някоя друга - името ясно и чисто показва за какво всъщност питам.
    Пич, щом си гей дори не смей да ми пишеш. Отврат... не мога да ги разбера гейовете как може да ги влече някое друго момче. Лесбийките ги подкрепям дори повече от нормалните връзки, но гейовете...
    снимката на профила е от 2015

  16. #16
    Голям фен Аватара на LadyTerrible
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    820
    Цитирай Първоначално написано от angelche3 Виж мнението
    Пич, щом си гей дори не смей да ми пишеш. Отврат... не мога да ги разбера гейовете как може да ги влече някое друго момче. Лесбийките ги подкрепям дори повече от нормалните връзки, но гейовете...
    Усещаш ли какъв абсурд пишеш?
    Защо да не смее да пише?! Той е представител на общество,което очевидно подкрепяш.Сам си го написал.
    Като не разбираш нещо,недей да коментираш,никой не те кара да четеш.
    И аз не разбирам как може да бъдеш селянин,но това не пречи да е чист факт.

  17. #17
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Какво има да питаш. Или ставаш нормален човек, или приемаш, че си аутсайдер и цял живот живееш като такъв.
    Така е
    И не сте само ЛГТБ в това положение,
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от LadyTerrible Виж мнението
    Усещаш ли какъв абсурд пишеш?
    Защо да не смее да пише?! Той е представител на общество,което очевидно подкрепяш.Сам си го написал.
    Като не разбираш нещо,недей да коментираш,никой не те кара да четеш.
    И аз не разбирам как може да бъдеш селянин,но това не пречи да е чист факт.
    1-во, общество което подкрепям? Явно имаш дислексия защото никъде не съм писал че подкрепям гейовете. 2-ро, аз правя квото си искам, когато си искам. 3-то, "И аз не разбирам как може да бъдеш селянин,но това не пречи да е чист факт" това изречение моля да се преведе на български ако е възможно. Благодаря предварително хаха
    снимката на профила е от 2015

  19. #19
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    ^защо спря до 3-то?
    искам поне и 4-то.

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    ^защо спря до 3-то?
    искам поне и 4-то.
    ами 4т-о в момента съм напълно изключил от скука. Видях ти в профила че пола ти е женски та направо реших да те питам да си ми приятелка? Аз съм красив... не би било логично да отказваш
    снимката на профила е от 2015

  21. #21
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    bff

  22. #22
    Еми ако искаш.. кво да ти кажа. Надали гдж-то ти е по красиво от мен. Не знаеш кво изпускаш btw
    снимката на профила е от 2015

  23. #23
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    видях думата "гей" и дойдох да се разпиша

  24. #24
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    с удоволствие бих, но вече си имам bff във форума и не ми се иска да му изневерявам, дори и да не пише вече почти.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си