.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1

    Exclamation [СПЕШНО] Моля за помощ и съвети! Ще вляза ли в затвора?

    Здравейте. Ами накратко преди няколко дни ме хванаха да карам колата на баща ми, след като бях пушил марихуана. Марихуаната я отчете техническото средство (drug теста). Бях задържан за 24 часа. Може ли да ми кажете дали ще вляза в затвора и за колко време г/д ще бъде спряна колата на баща ми от движение и каква глоба ще платя? На 19 години съм (ако е от значение) и за първи път ме хващат (ако е от значение). Моля ви, не ме упреквайте, не ме съдете. Просто ми кажете какви са наказанията и дали ще вляза в затвора, защото съм изключително притеснен. Досега хванаха толкова много хора дрогирани зад волана и нито един не съм видял да влезе в затвора, моля ви кажете ми, че и аз няма да вляза, защото ще се побъркам! Проблемът ми е сериозен, много ви моля за съвети и препоръки! Ако има хора юристи или такива, които разбират закона, моля да ми обяснят подробно как стоят нещата при такова провинение от моя страна. Изключително съжалявам за всичко станало, ще откача, взех си поука и това ще ми е за урок и ще ми е обица на ухото и никога повече няма да се повтори! По моя случай е образувано бързо производство, а не досъдебно. Ако може някой също така ако знае да ми обясни и разликата между бързо и досъдебно производство. Моля за помощ и съвети! Благодаря предварително! Също така, ако темата не е в правилния раздел, се извинявам!
    Последно редактирано от ivailooo98 : 06-16-2017 на 16:55

  2. #2
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Няма да те окошарят. За притежание има шанс за влезеш, ама за употреба - едва ли.
    Иначе, много приятно биха ме изненадали, ако те тикнат за месец - два, щото такива копеленца правят яко поразии по улиците, но няма да се случи, спокойно. Най-много някоя по-сериозна глоба да ти лепнат.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си