.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1

    тема за разговор в месинджър

    Аз съм момиче на 13 . Той е на 14 . В училище не си говорим но се поздравяваме . До сега не сме водили нормален разговор . И като сме си писали не сме . Знам че е футболистче и че е в най-добрият отбор в града в който не влиза кой да е . Можете ли да ми предложите някаква тема за разговор . Благодаря за отделеното време !
    Последно редактирано от zara04 : 06-18-2017 на 20:54 Причина: исках да променя заглавието но не ми дава

  2. #2
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    говорете си за Роналдо, дали е гей или се прави на мъж

  3. #3
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    memes.. пращай яко миймс и ако не се кефи на тях - блокирай го и го питай дали яде боб и дали гледа футбол... ако не прави едно от двете, силно се замисли дали говориш наистина с момче!

  4. #4
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    предложи му да цъкате на 21, щом е футболистче
    победи го и после му се смей.

  5. #5
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Мхм не знам как да помогна аз често се замислям дали повечето момичета изобщо имат тема за разговор, защото на повечето момичета само аз им пиша някакви неща, а те никога почти не се сещат да ми пишат, едни ми отговарят с по 1-2 думи, а други само сийнват и до там, та оставам с впечатлението, че просто нямат теми за разговор или де да знам и аз!

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Мхм не знам как да помогна аз често се замислям дали повечето момичета изобщо имат тема за разговор, защото на повечето момичета само аз им пиша някакви неща, а те никога почти не се сещат да ми пишат, едни ми отговарят с по 1-2 думи, а други само сийнват и до там, та оставам с впечатлението, че просто нямат теми за разговор или де да знам и аз!
    Аз оставам с такова мнение за две трети от момчетата, с които съм си писала.



    Поговори с него за футбол. Може да ти е крайно безинтересно, но все пак той може да се почувства по-добре от факта, че искаш да разбереш нещо. Примерно, аз също не гледам футбол, обаче знам доста имена на футболисти от Барселона и Реал.
    Другия вариант е да играете на 20 въпроса. Има толкова много теми на които да говорите... Например любимо хоби. Може да го питаш за любимия му филм. Може да обсъждате някой филм или книга(ако четете де, защото е рядко срещано).

  7. #7
    Ако не знаеш много за футбола не се прави на спец защото е много неловко ако те хване, пробвай с друга тактика, пробвай да научиш нещо за футбола и подобни от него. Разкажи му че си заинтересована от това и че искаш да научиш повече.

  8. #8
    Е, щом ти си момиче а той момче. За кво друго да си лафите освен за С***?...
    снимката на профила е от 2015

  9. #9
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от blackangel_236 Виж мнението
    Аз оставам с такова мнение за две трети от момчетата, с които съм си писала.

    Ем явно не си си писала с тея дето ще имат какво да кажат освен това е много важно разговора да се поддържа и от двете страни за да има разговор не става само единия да говори и другия само да се съгласява да отговаря с по 1 дума или само да сийнва, или винаги единия пръв да пише на другия трябва да има баланс и двамата да се търсят и да поддържат разговора пък било то дори и с общи приказки иначе се получава едно неловко мълчание!

  10. #10
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Аз съм си писал с момичета дето след 2-3 изречения и всичко приключва, но съм си писал с някои момичета и с часове зависи кой как те предразполага и дали може да поддържа разговора и дали има интерес към теб с всеки човек е различно за това не сме еднвакви иначе нямаше да е интересно, а щеше да е тъпо и скучно!

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Аз съм си писал с момичета дето след 2-3 изречения и всичко приключва, но съм си писал с някои момичета и с часове зависи кой как те предразполага и дали може да поддържа разговора и дали има интерес към теб с всеки човек е различно за това не сме еднвакви иначе нямаше да е интересно, а щеше да е тъпо и скучно!
    Явно са били изпаднали в наистина голяма скука....

  12. #12
    LightBearer
    Guest
    Ако не те вълнува футбола най-добре не засягай темата. Разбира се можеш да попиташ как е минал футболен мач или нещо от сорта. Ако нещо е разочарован ще го утешиш, ако пък върви добре ще има на кой да се похвали Просто подхвърли някоя друга шега или заговори за нещо, което си забелязала, че го вълнува в момента за да започне някакъв разговор и така.

  13. #13
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Silent_Kill Виж мнението
    Явно са били изпаднали в наистина голяма скука....
    Че то като цяло на Земята си е голяма скука, но какво да правиш???

  14. #14
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Ами проведете нормален разговор къде е проблема???

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Че то като цяло на Земята си е голяма скука, но какво да правиш???
    Не и да говоря с теб с часове.

  16. #16
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Silent_Kill Виж мнението
    Не и да говоря с теб с часове.
    Някой да те кара, като не ти харесва подминавай, какво само се заяждаш???

  17. #17
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Говорете си за бананите, за мандарините и за Тодар Живков.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  18. #18
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Говорете си за бананите, за мандарините и за Тодар Живков.
    Абе може и за дини, за сливи, краставици и т.н.

  19. #19
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Абе може и за дини, за сливи, краставици и т.н.
    Eто, започна да схващаш. Ама се издаде, че не си гледал Мусата.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  20. #20
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Eто, започна да схващаш. Ама се издаде, че не си гледал Мусата.

  21. #21
    Дай му линк към форума да дойде да си поговорим с него, така и така тук ще ти мислят темата за разговор.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си