.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23
  1. #1

    Време ли е за края..?

    Здравейте, на 20 години съм и имам връзка с 2 години по - малко момче от 4 години. След завършването на средното ми образование отидох да уча в чужбина. След драми и разделяния по случая, накрая пак се събрахме. И вълкът сит и агнето цяло - аз гоня мечтите си и съм с човекът, когото обичам въпреки, че беше доста трудно да се реши на връзка от разстояние. Както и да е...връзката ни е доста динамична - от край време ту се разделяме ту се събираме. Е, напоследък всичко уж започна да се нарежда. Започна да ми идва на гости, аз се прибирам всеки месец за по няколко дни - винаги, когато имам възможност. Всичко прекрасно, но...
    Около баловете (понеже беше абитуриент) започна да се държи адски странно, като цяло не му дреме за мнението ми. Аз позволих той наистина много да ме командва, докато той прави каквото си пожелае и в крайна сметка очаквам уважение, смешно е, дори като го пиша сега се смея на това как можах да го позволя...но първа любов, гледам да угаждам, такава съм, че поставям другите на първо място. Проблемът е, че той не го оценява. Мина балът, всичко наред, говорихме, обясних му, че такова отношение е недопустимо и че аз не мога повече така. УЖ разбра, извини се и започнахме да оправяме отношенията си. Дойде ми на гости, държа се прекрасно, прибра се в България и след 2 дни старата песен на нов глас. По принцип е адски ревнив, а напоследък го усещам, че вече не е чак толкова. Дали порасна, дали не му пука - не знам. Говорихме отново, повторих се отново и допълних, че ако иска да си тръгне е нужна само една дума, а не такова мъчение, което ми налага напоследък. Когато иска да е добър е наистина много добър, но тези моменти на лудост ме побъркват. Наистина е готин, има за какво да има самочувствие, но не мисля, че това е оправдание. Както и да е..просто не знам дали да си тръгна или да припиша отново всичко на възрастта му.
    Надявам се да изкажете мненията си, защото ще ми помогне да погледна нещата и отстрани. Благодаря!
    Последно редактирано от popik : 06-20-2017 на 21:29

  2. #2
    Изневерява ти

  3. #3
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    мани го тоя
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  4. #4
    Аз се предлагам, възползвай се. И ти давам гаранция че съм много по добър вариант!
    снимката на профила е от 2015

  5. #5
    По принцип хората не се променят. Ако ти се стори, че виждаш някаква промяна, то тя ще е временна. Сама трябва да решиш дали ще ти е окей така и дали би го приела такъв какъвто е, но ако не можеш да го приемеш, по-добре се разделете преди да е станало грозно.

  6. #6
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от popik Виж мнението
    Наистина е готин, има за какво да има самочувствие
    клати какичка, тва не го прави готин или заслужаващ да има самочувствие

  7. #7
    Да, така е, съгласна съм, имах в предвид, че съм наясно с момичетата, които го искат и оценявам това, че е избрал мен.

  8. #8
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    ти като си в чужбина какво мислиш че прави?
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  9. #9
    Излиза, разбира се, нормално е да излиза, не съм затворила никого в клетка, а и вярвам, че ако човек е твой е твой. Може постоянно да сме заедно, 1 час да не сме и ако иска тогава ще изневери. Наистина не вярвам, че ми изневерява, но това, че ми го казват мъже започна да ме плаши...

  10. #10
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    мъже ти казват, че ти изневерява ли
    тва е неприятно
    по-добре да ти изневерява с жени

  11. #11
    Хахахаха нямах в предвид това...просто човекът в първия коментар е написал, че ми изневерява..и знам ли, вие по - добре се разбирате. Аз колкото и да искам да разбера мъжкото мислене ми е малко трудно ..все пак ние мислим ТВЪРДЕ СЛОЖНО
    Последно редактирано от popik : 06-21-2017 на 18:21

  12. #12
    Благодаря за съвета nachossr !

  13. #13
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от popik Виж мнението
    Хахахаха нямах в предвид това...просто човекът в първия коментар е написал, че ми изневерява..и знам ли, вие по - добре се разбирате.
    ми освен да пишеш лс на мултивитамина и да го питаш
    щом ти е изневерявал с него

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    ти като си в чужбина какво мислиш че прави?
    човешия живот струва 2.5лв колкото един патрон? По тая логика мога да кажа че не струва нищо. Колко му е да чупя на някой врата, нищо работа.
    снимката на профила е от 2015

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от angelche3 Виж мнението
    човешия живот струва 2.5лв колкото един патрон? По тая логика мога да кажа че не струва нищо. Колко му е да чупя на някой врата, нищо работа.
    Това струва усилие и може би рани от човека който се съпротивлява. ^^
    Love all, trust a few, do wrong to none.

  16. #16
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от angelche3 Виж мнението
    Аз се предлагам, възползвай се. И ти давам гаранция че съм много по добър вариант!
    Разбери, че момичетата не харесват момчета, които са супер лесни или са отчаяни! Може да го научиш по лесния или по-трудния начин! Аз ти го казвам от личен опит, а пък ти прави каквото искаш!

  17. #17
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от popik Виж мнението
    все пак ние мислим ТВЪРДЕ СЛОЖНО
    Да момчетата и момичетата мислят много различно, нищо чудно, че в 99% от случаите не могат да се разберат!
    Ама с това твърде сложно да не намекваш, че сте много по-интелигентни?

  18. #18
    Не, разбира се Дори се възхищавам на рaционалния ви ум...в някои ситуации

  19. #19
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от popik Виж мнението
    Не, разбира се Дори се възхищавам на рaционалния ви ум...в някои ситуации

  20. #20
    stefani.george
    Guest
    Според мен ти изневерява. Моят приятел се държеше по абсолютно същия начин. Заедно бяхме четири години, а последната година и половина връзката ни беше от разстояние, защото той замина да учи в Пловдив. Комуникацията ни изобщо не вървеше. виждахме се рядко и само тогава всичко изглеждаше наред, но когато се върнеше обратно в Пловдив, пак се започваше същото вятърничаво отношение. Усещах, че не му пука за мен и не го интересува мнението ми. Постоянно беше на периоди. Накрая не издържах и започнах да го питам директно дали има друга, но той категорично отричаше или отбягваше темата. Карахме се, до бой сме стигали, но промяна никаква. Цялата тази драма продължи около година и накрая открих едни момичета, които ми препоръча една приятелка от Търново. Занимават се точно с такива проблеми като моя. Писаха си с приятеля ми известно време, до среща не се стигна, защото още в чата той написа, че е необвързан и че е отворен за нови връзки. Бях направо съсипана, но после осъзнах, че изобщо не е бил за мен и продължих напред. Сега си имам нов приятел и не съжалявам за нищо. Съветвам те да не се натъжаваш и стресираш заради някакви посредствени мъже, които не оценяват това което имат до себе си. Ако искаш мога да те свържа с тези момичета, поне да си сигурна дали не е просто от отвеяност.

  21. #21
    Голям фен Аватара на s0b1esk1
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Измерение София
    Мнения
    617
    Цитирай Първоначално написано от stefani.george Виж мнението
    Според мен ти изневерява. Моят приятел се държеше по абсолютно същия начин. Заедно бяхме четири години, а последната година и половина връзката ни беше от разстояние, защото той замина да учи в Пловдив. Комуникацията ни изобщо не вървеше. виждахме се рядко и само тогава всичко изглеждаше наред, но когато се върнеше обратно в Пловдив, пак се започваше същото вятърничаво отношение. Усещах, че не му пука за мен и не го интересува мнението ми. Постоянно беше на периоди. Накрая не издържах и започнах да го питам директно дали има друга, но той категорично отричаше или отбягваше темата. Карахме се, до бой сме стигали, но промяна никаква. Цялата тази драма продължи около година и накрая открих едни момичета, които ми препоръча една приятелка от Търново. Занимават се точно с такива проблеми като моя. Писаха си с приятеля ми известно време, до среща не се стигна, защото още в чата той написа, че е необвързан и че е отворен за нови връзки. Бях направо съсипана, но после осъзнах, че изобщо не е бил за мен и продължих напред. Сега си имам нов приятел и не съжалявам за нищо. Съветвам те да не се натъжаваш и стресираш заради някакви посредствени мъже, които не оценяват това което имат до себе си. Ако искаш мога да те свържа с тези момичета, поне да си сигурна дали не е просто от отвеяност.
    ебаси бизнеса братче :Д
    стефани, питай твоите "приятелки" дали си търсят нов служител
    WE ARE NOT ANGELS!

  22. #22
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Вечната любов трае докато не настъпи разстоянието, това е грозната истина. Да сте на по 35 вече женени с деца и единият да замине за 5 години в чужбина е едно, но съвсем друго хора на по 18-20 години да са принудени да поддържат такива отношения. Колкото и често да се прибираш и да си ходите на гости, явно не е достатъчно. След като нещата са започнали да се променят и отношението му да става по-студено, идва краят на връзката ви. Малко са двойките, които издържат на разстоянието и при тези, които аз познавам, никога не съм ставала свидетел на такива проблеми, всичко си е както преди. Просто сега и той отива в университет, ще срещне толкова много нови хора, че изобщо няма да имате време за общуване и ще охладнеете още повече един към друг. Пътищата ви се разделят, но е важно да запазите добрия тон, защото не се знае дали няма да се пресекат отново след години.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  23. #23
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Вечната любов трае докато не настъпи разстоянието, това е грозната истина. Да сте на по 35 вече женени с деца и единият да замине за 5 години в чужбина е едно, но съвсем друго хора на по 18-20 години да са принудени да поддържат такива отношения. Колкото и често да се прибираш и да си ходите на гости, явно не е достатъчно. След като нещата са започнали да се променят и отношението му да става по-студено, идва краят на връзката ви. Малко са двойките, които издържат на разстоянието и при тези, които аз познавам, никога не съм ставала свидетел на такива проблеми, всичко си е както преди. Просто сега и той отива в университет, ще срещне толкова много нови хора, че изобщо няма да имате време за общуване и ще охладнеете още повече един към друг. Пътищата ви се разделят, но е важно да запазите добрия тон, защото не се знае дали няма да се пресекат отново след години.
    Не съм съгласен!
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си